fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fototok
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Roman_tyka
fotografia cyfrowa
2007-02-28 17:35:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy wie ktoś co się dzieje z konkurencją??
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 17:47:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zważywszy na to, że wyprowadziłem się stamtąd jakiś miesiąc, dwa temu na dobre... nie mam pojęcia ;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-02-28 18:41:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie Fototok wkurzył jakieś 2 miesiące temu, od czasu jak nie mogłem wgrać zdjęcia. Poza tym niby taka ciężka i trudna galeria, ciężko się dostać, ale później można takie knoty wstawiać i nikomu to nie przeszkadza , tam w zasadzie chyba nie ma żadnej moderacji .
A już do łez doprowadziło mnie foto męskiego członka, które przez tydzień chyba w poczekalni sobie wisiało. Pomyślałem sobie wtedy ile czasu to zdjęcie mogłoby znajdować się tutaj.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-28 18:50:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
od wczoraj zdechnięty leży ;)
ale tak czy inaczej to dobra galeria.
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-28 18:54:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa, swietna galeria ? brzmi jak kiepski dowcip... to jeszcze wieksze padlo niz OB, darowalem sobie jakies 4lata temu... dobre to je photosight.ru czy alt, rzecz jasna po przebrnieciu przez szambo... znacznie wikeszy sens maja dzialania typu young photographers united, tylko ze to nie dla kazdego, trzeba miec duzo w glowie...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 19:40:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mhm...
a czym się objawia to padlo, skoro na sight i alcie przez śmieci trzeba przebrnąć... co takiego przyciągającego jest na tamtych galeriach, oprócz obcojęzyczności?

Jeżeli chodzi o te kilka, czy kilkanaście osób, które wystawiają naprawdę dobre zdjęcia to także na plfoto można takich spotkać, na które tak wszyscy narzekają a równocześnie wystawiają tam zdjęcia.l
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-28 20:24:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M, chodzi o to, ze juz jak odcedzisz gowno to jest szansa jeszcze cos zobaczyc... nie mowiac, ze np. mozna spotkac kolezke ktory wpp wykosil
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 20:44:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam, ale tak jest prawie na każdym portalu, generalnie zasada jest prosta - im większy, tym większe szanse znaleźć dobre zdjęcia, ale i więcej trzeba się naszukać...

...z wniosków niemerytorycznych - nazywasz czyjeś prace gównem. Jakkolwiek mogą być marnej jakości, ba nawet poniżej krytyki, to jakoś lekko to niemiłe jest. Nie sądzisz?
fotografia cyfrowa
fotorobren
fotografia cyfrowa
2007-02-28 20:53:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M - mam takie samo zdanie jak Ty.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:12:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:32:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam, czytaj ze zrozumieniem, czytaj uważnie bo nie widzę bym napisał ze to ŚWIETNA galeria, nie przekęcaj moich słów.
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:34:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M, zgadzam sie, to jest nawet bardzo niemile, ale lubie nazywac sprawy po imieniu, to jest szczere... wiesz, pewna sytuacja miala miejsce ostatnio w NBA, jeden z bylych zawodnikow przysnal sie ze jest homoseksualista, oczywiscie zaraz sie pojawily tysiace wypowiedzi, ze liczy sie gra a nie orintacja, tylko jeden Tim Hardaway powiedzial wprost, ze nie chcial by grac w jednej druzynie z pedalem... posypaly sie gromy, a sam glowny zainteresowany, powiedzial ze wsrod hektolitrow kabotynstwa znalazl sie jeden koles nazywajacy sprawe po imieniu...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:34:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo, to było zamiast ok :D zdecydowana aprobata ;)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:35:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roa, swietna, dobra, wysmienita, calkiem calkiem, mocno OK... zastosowalem skrot smentyczny :D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:43:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawsze można było napisać cool galeria ; D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:44:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam...
nazywać można różnie, byle z klasą ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-28 21:59:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z klasa to jest nauczycielka - ja rowniez wole nazywac tak jak czuje a nie owijac gowno w srebrny papierek.....
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:04:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no wlasnie cos w ten desen
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:04:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, już kiedyś pisałem, że szczerość to wartość pośrednia między kłamstwem i chamstwem.
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:13:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M , z calym szacunkiem, ale zlote mysli sie tak naprawde sprawdzaja tylko u Paulo Coelho cos w stylu : "Gdy zycie da ci popalic - nie poddawaj sie tak robia pelikany"... :>
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:18:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lolo, przyznam w duzym stopniu racje... takie galerie dla 90% uzytkownikow sa jakimstam sposobem odreagowania sie, inni czytaja o kablach glosnikowych po 4000usd za metr, drudzy o zdjeciach i obiektywach... chodzi o to zeby sie odreagowac to co sie dzieje na okolo nas w rzeczywistosci - ktos komus dosra ze jego mucha jest nieostra - moze w ten sposob ratujemy jego dzieci i zone przed mordobiciem... taki wentyl... a co do samych konkretnych galerii o jedynym dobrym (jak na te chwile ) jest profil dzilania f2 , zamknieta grupa , ktorej zasady sie akceptuje lubi nie ( co ma wiadomy skutek) a jak nie to baj... zero demokracji...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:21:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"ktos komus dosra ze jego mucha jest nieostra" >>>>> grubeeee, nie znalem :]]]
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:22:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam nie używam złotych myśli, to po prostu moje zdanie na pewne tematy
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:23:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
U mnie bylo cos na czasie bardziej - "gdy czujesz sie niepewnie i swedzi Cie d..... jedz do Poznania i odwiedz b....." ;P
fotografia cyfrowa
Myshu
fotografia cyfrowa
2007-02-28 22:26:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
echh po 90 dniach nieobecności napisałam w plenerach na FT i następnego dnia już nie działał ;( jesoo zepsoołam konkurencję? :D
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa