fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
świetni i szanowani (autorytety)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:41:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus na króla i oby nam dobrze rządził. Precz z demokracją! :)))

kiedyś to się nawet fajnie żyło... albo trafiło się na dobrego króla albo się miało przerąbane przez większość życia... ale przynajmniej wiadomo było o co chodzi... ;)
fotografia cyfrowa
Iluzja
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:41:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dopoki nie bedzie porzadku , takie wpisu pojawiac sie beda czesto. O porzadku mozna sobie pomarzyc. Coz, a zycie toczy sie dalej.Robmy swoje i tyle.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:44:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza, to może skoro to przez szybko rozrastającą się ilość super-użytkowników zwiększyć nabór do "pilnowaczy" wizerunku OB?
szybciej, sprawniej, z mniejszą ilością cholesterolu... sam nie wiem...
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:45:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i co Ci pilnowacze zrobia? jak zaczna ciac gnioty to tylko zostana obrzucani kamieniami... sama przez to przechodze, mam juz tyle siniakow na pierwsiach ze moj chlopak podejrzewa mnie o dziwne rzeczy;)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:48:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus... tu nie o czas idzie ale o renomę...

Artysta nie popełni mezaliansu i nie wystawi się w pubie bo go zaszufladkują do twórców gastronomicznych i nigdy więcej nie wpuszczą na salony poważnych galerii, renomowany fotograf nie napisze też artykułu o fotografii dla PC Formatu... ani nie założy sobie konta na portalach foto...

Wyrobnik [nawet w dziedzinie fotografii artystycznej] wystawi się w restauracji, napisze artykuł dla każdego kto zapłaci, zrobi portfolio dowolnej modelce i nawet na ślub focić pójdzie... ale do najwyższej półki może już sobie stołeczek dostawiać żeby popatrzeć co się na niej dzieje...

Pasjonat może dorównywać i artyście i wyrobnikowi ale... czy podskoczy, czy nawet się zaczepi na chwilę na tej najwyższej półce to jednak pozostanie "tylko" albo "aż" pasjonatem...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:49:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to może zatrudnić np. psychologa na OB?
każdy by tam mógł pójść i pogadać np. dlaczego moje zdjęcie dostają skarne oceny - raz 4,0,4,0... dlaczego nie same 4-5 skoro już 5 pierwszych kumpli... ups... użytkowników... wstawiło słuszne oceny...

;)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:49:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no chyba nie każdy ma prawo się wypowiedzieć, bo moją wypowiedź wymoderowano.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:49:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness i co z tego wazne aby kazdy z tej grupy dobrze sie czul i lubil to co robi - po co ich szufladkowac- dobry wyrobnik moze byc bardziej w cenie niz artysta :)
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:50:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a odnośnie tego, czy krzyczę i nic nie robie po prostu się nie będe wypowiadał :) Wiem co zrobiłem i administracja (tak mi się wydawalo) również to wiedziala, ale chyba moja praca tutaj i przy pomocy w budowie tego portalu jest uważana za nieróbstwo, więc żryjcie się sami, oczerniajcie i poprawiajcie ten portal takimi wpisami i oszczerstwami - życzę powodzenia. ale beze mnie.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:52:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Calme widziałeś kiedyś fotki ślubne w cenie 3 tys. sztuka?
Czarny kwadrat nieźle się ceni... 200 euro za fotkę... ale do Konopki to mu chyba jednak kawałek drogi brakuje n'est pas?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:53:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rozumiem - ale ludzie sa jacy sa i musza zyc kolo siebie - inaczej byla by niekonczaca sie rewolucja i wyrzynanie............
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:55:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Artysta nie popełni mezaliansu i nie wystawi się w pubie bo go zaszufladkują do twórców gastronomicznych i nigdy więcej nie wpuszczą na salony poważnych galerii, renomowany fotograf nie napisze też artykułu o fotografii dla PC Formatu... ani nie założy sobie konta na portalach foto..."

Nie zgadzam się z tymi kontami foto tak w 100% bo na przykład znany wszystkim Eolo Perfido (tak ten sławny) jeszcze dwa lata temu wystawiał się nawet na polskim OPH ..... podejrzewam, ze nie sam a jego agent pozakładał konta i pilnował prac, ale z tym internetem to jest tak, ze znajduje się tu klientów.... ale jak jesteś dobry to nie siedzisz i nie komentujesz prac innych bo nie masz czasu.

fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-06-05 15:57:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Magus - chyba, ze Ci sie nudzi w pracy a musisz caly dzien siedziec przed kompem ;) lol
a tak serio - zgadzam sie z Toba... :)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-06-05 16:02:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to mnie cieszy Oza :)

Wymasuj siniaki :D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-05 16:11:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex - nie wiem co tam wymoderowano bo nie mam siły czytać wszystkiego teraz ale widzę, że nie tylko Twoją...
szkoda, bo nie zdążyłem przeczytać... zauważyłem, że gdzieś mnie tam nazwano krzykaczem... pomyślałem: no i dobrze... ;)
proponuję Ci ten sam odbiór... ;)
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-06-05 17:11:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję wydrukować listę na A4, przyczepić do tablicy korkowej i rzucać lotkami z 15 m. :)
Wtedy tak naprawdę okaże się, kto jest szanowany a kto nie. :D
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-06-05 17:13:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex - w jaki sposob Ty pomagasz budowac ten portal? Teraz to chyba sobie zarty stroisz ;))))
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-06-05 17:14:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TomiU - a ja proponuje kupic butelke jacka i spedzic sobie milo czas na pogawedkach o niefotografii i zabawie z kotkiem Leszkiem - co Ty na to? :)
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-06-05 17:15:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza -> wchodzę w to. :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-05 17:18:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spox, lista nikomu nie zaszkodzi... nie jest dokończona bo...
niech się najpierw wszyscy wygadają...

nie fajnie byłoby mając ochotę dziś np. na "kominiarzy" zerknąć, czy jest jakiś fascynat co to dobrze ukazuje? :)

jeszcze ma jeden cel... zrozumieją to zapewne Ci, którzy robiąc byle_jak_byleby_było_kumpel_da_5 i mając za rok 350 000 pkt. z żalem stwierdzą, że nie ma ich na liście?!... ;)

coś koło tego... to mówiłem ja - krzykacz forumowy, który nawet nie wie o co mu chodzi... :) :P :P
fotografia cyfrowa
patryk_b82
fotografia cyfrowa
2007-06-05 20:43:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert czyżby mój pomysł z poprzednigo wątku cię zainspirował??
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-05 22:01:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a patrzyłeś na czas i datę? ;)
i nie za bardzo wiem o jaki pomysł chodzi... :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-05 23:09:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
listy nie będzie bo się zaczyna dezaktualizawać (ludzie szybko odchodzą)... nie będę ich codzienie wykreślał...
dziękuję wszystkim biorącym udział w ankiecie...

życzę udanych fotografii
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-06-05 23:13:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rex, Cyber i inni...

Oza winna być w dzieciakach na pierwszym miejscu. To jej fotografia była na okładce katalogu konkursowego, nie moja.

Iness, Vagabond i NG? Gdyby w Nationalu tyle PSa ktoś użył to by go z miejsca pożegnali.
fotografia cyfrowa
nadtlenek02
fotografia cyfrowa
2007-06-05 23:13:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert ... :)
"Kochajmy ludzi tak szybko odchodzą" - nieco banał ale w tym znaczeniu ciekawy, ba prawdziwy:)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Strona 13 | 14 | 15 | 16 | 17
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa