fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Seria 10-fotowa - propozycja dla administracji
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-06-29 15:10:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powtorze swoja teze - im wiecej ograniczen, tym wiecej problemow, stad rzucam propozycje zmieny:

posiadacze konta premium, majacy 10 fotek na tydzien, mogliby publikowac je w dowolnym czasie w obrebie owych 7 dni.

Powod zmiany

1. Sztuczme ograniczenie, ktore w sumie niczemu nie suzy
2. Sa ludzie, ktorzy nieraz prezentuja cykle zdjec skladajace sie z np. 6-7 fot. Rozbicie ich na 3 dziennie uniemozliwia albo bardzo utrudnia ocene calosci.

A obawy, ze ktos strzeli 10 gniotami pod rzad? To coz, i tak by strzelil, a teraz bedzie je latwiej seryjnie odstrzelic i jest spokoj na tydzien.
No i przeciez nie kazdy bedzie obligatoryjnie z takiej mozliwosci (1o naraz, jupikajej!) korzystal. Wiec wszuscy powinni byc szczesliwi... jak mniemam.

Prosze o glosy poparcia ew. konstruktywnej krytyki.

Od razu wyjasniam, ze "ty ch***!" to nie jest konstruktywna krytyka, chyba ze w obrebie Sejmu RP :)
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-06-29 15:21:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie to jest obojętne ograniczenie 3 na 24 h mi nie przeszkadza... jak będzie 10 to tez mi nie będzie przeszkadzać.
fotografia cyfrowa
naga
fotografia cyfrowa
2007-06-29 15:23:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uważam, że wygenerowanie serii 10 naprawdę dobrych fot to sztuka, która się rzadko udaje. nawet najlepszym.
uważam, że selekcja jest nie mniej ważna, niż fotografowanie.
uważam, że 3 naraz w zupełności wystarczy, zwłaszcza, że zdaje się, i tak nie ma opcji grupowania w serie inaczej, niż opisem.

/ale ja nie wieszam, to i tak się nie liczy;)/
fotografia cyfrowa
jiggaman
fotografia cyfrowa
2007-06-29 15:42:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
seria 10 fotowa - a ja myślałem że to pablo zarzucił temat zdjęć seryjnych z marka ;)))
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2007-06-29 18:36:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No kurde, jakbym polskie wladze slyszal "zniesiemy ten przepis o ile na jego miejsce wprowadzicie 2 nowe" :/

Sensem mojej propozycji bylo zniesc sztuczne ograniczenia a nie tworzyc jakies paranoje "odpowiedzialnosci zbiorowej".

Ale z kolei zasugerowales mi inny pomysl - moderacja jakiesj fotki moglaby obnizac tygodniowy limit fotek (tzn. w nastepnym tygodniu) o te wielkosc...
ale lepiej nie, bo tutejsi moderatorzy sa czasem........ no, dziwni sa.

10 fot naraz albo smierc :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-06-30 02:54:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proponuję pozwolić obywatelom Premium wstawiać dowolną ilość fotek dowolnego dnia... :)
wolnośc i swoboda... ;)
tylko to z boku jakoś zrobić, taką kolumną specjalną dla nich osobno... niech se tam coś szybko szura czy miga z góry w dól expresem... :) :D

i zróbmy jeszcze zawooooody, ja kcem zawody! kto zdąży np. kliknąć zdjęcie którekolwiek z serii Liftera (tylko musiałby dać cynk: UWAGA... teraz!!!) zanim pojawi się np. expresso Magusa... :D
czujecie to? może być fajnie...

fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-07-02 15:23:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam od dawna jestem ZA - ale przycięciem limitów - najlepiej wszystkim, a jak nie to chociaż
- nowym wstawiających serią 3 foty z których każda jest gorsza od poprzedniej
- starym, którzy zapomnieli o selekcji bo nie muszą o niej pamiętać ze względu na limit
- nie-abonentowcom i abonentowcom, którzy za często haczą o moderację.

i wolę tak jak jest. Przynajmniej Woocash wstawia 2 razy w tygodniu a nie raz ;-)
fotografia cyfrowa
piotr2505
fotografia cyfrowa
2007-07-02 16:30:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgadzam się z lolem, sposób z FF był moim zdaniem bardzo dobry, bo pozwalał umieścic zdjęcie w kontekście, natomiast co do serii 10 w obecnej formie to chyba jednak troche za dużo
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-07-02 17:02:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja kcem windę - expresss... ssss... ;D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa