fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Test Magusa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-17 15:40:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odebrałem,
rozpoczynam przygotowania do niezbędnych działań operacyjnych.

Data
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-03-17 19:11:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
początek transmisji

..:: do kpt. Picarda ::..
::raport nr 15h13'/lolo|spydetect::

Witam Kapitanie, po bardzo trudnych działaniach operacyjnych, podejrzany lolo przyznał się do wspomagania naszego klingośkiego wroga, jednak z zastrzeżeniem, że zrobił to nieświadomie, poniżej przesyłam dowód:

...odbieranie danych...

lolo (385)

2006-03-17 18:53:47
Podejrzany lolo przyznaje się do winy i wyjaśnia, że szpiegiem klingońskim był nieświadomie ponieważ wszczepiono mu klingońskiego czipa sterującego jego poczynaniami. Obecnie podjął walkę i możliwe, że nawet ją przegra. Wyjaśnia także, że nieprawdą jest jakoby nabił podejrzaniej Ozie wirtualne siniaki psychiczne na piersiach. Podejrzany lolo w stosunku do kobiet wykazuje się piramidalną głupota i nie bije ich nawet jeśli zupa jest za słona. Z tej przyczyny przyzwyczaił się do soli tak, że obecnie musi sypać conajmniej 10dag. do 200 ml zupy, by oczuć słony smak.
Na tym zeznanie kończę i proszę o surowy wymiar kary, który będzie podstawą mojej reedukacji i ponownego włączenia się w zdrowy nurt naszego społeczeństwa. Proszę wziąć pod uwagę, że moje dobrowolne zeznania zostały wymuszone łagodną perswazją Mr. Data, poduszczonego do tego przez wielce szanownego kpt. Picarda.
....lolo

...odbieranie danych zakończone...

W związku z analizą powyższego zeznania, wnoszę o udzielenie podejrzanemu kary oraz zastosowaniu technik resocjalizacyjnych, w celu jak najszybszego przeobrażenia się z klingońskiego sługusa, w filar naszej międzygalaktycznej floty.

Z pozdrowieniami.

.........
:Data:
.........

koniec transmisji
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa