fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Aparaty i komorki na Obiektywnych
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ph
fotografia cyfrowa
2007-07-10 23:22:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak wlasnie patrze na poniektore zdjecia i ciarki mnie przechodza...Nie wiem sam moze nie powinienem tematu poruszac bo amatorsko foce ale foce aparatem fotograficznym. Sprzetem do tego przeznaczony. Ale czy nie uwazacie ze focenie telefonami komorkowymi to juz lekka przesada? Moze jest gdzies w internecie forum dla mms-owcow lub tym podobnych lecz nie uwazam ze jest to OB gdzie wiekszosc fotografujacych chce cos swiatu pokazac. Czy jak niedlugo japonczycy wymysla wrotki z aparatem fotograficznym to tez bedziecie robic nimi zdjecia?? Co poniektorzy powiedza ze to nie aparat robi zdjecia tylko fotograf. I jak najbardziej sie z tym zgodze. Dla mnie moze byc to nawet puszka z otworkiem i filmem w srodku ale nie telefon!! Zreszta pewnie szkoda gadac...Jestem zawiedziony...
fotografia cyfrowa
Kukasz
fotografia cyfrowa
2007-07-10 23:30:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdjecia mozna robic czymkolwiek, wazne tylko zeby przedstawialy jakas wartosc.... Aparatem za 10 koła tez mozna trzaskac tandete. Tak swoja droga to jestem ciekaw skad ci wogole taki problem sie napatoczyl do mozgownicy .. ;)
fotografia cyfrowa
wiadro
fotografia cyfrowa
2007-07-10 23:35:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak dla mnie (amatorskie zdjecia robie dopiero wchodze w te klimaty) nie chodzi o to czym robisz zdjecie tylko jaki masz pomysł. Mysle ze jak sie ma talent to takim z telefonu tez mozna zrobic ciekawe zdjecie moze nie dobrej jakosci ale orginalne i ciekawe.
fotografia cyfrowa
ph
fotografia cyfrowa
2007-07-10 23:39:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiscie ze aparatem za dziesiec kola mozna trzaskac tandete. tylko kwestia jest taka jaka masz kontrole nad aparatem w komorce? no i takie porownanie co jest lepsze: urzadzenie wielofunkcyjne (skaner+drukarka+fax) do skanowania czy odrebny skaner?? Moze troche przesadzone porownanie ale mniej wiecej mowi o czym mysle.
fotografia cyfrowa
wiadro
fotografia cyfrowa
2007-07-10 23:41:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz taka kontrole ze ty wymysliles te zdjecie, ty miales ten pomysl. Czasem pod rekaj jest tylko aparat w telefonie.
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-07-10 23:59:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ph -> nie bulwersuj się. Całkiem niedawno faceci nosili ze sobą wielkie pudło z zasłoną, którą zarzucali na styrane barki... Teraz nazywa się to sztuką. :) Pomyśl, co będzie za 250 lat. ;)
fotografia cyfrowa
ph
fotografia cyfrowa
2007-07-11 00:08:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no coz za 250 lat to sie z nas beda smiali... ;)
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-07-11 00:26:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale taki w komórce to wygodny jest, nie ciężki, poręczny, pamiętliwy. Jak wyobrażę sobie, że wyjazd w plener, nie musi być poprzedzony godzinnym pakowaniem 15kg sprzętu, a tylko piwo, komórka i... w drogę. 30sekund. Bingo!
ph: spokojnie. Jeszcze długi czas będziemy używać aparatów. Komórka, owszem, wiele już potrafi ale możesz nią zrobić przypadkowe zdjęcie, o jakości wystarczającej do publikacji w Internecie. Dalej nie da rady.
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-07-11 01:03:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...mówisz 'wrotki z aparatem'
hmm, świetne kadry mogły by być - ja się na to piszę :)
...'tylko kwestia jest taka jaka masz kontrole nad aparatem w komorce?'
taką samą jak w lomografii
bo komórki to takie współczesne lomo :D
a ostatnio nawet słyszałem jak komórka robi pit-pit i łapie ostrość
...a swoją drogą to chyba nawet _M ma u siebie jakieś zdjęcie z komórki :)
...i temat był już kiedyś wałkowany :P
fotografia cyfrowa
max_rm
fotografia cyfrowa
2007-07-11 02:02:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A myslalem, ze oprocz mnie i jeszcze jednego ziomka nikt nie cyka komorkami :DDD Nokia rzadzi :)))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa