fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
obiektywni?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:31:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No bo tak powinno wlasnie byc
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:39:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie !!! nie o punkty mi chodzi, tylko o wbijanie ciemnoty czlowiekowi , ze fotka piekna super i 5 ocena , a prawda to nie jest , a napisalem to bo mnie to faktycznie dreczylo i dreczy , to wezmy moze najlepsze swoje prace skasujmy i wlozmy od nowa -- to jest dobre rozwiazanie ??? a moze wejde w swiezo przybylych userow , pochwale ich prace jakie to oni wspaniale zdjecia robia i wystawie 4 lub 5 i zdobywam fana , ale mysle ze o to tu nie chodzi , uwazam , ze trzeba podpowiadac , pomagac , wytykac bledy w fotce , po to aby autor zrozumial co zle robi i probowal powtorzyc ta fotke z danymi wskazowkami , a nie wciskac komus glupote
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:42:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme słów można użyć różnych tych bardziej miłych i mniej... efekt będą miały taki sam.

Poza tym czym jest nazywanie rzeczy po imieniu? Wydaje mi się, że jedynie stosowaniem własnej etykietkowej nomenklatury do konkretnych osób z galerii... skutkuje to jedynie bezsensownymi kłótniami.
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:43:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja rozumiem Twoje oburzenie ale jak wcześniej już napisałam nie ma co walczyć z głupotą bo głupota była, jest i będzie ....po co tracić energię na to energię?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:45:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M - ok - w takim razie jak to rozwiazac - polepszyc ?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:51:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme
nie mam złotych rozwiązań... po prostu uważam, że hasło: "młotkiem walczymy o lepsze jutro" nie do końca ma tutaj zastosowanie ;)

Cały czas wołam, żeby po prostu skupić się na własnej funkcji na portalu, publikować i oceniać w zgodzie z własnym sumieniem a nie próbować nawracać wszystkich naokoło, bo istnieje ryzyko, że będziemy nawracać nie do obiektywizmu, ale do własnego jego rozumienia.

P.S. Nie twierdzę, że zawyżanie ocen, ocenianie w zamian, czy ocenianie na podstawie tematu nie funkcjonuje.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:52:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rozumiem blokade ocen , nie rozumiem blokady innego usera , lub krytyki , robimy tu po prostu przedszkole
NIE ZXYCZE SOBIE KRYTYKI - parodia , to po co wystawiamy zdjecie ? dla pochwal ?czy po to aby sie dowiedziec czegos wiecej , co zle zrobilismy itp
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 13:56:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sylwestrze, jak byś dostawał pod każdym zdjęciem ten sam komentarz niewiele mający wspólnego z prawdą też byś skorzystał ;D
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:00:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja dostawałem pod prawie każdym zdjęciem zera od Wienwala i jakoś nie skorzystałem ;-D
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:03:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I wniosek taki z tego, że Ty nie skorzystałeś... żaden inny.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:04:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I przyznam, że nie rozmiem samego sensu istnienia takich blokad - chodzi o to, że minusy tego rozwiązania przysłoniły chyba plusy ;-)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:05:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I wniosek z tego taki, że bez podobnych blokad można się obyć ;-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:06:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl, można, tak samo jak można się obyć bez moderacji, bez robienia zdjęć, bez wystawiania ich na obiektywnych...
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:08:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozmawiajac o galerii, nie rozszerzajmy listy rzeczy bez których można się obyć o zdjęcia...
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:11:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tu chodzi o - że tak powiem - bilans zysków i strat, związany z każdą wprowadzaną blokadą, ograniczeniem czy czym tam jeszcze. Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Czy aby na pewno efekty uboczne nie przysłoniły korzyści jakie miały płynąć z wprowadzenia tych jakże różnorodnych blokad?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:13:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl, blokady są dobrowolne i to ich największa zaleta... jeżeli chodzi o generalizację - jasne była nadmierna, ale Twoje stwierdzenie nieco demagogiczne ;) W końcu zawsze możemy się obejść bez czegoś, czego moglibyśmy w rzeczywistości po prostu nie mieć, czy nigdy nie doświadczyć.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:21:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale X-siński dobrowolnie mnie zablokował, po niepochlebnym komentarzu napisanym u niego przeze mnie po raz pierwszy ;-)
Rozumiesz w czym rzecz z tymi skutkami ubocznymi? ;-)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrowolność we wspomnianym przeze mnie bilansie po prostu nie ma nic do rzeczy ;-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:43:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hehe, no tak, bo Ty nie uznajesz ignorów a pan iksiński tak... ale czy to jest powód, żeby panu iksińskiemy zabronić ignorów?
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:54:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A kto tu mówi o tym aby mu zabronić??? Ja mówię aby tego w ogóle nie było, powołując się przy tym na skutki uboczne wprowadzanych rozwiązań :-D

Otóż w tym przypadku, skutkiem ubocznym jest to, że X-siński z marszu stawia ignora komuś, od kogo po raz pierwszy otrzymał niepochlebny komentarz. Jeśli tak, to prawdopodobinie postawi tego ignora także Y-grekowi, jesli ten napisze coś "nie pomyśli". W normalnej sytuacji X-siński nie postawiłby ignora: poczekałby na kolejne komentarze, pod innymi zdjęciami od tego samego autora.

Pytanie pomocnicze nr1: czy X-siński w ogóle dojrzał do tego aby dostać do rąk tak mocne narzędzie?
Pytanie pomocnicze nr2: czy ktoś kto dojrzał do pobytu w galerii internetowej, w ogóle czegoś takiego potrzebuje (załóżmy teoretycznie, że tak, wtedy gdy ma do czynienia z kimś kto jeszcze do owego pobytu nie dojrzał :-D).
Pytanie pomocnicze nr3: dlaczego odbierać X-sińskiemu możliwość samorozwoju?
;-)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 14:58:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prawda :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-18 15:03:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl
pamiętaj, że jest ograniczona liczba ignorów.
Nadużycie może występąpić przy każdej funkcji.

1. możliwe, że nie
2. możliwe, że nie
3. może nie chce?

Widzisz, różne są motywy dawania ignorów. Może ktoś po prostu nie chce być krytykowany bo źle to znosi... mówi się trudno, jest jaki jest,.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 15:07:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oby to wszystko rozwiazac pozytywnie i zeby galeria OBIEKTYWNI miala rece i nogi powinno byc tak;
1. zniesienie blokad ignora
2. zniesienie blokady KK
3 . ograniczenie punktacji typu tygodniowego

1 ocena 5
3 oceny 4
6 ocen 3
8 ocen 2
10 ocen 1
itd
lub jeszcze mniej
wtedy kazdy sie bedzie zastanawial na wystawiebioem oceny , a nie szastal na prawo i lewo , no i musowo do kazdej oceny opis, nie to ze postawisz i idziesz dalej ( ja tez tak robie , bo nie chce sie pisac ) ale jak by bylo tak to wprowadzone , wtedy musialbym napisac
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 15:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M jak ktos zle znosi krytyke , to po co umieszcza fotki ? dla achow / czy echow ?
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-03-18 15:11:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Więc ja z uporem maniaka powrócę do kwestii czy przypadkiem nadużycia nie zdominowały tych opcji... Niestety, aby to stwierdzić trzeba by mieć solidne dane statystyczne, których nie mam - mogę więc co najwyżej wyrażać wątpliwości ;-)))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa