fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Quiz - czy ja jestem rozumny?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-15 21:46:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Takie pytanie zostało mi postawione po wyrażeniu swojej opinii pod zdjęciami autora DarBaj:

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-177868.php

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-177828.php

Wytężając pozostałości swojego rozumu postanowiłem w miarę kulturalnie odpowiedzieć autorowi takim oto kometarzem:

Widzę, że emocje Cię poniosły, zarówno pod tym jak i pod następnym zdjęciem... skoro piszesz, że każdy widzi co chce to nie rozumiem dlaczego ja nie mogę wyrazić swojej opinii o zdjęciu... nie obrażam ani Ciebie ani Twojej rodziny czy przyjaciół, a szczegóły organizacyjne imprezy nie mają tu nic do rzeczy... jeśli nie życzysz sobie żebym komentował i oceniał Twoje prace to napisz o tym pod każdym następnym zdjęciem...

Jak się jednak okazało, autor nie chciał znać mojej odpowiedzi, bo tchórzliwie skorzystał z opcji ignorowania... no cóż... żarty się skończyły... po raz pierwszy, ze łzami w oczach przekonałem się jak to jest kiedy ktoś Cię ignoruje... na pocieszenie pozachwycam się swoją owieczką...
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2007-07-15 22:12:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider Twoje komentarze nie byly obrazliwe, przynajmniej nie dopatrzylam sie z Twojej strony zadnych zlych intencji:)
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-15 22:24:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aradia, ja ogólnie staram się nikogo nie obrażać i nigdy nie mam złych intencji... i w ogóle jestem łagodny jak owieczka... ostatnio Rex_XIII zasugerował, że biorę czynny udział w działalności GWO (Grupa Wazelinująco-Oceniająca, czyli tzw. TWA) co okazało się żartem z jego strony, ale postanowiłem zdobyć się w swoich komentarzach na więcej szczerości, co jak zauważył lolo okazało się dużym błędem... obserwując sytuacje podobne do opisanej powyżej, chciałem nawet założyć swój wątek i nazwać go Salon Masażu, w którym stworzyłbym Listę Raidera (nazwa robocza) osób, które nie życzą sobie, aby pod ich zdjęciami wypowiadać się szczerze i oceniać niezgodnie z ich oczekiwaniami... wystarczyłoby napisać do mnie PW ze zgłoszeniem, później wypełnić formularz, wpłacić 2 złote na biede dzieci i pod swoimi pracami dopisać "Jestem na Liście Raidera" oraz sugerowaną przez autora ocenę... myślę, że to znacznie ułatwiłoby funkcjonowanie takim zagubionym użytkownikom jak ja...
fotografia cyfrowa
everyman
fotografia cyfrowa
2007-07-15 22:36:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider: i chwała ci za to :)
za szczerość... wczoraj, lub przedwczoraj... a może nawet kilka dni do tyłu (:P) wchodzę na obiektywnych, otwieram serie fotek i przeglądam - gniot pogania gniota i oceny 3~4 pod tym wszystkim (w owczym pędzie)... a dobre fotki: też były tylko, że ktoś rzucił na starcie 2, no i się potoczyło (albo ludzie je pomijali)... odechciało mi się wtedy nawet pisać
fotografia cyfrowa
Aradia
fotografia cyfrowa
2007-07-15 22:39:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
everyman, tez tak mam:) Dlatego ogladam zdjecia na kilku galeriach;)
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-15 22:48:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Everyman, i właśnie dlatego odważyłem się trochę to zmienić... nie chcę więcej czytać na forum, że poziom OB spada i że najlepsi odchodzą itp. ale nad tym wszyscy muszą popracować... ja nie oglądam i nie wystawiam zdjęć w żadnym innym miejscu i choć próbowałem już stąd odejść, nie potrafię... jestem uzależniony i na razie nie wiem jak się z tego leczyć... na szczęście, oprócz mojego psa nie mam już innych uzależnień...
Mam nadzieję, że ten "owczy pęd" to nie aluzja do mojej owieczki... ;)
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-07-16 01:15:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oceny na każdym portalu znaczą niewiele. Nawet, jeśli grupa jakaś stara się utrzymać ich sensowny poziom, to zawsze znajduje się inna grupa, która GWO.
Może autor ocenianych zdjęć jeszcze tego nie wie, jeszcze się wysokimi ocenami emocjonuje.
Twoje oceny i komentarze były OK!
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-07-16 01:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider to był żart na podstawie tego co napisaleś wcześniej - sam żartowałeś tak mniemam sugerując autorowi budowę Twa, więc ja żartem nawiązałem ;) Ale wyjaśniłem to tam pod tym kwiatkiem, TWA ma tu parę osób, ale Ty do nich nie należysz.
fotografia cyfrowa
Rex_XIII
fotografia cyfrowa
2007-07-16 01:26:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider też szczerze starałem się pisać co sądze o zdjęciach ale dostawałem za to takie bęcki że szczerze mi się odechciało :) wolę przemilczeć teraz..
fotografia cyfrowa
Kapitan
fotografia cyfrowa
2007-07-16 09:11:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
DarBaj jest userem który uwielbia słodzenie... ilekroć napisałem mu co myślę o jego zdjęciu tylekroć byłem blokowany oraz obrażany zza tarczy antyrakietowej "IGNOR". Do tego niestety jest to człowiek który kocha odweciki (patrz awantura pod zdjęciem Ozy czy też podejście do maniaszewskiej)
Chciałem skomentować te trzy zdjęcia ale niestety nie mogę, więc napiszę to tutaj.

Zdjęcia są przecenionymi gniotami. Argument ze to inscenizacja i dlatego widac ludzi jest bzdurny. Slawek20053 pokazując zdjęcia z inscenizacji BZURY pokazał że można tego uniknąć, można się postarać. Darbaj tutaj założył tele z konwerterem i pstryknął pamiątkowe fotki z tłumu. Do tego w chamski i arogancki sposób odpiera krytykę zdjęć jednocześnie uniemożliwiając ignorami jakąkolwiek polemike.
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-16 13:53:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam nadzieję, że DarBaj przemyśli trochę swoje zachowanie i na przyszłość wyciągnie wnioski z tej nieprzyjemnej sytuacji... A tak, jak wczorajsze fotki nie podobały mi się wcale, tak dzisiejszy portret uważam za naprawdę niezły... ta opcja ignorowania to moim zdaniem nieporozumienie... publikując tu zdjęcie, każdy powininen liczyć się z nie tylko przychylnymi opiniami, a jeśli zostaną one wyrażone w sposób szczególnie chamski, zawsze można to zgłosić administracji... ignorowanie przypomina trochę "a ja nie chcę żebyś się bawił w naszej piaskownicy... chyba, że dasz mi jakiś fajny samochodzik..."
Ten temat już był i pewnie jeszcze będzie, ale jeśli po takim poście choć jedna osoba zmieni swoje podejście do krytykujących, to myślę, że warto było trochę popisać...
fotografia cyfrowa
Kapitan
fotografia cyfrowa
2007-07-16 14:01:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szczerze nie liczyłym na to że to dotrze do DarBaj-a. Nie pierwszy raz się tak zachowuje i co najgorsze to nie widzi w tym nic złego. A szkoda bo takie zachowania właśnie psują atmosferę na Ob.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2007-07-16 15:24:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-9447-0-0-0-0.php

czytam sobie komentarze tego użytkownika i zastanawiam się jak długo takie zachowanie będzie tolerowane na tym portalu? Bynajmniej nie chodzi mi o jego zdjęcia , które mogą się podobać bądź nie. Mówię o CHAMSKICH, aroganckich odzywkach, na całkiem spokojną, rzeczową i w pełni uzasadnioną krytykę.

Dla zainteresowanych proponuję zakładkę "komentarze zebrane przez autora" (marpp) i poczytać odpowiedzi i komenarze które spowodowały te odpowiedzi.
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-16 18:04:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jasne Hobbes, możesz się reklamować jeśli chcesz... ja nie mam czego...
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-16 22:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hobbes, daj mi jakąś trzecią opcję...
fotografia cyfrowa
TomiU
fotografia cyfrowa
2007-07-17 09:12:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raider -> masakra? :)
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-07-17 11:22:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TomiU, "masakra" jest trafnym określeniem na podobne sytuacje... wiem, że nikt nie lubi kiedy porusza się takie sprawy na forum i jeśli chodzi o ten wątek, to ja już powiedziałem co miałem do powiedzenia i nie chcę tego dalej ciągnąć... po prostu pierwszy raz dostałem ignora, a wiesz jak to jest z pierwszym razem - najbardziej się przeżywa... następnego po prostu wypłaczę w poduszkę...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa