fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dwamisie i ich TWA
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-19 22:58:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zaczynam się bać ;D
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-04-19 23:04:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
_M....spokojnie i nawet mi się podobają (chyba przerzucę sie na portrety) ale najbardziej to denerwują mnie reklamy na Twoich stronach www, graficznie też bym ja dopracował ...ocena dwa +.....(za strony)...pozdrowionka i miłego wieczoru
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-04-19 23:06:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
DO TYCH CO NIE LUBIA TWA... jak tak bardzo wam przeszkadza to idzcie sobie tu

www.fotosabat.pl - tam nie ma twa, tam sa super ludzie, zapiszcie sie tam, cieszcie sie jak was przyjma,,, a jak nie to znaczy ze jestescie skazani na serwisy ze skazą TWA


łaaa TWArogi sa wszedzie.. łaaaaa :p :p :p :p :p :p

:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-19 23:08:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos, ta strona się nie rusza od dwóch lat :)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-20 00:32:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i wątek się bawi w chowanego.
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2007-04-20 12:05:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
M, tu zawsze jest tak, ze nie mozna utrzymac jednego tematu...
Dostalam od 2Misi ignora tylko dlatego, ze dalam 1 lub 2 (czy tam 0 - juz nie pamietam) pod zdjeciem, ktore mialo srednia powyzej 3... no kurcze! Nie wspomne juz o tym, ze zaraz dostalam PRV z zapytaniem, o co mi wlasciwie chodzi (nie jeden raz, zreszta)... szkoda, ze ludzie nie potrafia byc krytyczni wobec samych siebie.
Skoro uwazam, ze zdjecie jest slabe, to mam prawo to napisac i adekwatnie ocenic, tym bardziej, ze wspomniani Autorzy zajmuja sie bliska mi dziedzina fotografii.
Co do TWA.. oczywiscie istnieje. Uwazam, ze oceny pod ich zdjeciami sa bardzo mocno zawyzane, zupelnie nieadekwatne do ich rzeczywistej wartosci (kiedy tak napisalam w wiadomosci do nich, otrzymalam odp. w stylu "a Twoje monety to jest wielki artyzm, co? hihihi" ... :/). Nie rozumiem, gdzie ludzie maja oczy stawiajac takie oceny pod zdjeciami...
A teraz, jesli 2Misie to czytaja... ja nie mowie tego zlosliwie. Taka jest prawda i przyjmijcie to do wiadomosci, a nie obrazajcie sie na tych, co tak mowia. Denerwuje mnie po prostu takie zachowanie ze strony Autorow jak i ze strony oceniajacych. Brak zupelnego obiektywizmu, zatracenie sensu bycia w takiej galerii (mamy sie uczyc i dzielic dobrymi zdjeciami, a nie tylko czekac na pochwaly).

pozdrawiam wypowiadajacych sie w watku i 2Misie.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-04-20 13:33:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba nieuważnie przeczytałaś moje wypowiedzi ;)
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2007-04-20 17:15:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mozliwe ;)
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2007-04-23 19:25:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ponieważ mam do czynienia z walcowaniem materiału typu szyny i inne kształtowniki, to powiem, że słowo gniot w normach nie występuje.Wgniot tak, coś się przyklei na rolkę (kawałek metalu) i powstaje wgniot.Powodzenia.
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2007-04-23 20:06:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do vankert słowo gniot w obróbce plastycznej nie występuje.Pracuję na walcowni przy szynach, dżwigarach.Wgniot powstaje wtedy, gdy skrawek metalu przyklei się do rolki i w trakcie obrotu np. rolki prostownicy i spowoduje wgniecenie w prostowanym materiale.Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa