fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
być średniakiem ;P
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-03-17 15:50:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
doszedłem do następującego wniosku: na obiektywnym portalu to najgorzej być średniakiem. Ponieważ jak robisz słabe zdjęcia to cię zrugają, że ci pójdzie w pięty (na to nie narzekam, tak powinno być :)), jak robisz bardzo dobre zdjęcia, to każdy się zachwyca (to też fajnie). A taki średniak to tak: zdjęcie nie zachwyci i nikt nie pisze pochwał ale też jest "niezłe" i nie ma bardzo wad do których można było sie przypieprzyć. Czyli ktoś dał zdjęcie i jest ono ale tylko to nie ma opisów nie ma punktów (czy to na "+" czy na "-"). Puenta? zwracać uwagę też na średniaków!
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-03-17 15:58:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe, masz rację ;)
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-03-17 16:25:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Średniacy ! ! Przestac robic średnie zdjęcia.!!!
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2007-03-17 16:31:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rotfl ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-03-17 16:34:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli na Obiektywnych inaczej niż w prawdziwym życiu...
to moze i dobrze, hm...
fotografia cyfrowa
tataOskara
fotografia cyfrowa
2007-03-17 16:40:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:: patryk_b82: niezla autoreklama :D
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-03-17 16:58:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak po kolei ten temat przyszedł mi do głowy po tym zdjęciu http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-126904.php pierwsza próba tego typu i naprawdę nie wiem co źle i co dobrze (może ostrość uciekła lekko z oka). i masz rację tato oscara że to autoreklama. Co do babyjagi mam zdjęcie pierwsza próba i Qźwa nie wiem co jeszcze jest źle a co dobrze a zatem żeby przestać robić średnie zdjęcia to przydały się uwagi co jest dobrze zrobiona a co spieprzone:)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2007-03-17 17:18:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmm, moimi pracami jakoś się specjalnie nie zachwycają, nikt też nie wali nagminnie minusów - wniosek jestem średniakiem. Wiem też, że taki pozostanę, ale jakoś niespecjalnie mi to przeszkadza :)
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-03-17 17:19:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Patryku z tego co widzę to mało jest konstruktywnej krytyki . Albo się naśmiewają albo piszą gniot natomiast żeby ktoś napisał co jest nie tak zdaża się ,ale rzadko. Obejrzałam twoje zdjęcie i dla mnie ono jest nijakie - soory - dla Ciebie napewno coś przedstawia ,bo jesteś zaangażowany uczuciowo. Pozatym ja się nie znam i mnie albo się podoba i do mnie mówi albo nie. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-03-17 17:25:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spoko babojago:) są nijakie o coś nowego - nikt tego mi nie napisał, że emocjonalne ale tylko dla mnie. to bardzo cenna uwaga:). Za to dzięki!!!!!
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-03-17 17:39:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Patryku żle mnie zrozumiałeś . Nie napisałam Twoje Zdjęcia tylko Twoje zdjęcie , ktorego dałeś adres. Teraz dopiero wlazłam do twojego pf i poogladałam . Faktycznie mało konstruktywnych porad . Ja się nie znam bo sam widzisz jakie są moje wyroby. Ja nie czekam na uwagi pod moimi zdjęciami tylko dużo ogladam i czytam u innych i też można się wiele nauczyc. Ponieważ nie umiem robic dobrych zdjęc to szukam ciekawych tematów i różnie to wychodzi. Nie wkurzaj się tylko pstrykaj i wstawiaj. Pozdrawiam i będę zaglądała.
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-17 22:29:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
faktycznie w Twoim pf nie ma nic nad zwyczajnego , domyslam sie , ze od niedawna zaczoles przygode z aparatem , bo nie wiesz co chcesz focic i jak do tego podejsc , moje pierwsze zdjecia tak wlasnie wygladaly :)
czytaj duzo co pisza pod zdjeciami , czytaj ksiazki , czytaj czytelnie , i probuj caly czas foc a napewno z dnia na dzien bedziesz zadowolony
fotografia cyfrowa
toska
fotografia cyfrowa
2007-03-18 00:05:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bycie średniakiem jest do d... - jestem średniego wzrostu, wagi przeciętnej, oczy mało kolorowe, włosy nie rude ;)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-03-18 00:10:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wzrost masz w sam raz ;) a nie średni
fotografia cyfrowa
toska
fotografia cyfrowa
2007-03-18 00:20:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zależy z jakiej perspektywy się patrzy ;) zawsze chciałam być niższa albo wyższa i mieć niebieskie oczy
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 00:35:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wow :) toska w sam raz , ideal jestes :) a tak tu marudzisz :)
fotografia cyfrowa
toska
fotografia cyfrowa
2007-03-18 00:46:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ach, dziekuje, milo przeczytac takie slowa przed snem :)
jutro juz nie bede marudzic, dzisiaj musialam norme marudzenia wyrobic dla zdrowia
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 00:57:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiec milo bedzie jutro poczytac co napiszesz
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-03-18 16:06:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:P wredniaki (toska i Sylwesterc) hehe ale dobre nie powiem, że nie:D a co do czytania co czytam dużo i z "zrozumieniem" szczególnie wszelakie informacje pod fotkami i pstrykam sporo (ale i tak przeważnie do albumu rodzinnego :D) a właśnie co do czytania, tak czytam opisy pod innych zdjęciami ale przydały by się opisy pod moimi zdjęciami bo to ja robie błędy których nie dostrzegam błędy innych to ja dostrzegam ;P
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-03-18 16:13:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sugerujesz , abym wszedl i wytknal co zle zrobione ?
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-03-18 16:15:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sylwek nie obrażę się jeżeli to zrobisz :) przegrana z lepszym i wytknięcie błędów przez lepszego to nie wstyd :)
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-03-18 16:16:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
p.s dobrze by było gdyby też jakiś uwaga pozytywna była, że coś mi wyszło :D
fotografia cyfrowa
toska
fotografia cyfrowa
2007-03-18 16:17:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja wredniakiem? W życiu! Sama słodycz ze mnie :p

Sylwestrze, miałam nie dziś być marudna, więc pominę kwestię ohydnej mżawki za oknem, brudnego psa na moim łóżku, perspektywy jazdy vanem do Poznania w tą paskudną pogodę i powiem, że życie jest piękne :D
nawet te nie niebieskie oczy pominę ;)
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-03-18 16:18:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-126904.php p.s. o to zdjęcie chodzi mi najbardziej

fotografia cyfrowa
toska
fotografia cyfrowa
2007-03-18 16:19:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zły link, widzę główną stronę
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa