fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
jak dobrze byc tu z Wami znowu ;)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-03-06 11:51:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na wstepie:
nie nawidze mozilli.. cholera pisalem tego posta z 20 minut i mi sie skasowal wiec to co teraz czytacie to rekonstrukcja i odzyskiwanie danych z mojej pamieci ;/

;)


niestety ostatnim czasy nie mialem mozliwosci aktywnego sledzenia zycia serwisu, przez prace nad wystawa i konkursem (www.foto.pulawy.pl) , do tego wiele innych zajec tu tez praca. lecz powoli wychodze na prosta... jeszcze jedna tylko wielka proba moich mozliwosci organizacyjno-tworczych dzieli mnie od swietego spokoju i mozliwosci popierdzenia troche w stolek i polezenia do gory brzuchem od 14 do 22..


ale do rzeczy.. jak w temacie...

nocami przeanalizowywywywywywalem troszke Wasze poczynania na serwisie, nowe zdjecia, nowe posty, krytyki, komentarze, nawet wkradlem sie na pare PW.. nie no zartowalem :)

bardzo mile zaskoczyla mnie (tu brakuje mi slowa)... -niech becie- niezwykla aktywnosc ;) a nawet nadaktywnosc czy tez ULTRaktywnosc...

bardzo wiele, naprawde wiele zdjec wpadlo do galerii, zarowno dobrych jaki i slabszych, ale kazde zasluguje na chwile uwagi. nawet te najgorsze. a pomysl z konkursem na komentowanie i krytyki jest przedni. tu chyle czola przed administracja :)

odnosnie dzialalnosci na forum... naplodziliscie naprawde mase, mase postow na wszelakie tematy, od doslownych bezsensow jak ten post ;) po konkretne dyskusje na konkretne tematy. chwala Wam za to koledzy i kolezanki.
wspaniale jest to ze powstalo wiele postow w dziale o zmianach i modyfikacjach serwisu. fajnie ze sa ludzie ktorzy maja ciekawe pomysly i dziela sie nimi z innymi.
chcialbym zwrocic uwage na to ze gdyby chciec wprowadzic wszystkie (oczywiscie rozsadne) modyfikacje... serwis zaczalby funkcjonowac w 3918 roku ;) a przerw technicznych niebyloby konca ;)
jednak im wiecej pomyslow tym lepiej i dla nas i dla administracji ktora widzi i czyta to co piszemy, dzieki czemu wie jakie sa nasze oczekiwania wobec serwisu.

wiele takze postow powstalo w sprawie oceniania, krytykowania, komentowania itp itd.. tu nie bede sie wypowiadal poniewaz bylaby to subiektywna ocena sytuacji, jednak zwrocie uwage jak przez dyskusje wyciagamy wiele bardzo madrych wnioskow.
ponadto mimo wszystkich prosb o wylaczenie ocen, komentow itp itd chcialem podkreslic fakt ze publikujac zdjecia w sieci dobrze jest miec swiadomosc ze na naszym portalu zdjecie nie zostanie przeoczone (z malymi wyjatami) i czasem pomijajac juz oceny, mozna wywolac powazna wojne na komentarze i dyskusje. to wyroznia nasz seriws od innych. no i ta atmosfera, nawet jezeli ktos nie zna sie z reala (czy innego marteku:) a tylko z forum i tak traktuje sie jak osobe bliska. przynajmniej ja tak mam... eh sie sentymentalny robie na starosc ;)

co najbardziej mnie cieszy osobiscie, to to ze nawet w najbardziej zawzietych i zgryzliwych jatkach na litery zawsze na koniec jest emotikona ;) albo inny usmiech. co swiadczy o tym ze kazdy/a z Was nie jest zatwardzialym kamyczkiem i szanujecie zdanie innych. + dla Was ;)

o czym to ja jeszcze pisalem :) ...



juz chyba nie bede wiecej modelowal nic tu... chcialem ponownie jeszcze podziekowac _M za wciagniecie mnie do spolecznosci "obiektywnych" , subiektywnej za milosc :* :P :) na dobra i na zle nawet podczas bicia sie o stronke na OR :) w doslownym znaczniu tego slowa ;),
maniszewskiej za optymizm, administracji za to ze jeszcze z nami wytrzymuje ;) a teraz czas na pozdrowienia i takie tam ;) eco, ktociekocie, zlloty, calme, magus, hofman, hartman, corason, dre, hiteroh, ennio, emzet, fotografix, bicki, barteq, rex, sylwek, wojtek, robaczek, sound, wojtek7777, iskierka, loki_p, mysza szara :) , motyw... a i jeszcze Wielkiego Brata serwisu chcialem pozdrowic ;)

przepraszam jezeli kogos nie wymienilem,,, jest tak wiele osob ktore pamietam ze juz nie pamieta m ;)

wszyscy, naprawde wszyscy uzyszkodznicy serwisu www.obiektywni.pl to wspaniele osoby, niekiedy bardzo specyficzne inne ciche i skromne, mamy roznorakie masy ludzkie. i to jest piekne..

dziekuje raz jeszcze

dzieki Wam Obiektywni ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-03-06 11:55:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ej nie no nie moge....

od razu po publikacji tego posta dostaje taka wiadomosc:
/\/\ania Szewska (magda) (11:54)
ty. co to ma znaczyc?
/\/\ania Szewska (magda) (11:54)
odchodzisz?

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

nie no co Wy :D:D:D
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-03-06 11:56:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piotrek na wiosne sie rozklei :))
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-03-06 12:04:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to nie zalewaj piter, tylko POLEWAJ !
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-03-06 12:05:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kto w marcu.. ;)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-03-06 12:10:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
od razu widac ze przeczytalam tylko ten akapit z podziekowaniami dla mnie :D mogles go w ogole na poczatku dac ;D
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-03-06 13:07:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzięki za pozdrowienia i vice versa ;D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa