fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zakup monitora
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Aptus
fotografia cyfrowa
2007-07-09 21:43:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam

Stoję przed zakupem nowego monitora, bo stary już szwankuje. Mam do dyspozycji max. 700 zł. Niestety nie mam zielonego pojęcia o monitorach i stąd moja prośba do was. Czy moglibyście polecić coś w tej cenie? Monitor będzie używany w zasadzie do wszystkiego, więc nie kładę nacisku na obróbkę zdjęć czy ogólnie grafiki. Nie ma różnicy czy będzie to LCD czy CRT, ważne żeby był w miarę dobry (a najlepiej, gdyby dał się skalibrować). Z góry dzięki za odpowiedzi.
fotografia cyfrowa
Kukasz
fotografia cyfrowa
2007-07-09 22:55:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za 700 kupisz taki CRT ze hoho... ;) odpowiednik LCD moze kosztowac o wiele wiecej..
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-07-10 08:22:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kup 21" CRT z plamką 0,24 - koszt ok 400 zł na allegro (tylko upewnij się, że kineskop jest w dobrym w stanie). Satysfakcja gwarantowana, tylko dużo miejsca zajmuje (i waży ponad 30 kg!)
fotografia cyfrowa
Zlloty
fotografia cyfrowa
2007-07-10 08:28:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tu masz ciekawy przykład: http://allegro.pl/item210797152_extra_samsung_1100df_2048x1536_dynaflat_2004_k_ce.html
fotografia cyfrowa
Aptus
fotografia cyfrowa
2007-07-10 16:33:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawa propozycja, zastanawia mnie tylko ile jeszcze taki 3 letni monitor wytrzyma. Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz, monitory jakiej firmy i z jakim typem maskowania moglibyście polecić.
fotografia cyfrowa
jacek_k
fotografia cyfrowa
2007-07-10 17:09:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak crt za taka cenę to celuj w Eizo,najlepsze, to beda dobrze wydane pieniadze!

http://allegro.pl/search.php?string=eizo&category=4370&country=1
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa