fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
szacunek - jak go stracić? a tak...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-04-15 17:57:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MartaW 17:47:02 - ten post był oczywiście skierowany do vankerta...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-15 18:16:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o tak... "niewinny katalizator" - to ja... :D ;)
to jedyna możliwość... :)))
Marta to bardzo inteligentna kobieta - ja jej wierzę... :)))

z tym, że do mnie wystarczy napisać - Vankert, wybacz ale dziś nie mam humoru na Twojej wątpliwej jakości żarty... wcale nie trzeba mnie blokować bym zrozumiał o co chodzi...
gdybym nie zrozumiał to trzeba mnie zablokować, nie ma wyjścia... ;)

najsmutniejsze, że ja traktując do tej pory pozytywnie Studiozz mogę stracić dla niego szacunek jeśli zbyt poważnie podejdę do tego (przez niego mnie) blokowania...
czy podszedłem na tyle? sam nie wiem... zdaje się, że mogę go zrozumieć... jedna jaskółka wiosny nie czyni... nie akceptuję i oceniam negatywnie blokowania właśnie przez to, że potem nie ma jak wyjaśnić "ale o co chodzi?"... więc może najpierw jakieś uwagi, jakiś kontakt na PW a potem dopiero bawmy się w blokady... oczywiście o ile inni ludzie coś dla nas znaczą... i o ile chcemy dla innych 'coś znaczyć'...

pozdrufka
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-28 02:29:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha, już podchodzę poważnie...
"dam ci ignora na jakiś czas"... dobre... :)
wpadłęm dziś tam i co? nadal blokujemy vankerta... :)
2 tygodnie blokowania? hehhe... musikiem postrachem się staję... :D

Studioz - właśnie tracisz mój szacunek...
baw się dobrze z nie tolerowaniem u siebie niskich ocen i ze swoją średnią oceniania 4... zapewne obiektywną... ;)
no chyba, że są inne powody? myszka się zacięła? ;) ;)

piszę to tu, może kiedyś przeczytasz i się zastanowisz co robisz... w każdym wieku warto popracować nad swoim postępowaniem, tolerancją, itp. itd... :)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-04-28 11:02:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak mi sie wydaje ze na szacunek moglibyscie zapracowac robiac jakies zdjecia, bo takich z jednej jak i z drugiej strony nie widze... poza tym ile macie lat? 14? polozyc jeden z drugim lache na to i ksiazke poczytac...
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-04-28 11:39:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wez sto 5 postaw pod kazdym zdjeciem i juz beda wielbicie i szacunek jednoczesnie.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-04-28 11:46:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert, przecież Ty masz jeszcze 10126 (stan na teraz) autorów do komentowania ;-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-28 15:48:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tadam - dziękuję za udział w dyskusji... ;)
"ze na szacunek moglibyscie zapracowac robiac jakies zdjecia" - to coś nowego dla mnie... i... za proste, nie wierzę... ;)
sylwester70 - "sto 5 postaw"? - wątpię, będą mnie brać za głupka... stawianie samych 4-5 lub samych -1-0 jest dla mnie równie bez sensu... no, chyba że ktoś omija wszystkie słabe zdjęcia lub omija wszystkie dobre... ;)
Trurl - spoko...

studiozz - przestań wystawiać 4-ki pod gniotkami lub bardzo słabymi zdjęciami, mogę podać przykłady... twoje oceny są więc nic nie warte i nic nie wnoszą... :/
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-04-28 22:25:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo "gdy ktos Ci dopiecze, nie zwazaj na to, tak robia pelikany..."
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-29 16:21:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - no masz rację niby... jasne, że przesadzam... ale... blokady mnie drażnią i nadużywane psują portal...
nawet nie ma jak pogadać i wyjaśnić sobie czegokolwiek jak ktoś cię zablokuje...
stąd wiele podobnych temu i niepotrzebnych postów na forum...
zapewne przesadzonych, no ale osoba, która blokuje kogoś też chyba sobie zdaje sprawę, że to drażni...
kupi sobie ktoś gwiazdeczkę, blokuje osoby, które chcą w miarę stosować się do tej (marnej zresztą) skali ocen i okazuje się, że na OB "gnioty" dostają wysokie noty, 3ki, 4ki... szkoda gadać... i wcale tu nie nawołuję, by stawiać zaraz 0 i -1 !... ale skala, jest SKALA, są możliwości by pokazać właśnie osobom, które się LUBI które z ich zdjęć są lepsze a które gorsze w naszym mniemaniu... zawsze trzeba zakładać, że pożemy się mylić ale próbować dobrze to nie wstyd... wstyd nie próbować... :)
idź powstawiaj mi ciurkiem same 4ki to mnie zemdli... ;) (no, ale idź... niech tam... :D )

zapewne nigdy by nie było tego wątku, gdyby administracja wreszcie zrobiła to o co proszę od wielu miesięcy...

TRZEBA ODDZIELIĆ BLOKOWANIE OCEN ZDJĘĆ OD BLOKOWANIA PrywatnychWiadomości...

to tyle w tym temacie... (myślałem, że może odezwie się tu studiozz, dłużej tu bez niego nie będę o nim dyskutował) :)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-04-29 16:52:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale nie warto tego tak przezywac...
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-29 17:08:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...O i się narobiło.....fakt, że sie trochę ochłodziło ale wyluzować trza i basta,szkoda zdrowia .....czytam to wszytko i powiem Ci tak (Vankert)
tego Ty nie zmienisz chciażby nie wiem co.....mam propozycje.....zgłosić do administarcji aby wywalili tego Ignora, bo nie tylko nadużywaja tego słabi userzy (o odwetach to juz nie wspomnę, ostatnimi dniami 3 razy) ale ostatnio również Ci co coś potrafią i tu już patrzę na to z pewnym pesymizmem. Moim zdaniem wiecej powinno tutaj się zwracac większą uwage na prezentowanie słabych fotek (moderacja) a tego tutaj niestety tego brakuje, aczkolwiek duzo sie o tym juz pisało.

"Szanowny autorze ....0...pozdrawiam"
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-29 17:24:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cytując za Cyganem ze sławnego wywiadu "a bo mnie boli..." ... ;)))

spox, Tadam - przejaskrawianie służy wywoływaniu emocji... zastanawianiu się nad sobą i nad tym "a co było gdyby"... prewencja jest bardzo ważna... :)
po nocach dobrze śpię... :)
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-29 17:27:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
muszę i ja Cię do .........Ignora bo widzę zrobiłeś mu niezłą reklamę....pozdrowionka
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-04-29 18:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert, ja sie zastanawiam nad tym co mnie otacza w zyciu a nie na czacie ze zdjeciami, wyroslem z tego pare lat temu...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-04-29 18:32:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niom.. fakt... na pewno jakieś się porobi... :D
a potem stwierdzę, że lipaaaa... :D

ale wystawię i dostanę same pochwały... wykupię konto, część zablokuję a może jeszcze Ci, którym się nie spodoba mnie ominą ze względu na mój stan psychiczny... ;)

i wtedy pomyślę, że jednak świetne zdjęcia robię... :D ;)
i nie będę szukał, czytał i próbował zrozumieć dlaczego są takie dobre... ;) bo po co... :)))

zresztą, już o mnie śpiewają:
"Przed tobą sława, wieczna zabawa
Wszystko jak z nut, pieniędzy w bród
Wspaniale płyty, piękne kobity,
Zdrowie jak dzwon, wygodny tron."

:) ;)
fotografia cyfrowa
tadam
fotografia cyfrowa
2007-04-29 20:02:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm.. a nie "I will survive"? san francisco i jego etos...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-13 17:21:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
minął miesiąc... :)
zawsze to jakaś rocznica... miesięcznica właściwie... :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa