fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotografia klubowa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jerzart
fotografia cyfrowa
2007-06-08 14:53:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam pytanie na jaki ustawieniach najlepiej robić zdjęcia w klubie gdzie jak wiadomo ze światłem nie najlepiej . z góry dziękuję za pomoc
fotografia cyfrowa
msdotnet
fotografia cyfrowa
2007-06-08 17:37:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba wiadomo - jak najkrotsza migawka.. przeslona jak najmniejsza , to pozwoli Ci zyskac na czasie, sprobuj jak najwieksza mozliwa wartosc ISO (tak zeby nie szumialo) poza ty, obiektyw z dobrym swiatlem..
fotografia cyfrowa
fotorobren
fotografia cyfrowa
2007-06-09 10:41:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
msdotnet- bardzo lakonicznie odpowiedziałeś i właściwie nic nie doradziłeś.
Nie wiem jakiego sprzętu używasz, ale bez lampy się nie da . Spróbuj robić foty z błyskiem na drugą lamelkę , czas około 1/30 , złapiesz światło zastane, uzyskasz kolory jakie są przeważnie w klubach i fajny ruch osób tanczących. Oczywiście podany czas jest orientacyjny należy kombinować w zależności od panujących warunków.
fotografia cyfrowa
msdotnet
fotografia cyfrowa
2007-06-10 11:08:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotobren... moze i tak - ale wlasnie autor nic nie napisal o sprzecie ktorego uzywa i jak maja wygladac te zdjecie... przy 1/30 autor faktycznie osiagnie poruszenie osob tanczacych, ale pytanie czy wlasnie to chce osiagnac...Tak naprawde autor troche za bardzo ogolnikowo napisal. Jesli chce ujac sama architekture budynku wewnatrz to moze i bez lampy robic ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa