fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Naciski
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:17:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme, a chcesz mi załatwić blokadę i stąd te prowokacje ????
Grozisz ? Bo tak odbieram Twój komentarz...
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:18:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja nie łamię regulaminu ....
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:19:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme a za "dobre rady" dziekuję
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:20:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To zle odbierasz......
Jak moge Ci zalatwic blokade nie rozumiem, nie jestem Adminem - a nawet jak bym byl chyba to ostatecznosc - lepiej przemowic komus do rozumu mz jak go wyrzucac
Swoja droga sam widziales, ze sie absolutnie nie odzywalem pod zdjeciem bo po prostu jesli cos mi sie nie podoba nie mam nawyku "dopieprzania" komus - napisze najwyzej, ze to nie w moim typie lub cos w tym stylu

Natomiast w momencie gdy zaczela sie ta szopka cos we mnie peklo i zawylo - musialem o tym napisac - mysle, ze dzieki temu spojrzales na to spokojnie z boku i teraz bedac bogatrszy o takie doswiadczenie bedziesz jednak spokojniejszy i obedzie sie bez wyskokow
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:21:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Catsnet? no dajże już spokój... sam dajesz się prowokować to chłopaki (niestety) mają zabawę... :/
Calme chyba chciał poruszyć tu jakieś aspekty sprawiedliwości/niesprawiedliwości z powodu przywracania zdjęć z portfolio... ;)
na drugi raz pomożemy mu jego własne przywrócić i będzie sprawiedliwie... ;)
starczy tej wrogości... sobota jest... jutro do spowiedzi panowie... ;)
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:23:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Natomiast w momencie gdy zaczela sie ta szopka cos we mnie peklo i zawylo - musialem o tym napisac - mysle, ze dzieki temu spojrzales na to spokojnie z boku i teraz bedac bogatrszy o takie doswiadczenie bedziesz jednak spokojniejszy i obedzie sie bez wyskokow"

jak na razie nie zanotowałem żadnych wyskoków po przywróceniu mojego konta , doprawdy nie wiem co masz na myśli...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:24:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie mozna bylo napisac spokojnie do Adminow zamiast robic ten pokaz pod zdjeciem ?
fotografia cyfrowa
Catsnet
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:25:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert, ok ..

Calme , napisałbym Ci coś na pw ale jestem u Ciebie w ignorowanych ....
może to i lepiej....
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:48:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przestancie już mielić to powietrze, pogoda za oknami jest piekna, fotki do oceniania a tu dalej ....napisze tak: niektórzy mnie zawiedli na całej linii jak czytam niektóre wątki......uderzcie się sami w piersi ......eh......mam ochotę też coś napisac ale to nie ma sensu, bo zaraz na mnie wskoczycie...
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 19:52:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobra z mojej strony to koniec - nie bede na sile tokowal jak tukan - pewnych spraw widocznie sie nie przeskoczy
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:04:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos - napisz cuś... ;)

Calme - nie dramatyzuj... ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:06:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to nie dramat - to operetka
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:10:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vankert - nie prowokuj ....ja poprostu widzę jak niektórzy komentuja i oceniają....wnioski wyciągnij sam ........pozdrowionka
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:27:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos ja widze to tak mozna wysoko punkt - bo po prostu wchodzi sie tylko pod wartosciowe prace lub te, ktore soba cos przedstawiaja - nie wiem jak inni ale wiem, ze sporo osob ma wlaczony filtr, ktory nie pokazuje im zdjec z srednia nizsza np jak 2
Nie kazdy ma zaciecie do naprawiania swiata i wyszukiwania tylko i wylacznie gniotow
Ja np nie ukrywam, ze dla mnie przyjemnoscia jest po calym dniu obejrzenie sobie na OB zdjec o wysokich walorach - a co sie zazwyczaj z tym wiaze z wysoka dosc srednia
po prostu nie mam juz sil i czasu na naprawianie swiata - i ciagle pisanie krytyk i porad pod slabymi zdjeciami - wiem, ze moze nie jest to do konca OK ale chyba sie wypalilem w tym temacie
W zwiazku z tym mam swiadomosc, ze moja srednia oceniania dla przykladu jest dosc wysoka - choc tez patrzac na osoby na liscie nie czuje sie abym za specjalnie wysoko dawal
Po prostu kazdy ma inne priorytety - jeden czuje potrzeba krytyki, porad, dawania niskich ocen w celu mobilizacji userow
Inny po prostu przychodzi odpoczac przy dobrej fotografii i ta go tylko glownie tu interesuje - a z przyczyn takich czy innych nie jest zainteresowany na skale masowa w fotoedukacji poczatkujacych
To naturalna kolej rzeczy i nie neguje ani jednej ani drugiej z postaw
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:32:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm... to znaczy, że oglądasz tylko zdjęcia publicznie dobrze ocenione? pomijasz ciekawe bo mają niską średnią???? czekasz aż docenią inni?
to jak h. wejdzie i standardowo postawi 0; to już nie widzisz... hmmm... no to chyba tracisz na tym...
nie włączę takiego filtra...
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:34:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert - czytaj raz jeszcze wypowiedz - widzisz tam gdzies abym napisal, ze JA mam wlaczony taki filtr ? :)
Otoz nie mam - i czesto gesto wchodze tez pod foty mz niedocenione
Jesli jednak patrzec na skale masowo - to moj gust raczej pokrywa sie z tym jaka srednia zdjecia uzyskuja
Mam nadzieje, ze sie rozumiemy ?
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:40:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha... ale poważnie myślisz, że dużo osób sobie taki filtr włączyła? hmm... przecież można znaleźć w sieci galerie, w których są same świetne fotografie i to dodatkowo tematyczne... po kiego tu przychodzić włączając filtr? :)
fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:42:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dużo mnie ominęło w tym wątku od wczoraj? znów komuś w dziubaska trzeba SZCZelić? :D
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:52:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tzn nie wiem ile wlacza - pewnie Administracja ma takie dane - ale kiedys pamietam chyba nawet byla dyskusja i pare osob potwierdzilo to.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:58:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawe jak to działa na zdjęcia, które mają zablokowane ocenianie... mam nadzieję, że je widać... ;)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-05-19 20:58:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to jest dobre pytanie - mozna by spytac Adminow jak to wtedy wyglada
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Strona 9
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa