fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Moje pierwsze 10.000
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-05-30 21:15:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak _M patrzę na system ocen. Szczerze mówiąc wolę ludzi, którzy mimo sympatii wstawią mi 0 czy 1 zamiast tych, którzy stawiają tylko najwyższe noty a słabym fotkom nie stawiają nic...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-30 21:18:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to mnie nie wolisz ;)

[ale jakby co będę pamiętał, bo ostatnio też pominąłem u Ciebie zdjęcie, jakoś tak przypadkiem oglądałem, krótko po Twojej wizycie u mnie... stwierdziłem, że wyszło by jak odwet ;)]
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-05-30 21:44:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i tak masz plusa za to, że się na mnie nie pogniewałeś za "kawe na ławę" i niską ocenkę ;-)

Nie obawiaj się, intuicja nie za często mnie myli i odróżniam jeszcze "szczerość" od "szczerości za szczerość" ;P
Odwet chyba zaczyna się wtedy gdy szukasz w czyimś folio okazji do szczerości albo uderzasz na oślep pod pierwszym lepszym zdjęciem komentarzem/oceną nieadekwatną do pracy. I to działa w przypadku obu skrajów skali - tyle że w przypadku "5" nikt nie zakłada "czarnych list" ;-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-30 21:49:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam, miałem się pogniewać, skoro uważam, ze się mylisz? :D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-30 21:50:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm... to nie jest takie proste... znaczy OK, że ostatnio dałem Ci 1 pod zdjęciem? tylko szczerze Iness... :)
czy jednak bardziej adekwatne byłoby 3? ;))))
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:07:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze, że dałeś mi 1 VanKert - ja się zawsze czułam kiepska w portretowaniu ale się nie poddaje bez walki :)))
Szczerze mówiąc bardziej "bolało" pomijanie fotek, które ja uważałam za dobre... albo średnia ocen pod moją najciekawszą serią - która wymagała ode mnie nie tylko pomysłu, przygotowania ale i odwagi ;)
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:10:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyli jednak wszystko wokół liczb się kręci... taka już natura - wszystko musi być zmierzone, zważone... Czyli jednak "szkiełko i oko":))
Żeby nie było, że na mnie to nie działa - mi niewiele do tych 10000 brakuje:)))
A poważnie - przecież to zabawa jest, wciągająca zabawa. Czasami ktoś ją zbyt poważnie traktuje i wtedy zaczyna się problem...
No to jesteś dziesięciotysięcznikiem... Jak się z tym czujesz?:)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:14:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) Chrup, dokładnie... toć zabawa tylko
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:16:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chrup - jest na co czekać! ;)
dokładnie wypytaj Iness co dalej z tym robić (jak Cię dopadnie 10tys.), jak się zachować... co mówić... no wiesz... może już powoli krawat wypada nosić przeglądając OB?... ;) ;D
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:27:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szybki przelot Ci zrobiłam... Te brakujące 500 punktów jakoś sobie dozbierasz ;)) Swoją drogą ciekawe folio, nie zwróciłam wcześniej uwagi na "całość" :)
VanKert ja nawet mając 150 punktów (tyle chyba było za debiutancką fotkę) już się "wymądrzałam"... mnie lepiej o takie rzeczy nie pytać :D
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:36:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ups.... zostałem szybko przeleciany:))))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:39:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też dołożyłem małą cegiełkę... nie zapominaj i nie deptaj maluczkich jak już będziesz WIELKIM CHRUPEM... ;) :DDD
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2007-05-30 22:46:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ładnie brzmi: Wielki Chrup...:))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa