fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
pomocy nikon D50 + Nikon Autofocus Speedlight SB-28
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jakububu
fotografia cyfrowa
2007-05-10 20:52:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam mam pytanie do wszystkich posiadaczy takiej lampy
mam zamiar kupic cos takiego ale zupelnie nie znam sie na tym :/
czy ta lampa bedzi sie dobrze sprawowac z D50 ?? czy spelni swoja rore (mam zamiar fotografowac ludzi) jesli nie moze polecicie mi jakis inny sprzecik:D kazda rada na wage zlota
wielkie dzieki pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Grzybu
fotografia cyfrowa
2007-05-10 21:42:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z lampami nie mam zbyt wiele do czynienia, ale wiem, że ta lampa nie będzie w pełni działała z D50. Nie będziesz miał TTLa. Będziesz mógł pracować tylko w manualu albo na automatyce lampy. Jedynymi, w pełni współpracującymi lampami Nikona (mam na myśli TTL) z aparatami z serii Dxx to SB-800 i SB-600. SB-400 też obsługuje TTL, ale tylko z d40 można używać jej w trybie manualnym (z tego co mi się obiło o uszy).
Więc jeśli nie przeszkadza Ci praca z automatyką lampy (nie TTL), to myślę że to jest dobry wybór.
fotografia cyfrowa
jakububu
fotografia cyfrowa
2007-05-10 22:13:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wielkie dzieki za informacje
ale cena tych lamp mnie przerazila :(
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-05-10 23:09:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ceny lamp sa dlatego duze bo zdjecia z lampa sa brzydkie i maja odstraszych :) lampy kupuja tylko ci co chca pokazac ze maja cos w rodzaju duzego peryskopu ;)
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2007-05-11 01:06:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobra dobra, jak ktos umie robic zdjecia z lampą to i efekty sa tez odpowiednie.
fotografia cyfrowa
jakububu
fotografia cyfrowa
2007-05-11 09:09:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli mowice ze lampa to zbedny bajerek i lepiej zainwestowac w cos innego :) ok wielkie dzieki pozdrawiam
fotografia cyfrowa
shaddixx
fotografia cyfrowa
2007-05-11 09:54:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jezeli planujesz czesto robic zdjecia w zacienionych miejscach badz pomieszczeniach to llepiej sie zastanowic nad jakąś konkretna lampa z automatyką iTTL. Jezeli lampa ma byc tylko do wlasnych zabaw i bedziesz miala czas na ustawienia manualne to dowolna lampe systemowa, byle mocną. Ja niedawno uzywałem lampe za 50 zł + helios i fajnie to wygladało.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa