fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
podręczny słownik fotopgraficzny ;)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-26 19:26:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bajecznie wyszło - Bardzo dobre wykonanie - Bardzo dobrze się ogląda - Bardzo duże walory poznawcze. - Bardzo interesujące - Bardzo lubię takie kadry - Bardzo ładnie - Bardzo ładny widok - Bardzo mi się podoba - Bardzo mi się podoba kolor - Bardzo nastrojowe - Bardzo nastrojowy kadr - Bardzo podoba mi się - Bardzo pozytywna w wymowie fotografia - Bardzo uspakajający kadr - Bdb - Celny strzał - Ciekawe - Ciekawie podane - Dobre - Dobry kadr - Dobrze się go ogląda - Dobrze zrobiony kadr - Foto na czasie - Impreza godna galerii - Inni już wszystko napisali - Interesujący kolor - Intrygujące - Jak opowieść - Jest świetne - Jestem pod sporym wrażeniem - Jestem pod wrażeniem - Lubię zimowe widoki - Ładna delikatność - Ładna kolorystyka - Ładna sceneria - Ładne - Ładne ujęcie - Ładnie skomponowany kadr - Ładny - Magiczne miejsce - Masz styl i się go trzymasz - Nastrojowe - Nastrojowe foto - Niebo szalone - Niemal wyczuwalna cisza leśnego poranka - Niesamowicie piękny kadr - Niesamowite - Nietypowe - Pierwsza klasa - Piękna sceneria - Piękne - Piękne i radosne zdjęcie - Pięknie - Pięknie wyszło - Podoba mi się - Podoba mi się kadrowanie - Podoba mi się taka prezentacja - Poruszające - Przemyślane - Robi wrażenie - Super - Super klimat - Super nastrój - Super panorama - Super realizm - Super sceneria - Super widok - Super zaprezentowane - Super zjawisko i wykonanie - Świetna praca - Świetna sceneria - Świetne - Świetne ujęcie - Świetne wykonanie - Świetnie światełko gra - Świetnie zauważone - Świetny kadr - Świetny klimat - Technicznie bardzo dobre - Technicznie bdb - To jest świetna fotografia - Widok bardzo interesujący - Widok robi wrażenie - Wspaniały kadr - Wyszło pastelowo - Za kadr - Zachęcający widok - Zaciekawiło mnie - Zdjęcie bardzo ekspresyjne
...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-26 20:13:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to jeszcze dawaj w drugą stronę... ;)
i ile chcesz za prawo używania ściągi? ;)
fotografia cyfrowa
fotomar
fotografia cyfrowa
2007-06-26 20:17:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy to znaczy że mamy korzystać tylko z niego? :)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-26 20:23:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest słownik fachowy, korzystajcie do woli, wszystko gratis, sukces gwarantowany;)
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-26 20:26:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aha, reklamacje dot. nieprawidłowego użycia słownika, tzn użycia go bez klikniecia przycisku 4 lub 5 nie będa przyjmowane ;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-26 21:22:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lolo, buehhahha... fakt, trzeba uzupełnić... ;)
brakuje też np.: "cudne!" i "śliczne"... ;)
fotografia cyfrowa
Yenotek
fotografia cyfrowa
2007-06-26 21:46:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
+ "zajefajne, ziom" ;D
fotografia cyfrowa
Tiamat
fotografia cyfrowa
2007-06-26 21:48:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i : "bardzo fajne, zapraszam do mnie" ;D
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-26 21:54:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"cudne" i "śliczne" odpada, zbyt banalne i mało fachowe - mogłoby robić wrażenie taniego wazeliniarstwa, a to przecież jest tępione ;))
"odważna modelka" też odpada, wszak oceniamy fotografię... "odważny fotograf" to już jakoś brzmi;)
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-06-26 21:58:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mógłbyś napisać jeszcze jakiś skrypt żeby wciskając F12 losowo wybierało jakiś tekścik i wklejało w komentarz :P :P
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-06-26 22:51:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurcze... wlasciwie wszystko pasuje do moich zdjec :D
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-26 23:02:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
potrrudzuch, byłes moim natchnieniem ;)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-06-26 23:03:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dóndii ... to dla mnie zaszczyt ;P :D:D
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-26 23:14:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczy to co Piotr pisze innym pod zdjęciami? ;) :PP
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-06-26 23:20:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie pietroduch tylko pewien user... to jest klarowny wyciag z jego komentów (płakać się chce)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa