fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
wczoraj mogłam wystawiać oceny, dzisiaj już nie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:08:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wybacz, ale nie dam sie wciagnac w dyskusje na temat robienia kupy.
Jestem pewny, ze robisz to super.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:10:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale nie po kątach :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:14:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mówiłem, że za wcześnie na pobieranie pieniędzy i niestety "dziwne" konta premium, które ze swoimi zasadami kłócą się z wcześniej ustalonymi dla wszystkich 'darmozjadów'... szkoda, że administracja nigdy nas nie zapytała jakie opłaty i za co byłyby do zaakceptowania ale no cóż - to nie nasza galeria... w ten sposób zaoszczędziłem choć być może wolałbym nawet nie ale mieć lepszą galerię... :/

muszę przyznać Marto że choć 'obiektywnie' popieram Twoją chęć wyklarowania zasad, przepisów, praw użytkownika itp. OB to jednak z drugiej strony nie do końca nam to będzie służyć z przeprowadzeniem tu MZ koniecznych zmian... administracja nauczona przykładem, że zmiany powodują kłopoty zostawi wszystko tak, jak jest... szkoda... naprawi tylko te błędy o których piszesz...

ja Ci się nie dziwię, że zaczynasz coraz bardzie być poirytowana: najpierw kasowanie zdjęć, potem te punkty a teraz nagle nie możesz oceniać...
niektórzy tu piszą niepochlebne teksty nie mając absolutnie racji... słowa MAGUSA (być może np. moderatora?), zacytuję: "MartaW - stylem działania przypominasz Andrzeja Leppera" są bardzo niepokojące, wręcz uwłaczające i NIESPRAWIEDLIWE... przecież Ty delikatna kobietka z pewną nieśmiałością walczysz o swoją godność! :)
na takie teksty (Magus - wstydź się!) też bym się zdenerwował... a Ty tymczasem 3masz fason - BRAWO! :)

masz rację z tym, że zapłaciłaś i masz prawo wymagać... nie mają racji Ci, którzy piszą tu, że co chwila masz słać PW do admina... nie doczekaliśmy się wyjaśnień (jeśli są gdzieś to gdzie?) w związku ze znikaniem punktów (u siebie wczoraj skasowałem 1 zdjęcie - nic mi nie odebrało)...

kiedyś przez godzinę w listopadzie administracja zablokowała mi wątek... nie chciała mi wyjaśnić jakim cudem mój wątek się nie odświeża na głównej stronie forum, też sam z tym byłem ale być może wtedy niewiele osób wiedziało, że to jest możliwe... został zablokowany bez podania przyczyn a dokładnie MZ bez żadnej przyczyny... :/
po pewnym czasie otrzymałem e-mail, że wszystko BYŁO i jest OK... żadnych przeprosin, podkopowe działanie... sprawa teoretycznia zamknięta i puszczona w niepamięć... jednak czy tak do końca? byłaby do końca gdybym gdzieś zobaczył wtedy "przepraszam" a nie takie tam (nie będę cytował)...

czy teraz mam wierzyć, że wszystko to co dzieje się u MARTY jest przypadkiem? chciałbym (mam nadzieję) ale moja wiara w serwis po każdym takim NIEJASNYM przypadku jest jest nadwyrężona... jestem tylko na tej galerii, być może warto się przenieść gdzie indziej?... a może warto powalczyć o LEPSZE JUTRO TEJ galerii życzą administracji więcej szczerości, uczciwości, wpisania jakichś nazwisk itp. itd. (a nie tylko ZOO) i szybszego przyznawania się do błedów... i deklarację, że żadnych niejasnych działań z ich strony już nie będzie?... :)
sam nie wiem... nie muszę w to wchodzić... mogę założyć klapki... na oczy... heh...

no MZ tak nie może być... JA TEŻ SIĘ DOMAGAM JASNYCH, WYRAŹNYCH REGUŁ PRZEBYWANIA W TEJ GALERII choć oczywiście moje zdania wogóle się tu nie liczy? bo jestem 'darmowy'? a nie... oglądam reklamy za które inni płacą, więc się LICZY! :)

pozdrawiam administrację i osoby wspomagające (moderatorów), którzy jeśli uczestniczą w takich wątkach bez przedstawiania się, że są związani w jakoś sposób z portalem nie postępują uczciwie... napisałem "jeśli"... i niech tak zostanie...

nie piszę tu po to by jątrzyć ale dajcie Marcie otwarcie mówić - jeśli nie mamy się czegoś wstydzić to chyba można takie sprawy dla dobra innych wyjaśniać publicznie? jak się komuś nie chce czytać bo go te sprawy nie interesują to niech nie czyta... och, zapomniałem - zawsze się można tu komuś podlizać albo udając kogoś innego niż się samemu jest napisać naganę dla osoby SKRZYWDZONEJ nieprawidłowym działaniem serwisu...

Marto - jedna prośba, nie zakładaj innych wątków - odszukaj jeden (np. TEN) swój i 3maj się go jeszcze coś się będzie działo... - tak mi sie wydaje będzie lepiej...
administracjo kochana - prosimy o nieblokowanie wątków jeśli tak nie ma wulgarnych słów i są na jakiś ważny (choć może i niewygodny) temat - to nie powinno zależeć od waszego uznania bo to NASZE wątki! MZ nie macie prawa tego robić przynajmniej użytkownikom PREMIUM! :)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:22:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zastanawiam sie, czy wy naprawde nie rozumiecie, ze administratorzy, moderatorzy i inne osoby odpowiedzialne za ten serwis są TYLKO ludzmi.
dopatrujecie się od razu teorii spiskowych i robicie zamieszanie...

to pisałam ja, mania szewska (być może np. moderator?):)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert, w sumie ja najpierw byłem na innej galerii, teraz mam konta na kilku i czasem cos gdzies opublikuje, ale Tutaj czuje sie najlepiej, jednak ten portal ma swoj klimat i mam nadzieje, ze tak pozostanie - gdzie indziej jakos nudnawo jest i o fotkach nie mozna sie tyle dowiedziec, pomimo, ze bledow tam jest mniej. Tu moze sypie sie coraz co chwile, ale mysle ze to chwilowe wachania w zwiazku z rozbudowa serwisu, pomyslcie, ze rok temu bylo tutaj wiele mniej osob - chyba kolo 2.000 co nie obciazalo tak serwera i duzo mniej funkcjonalnosci. Dla mnie to nic dziwnego, ze serwis przezywa teraz krytyczne momenty - mysle, ze dlugo to nie potrwa i wszystko wroci do normy, a Marcie życzę cierpliwości, bo w jej wypadku to musi być irytujące mocno, jednak myślę, że administracja sobie niedługo z tym wszystkim poradzi i będzie ok.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:26:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli jednak taki stan rzeczy jak sypanie się co wieczór serwera - różne niespodziewane błędy będzie się utrzymywał przez dłuższy okres, to niestety nie będzie wesoło - radzę wynająć porządnego programiste, jeśli macie problemy z kodem strony i skryptami, bo może być jeszcze gorzej, a to znikanie obiektywnych na parę godzin w niespodziewanych momentach, denerwuje mnie również. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:27:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czarna mania :) Czy można to uznać, za publiczne przyznanie się do wykonywania tego wstydliwego zawodu ? :D
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:28:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawet napewno Mania :) co do tego to już nie mam wątpliwosci... ale sądze ze nic złego:)
A po za tym osobiscie uważama ze jak na tak wielu użytkowników i tylu spraw i kłopotów itd to administracja działa bardzo dobrze narazie nie mam nic do zarzucenia...
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:31:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Racja qbakra - problem jest chyba w tym, że na portalu czujemy się dość swobodnie jak w dużej rodzince, kiedy z nim coś się dzieje to nas uderza bardziej, niż byłby to np jakiś portal bez swojego życia. Wkurzyłoby Cię np jakby Onet padł na parę godzin ?
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:33:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja dodam tylko, ze pisanie prywatnych wiadomosci jest oczywiscie dobre i wskazane, jezeli idzie o zalatwienie spraw czysto prywatnych.
Jasnosc w sprawie dzialania serwisu i powszechna swiadomosc tych zasad mozna uzyskac tylko na forum.
Ta akcja Marty przyniosla przynamniej jeden istotny dla mnie rezultat. Udalo sie uzyskac jasnosc i klarownosc w sprawie dodawania zdjec do PF.
A to nie dzialalo prawidlowo juz od dluzszego czasu.
Lepiej by bylo tylko, zeby postulaty i pytania do administracji byly formulowane bardziej przyjaznie. Bo my przecierz administracje kochamy - no nie?
Przynajmniej ja kocham bardzo.
PS. Mangus moderatorem???..... Mangus, tez Cie kocham
;D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-03-13 20:33:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie pisałem tego tekstu aby cos mieszać ale niejasnych i niewyjaśnianych spraw jest dużo... być może warto kogoś dodatkowo zatrudnić...
np. tu ktoś kiedyś pisał o tym, że administracja udostępniła jego PW osobom trzecim (wpisywał gdzie tylko mógł, dokładniej nie pamiętam sprawy), wszystko zostało sprzątnięte następnego dnia bez jakichkolwiek wyjaśnień... może o PW też warto napisać DOKŁADNIEJ w FAQ? WIELKI BRAT PATRZY? KIEDY? W jakich sytuacjach?

sorki, sceptycyzm mnie dopadł po roku tutaj... :/
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa