fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Capture One Pro
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
seamoon
fotografia cyfrowa
2006-03-11 17:30:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wasze opinie i porady o tym moim zdaniem świetnym programie do obróbki zdjęć...
fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-03-11 17:44:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak jak napisales - jest swietny :-)

ja wole interfejs z RSE - szybciej mi idzie poslugiwanie sie tym programem.

C1 - mam wrazenie ze mniej wyciaga szum ze zdjec robionych przy wysokim ISO, ale to tylko takie moje spostrzezenie.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-11 18:09:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie uzywalem jak dotad i nie znalem - juz sie zasysa zaraz obadam :)
fotografia cyfrowa
Chet
fotografia cyfrowa
2006-03-11 19:10:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to pochwal sie wrazeniami jak juz obadasz :-)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-11 19:15:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm kwestia przyzwyczajen mi bardziej s7raw sie podoba :))))
fotografia cyfrowa
seamoon
fotografia cyfrowa
2006-03-11 19:37:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moim zdaniem praca z wieloma zdjeciami na raz ( np cala sesja slubna) jest wiele szybsza bo zdjeica dodaje sie do kolejki oczekujacych na zapisanie i nie trzeba czekac az sie zapisze zeby przejsc do nastepnego, poza tym jakosc jpeg-ów jest lepsza niz w PS-ie - swiadczy nawet o tym fakt ze w PS-ie to samo zdjecie w formacie JPEG zajmuje polowe mniej niz wyplute z CP1... Trzeba tez dodac ze efekty na zdjeicu widac od razu bo CP1 obrabia wycinek zdjecia a nie jak PS cale i efekt widzimy od razu...wiec trwa to znacznie szybiej... a jesli chodzi o wyostranie to napewno jest lepszy od PSa robi mniej szumu...
fotografia cyfrowa
seamoon
fotografia cyfrowa
2006-03-11 19:40:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...a krótko to zdjecia z CP1 wygladają poprostu "ładnie" choc nie zawsze kolory sa idealnie wierne rzeczywistosci -jesli chodzi np o kolor
skóry...
fotografia cyfrowa
seamoon
fotografia cyfrowa
2006-03-13 17:41:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety zapomnialem dodac że obrabia pliki typu RAW , NEF itd - czyli prosto z matrycy bez żadnych obróbek i kompresji tzn np JPEG.
fotografia cyfrowa
szary
fotografia cyfrowa
2006-04-16 23:39:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli chodzi np. o kolor skóry to cała zabawa tkwi w profilach ;)
Program jest rzeczywiście świetny, prosty, intuicyjny. Osobiście praca w C1 na PC jest przyjemniejsza niż na Macu, choć brakuje możliwości rozlożenia międzymordzia na dwa monitory wer. 3.5. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
zaqer
fotografia cyfrowa
2006-07-07 18:16:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Po co Capuer One jeśli mamy oryginalne programy dołączane do aparatów lub do ściągnięcia ze stron naszych producentów. Ja np. fotki z Mojego Nikona D70 przepuszczam przez Nikon Capture 4. To są według was gorsze programy? Ja jestem początkujacy w fotografii cyfrowej więc pytam...
fotografia cyfrowa
bartpat
fotografia cyfrowa
2006-07-18 18:55:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nikon Capture NIE JEST dołączany do D70ki, tylko trzeba go sobie kupić. Picture Project jest, ale to jest badziewie jakich mało :(
fotografia cyfrowa
kowals
fotografia cyfrowa
2006-07-18 20:24:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm nikon capture jet dołączany do d 70 jeno 30 dniowy...... a ściągnięcie "seriala" jak widać nie sprawia większego problemu....(choć legalne to to nie jest) ....;D pozdr
fotografia cyfrowa
kowals
fotografia cyfrowa
2006-07-18 20:26:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
swoją drogą też go używam i jestem zadowolony .... szczególnie z fajnej obróbki wsadowej a po prawdzie to jest tak że jak sie kupi orginał to potem można za darmo i legalnie ze strony nikona "abdejtować"..... polecam
fotografia cyfrowa
margaryna
fotografia cyfrowa
2006-07-18 21:51:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja ostatnio obadalem GIMPa i (kupilem nawey ksiązke"Edycja zdjęc w Gimpie") i stwierdzam ze jest zajebis....... i do tego darmowy lecz trzeba sie przestawic do jego interface.
ale jak juz sie obcyka to mowie ze program to wielki i smialo konkuruje z takimi jak Photoshop,mowie o konkurencji na polu edycji zdjęc cyfrowych
fotografia cyfrowa
lgrabun
fotografia cyfrowa
2006-07-18 22:00:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Mandaryna: GIMP jest fajny, owszem, ale ma jedno poważne niedociągnięcie -- nie obsługuje 16 bitów. Wiele się na tym traci -- zdjęcie w RAW wygląda świetnie, po konwersji do ośmiu bitów okazuje się prześwietlone. Tania alernatywa -- PaintShop Pro X(?). Coś koło 500 złotych.
fotografia cyfrowa
lgrabun
fotografia cyfrowa
2006-07-18 22:14:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ups. Miałem napisać: @margaryna :-)))
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-07-25 05:58:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teraz Adobe wjechalo z Lightroomem na windowsa wiec bedzie ostro. Ja kupilem glownie mac-a dla tego programu gdyz uwazam, ze jest to jeden z najlepszych programow do obrobki zdjec uzywam naprrzemian Lightrooma i Capture One i w sumie swietnie sie uzupelniaja.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa