fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kaziq
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zec
fotografia cyfrowa
2006-03-27 19:38:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poniewaz znany odwetowiec i krawawy msciciel - Kazeq, zablokowal mi mozliwosc oceniania jego fotek, Zamieszczam tutaj komentarz do jego ostatniego cuda;-)

Kaziq, knociarz nieprzecietny z Ciebie! Myslisz, ze jak malpia mine pokazesz, to furore zrobisz? Kategoria "zwierzeta" bylaby wlasciwa!
To twoje tytulowe swiatelko nadziei ,przepalone niemilosiernie, wyglada jak narysowane na suficie.
Moze jakies swiatelko nadziei zablysnie dla Ciebie, ale z pwenoscia nie poprzez to zdjecie :-(((((((((((((((
Nie oceniam z litosci.
fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2006-03-27 20:11:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zec jasna -zec jasna.
Zablokowałem możliwość wypowiadania się pod moimi fotkami z ciężkim sercem...
A to dlatego że dziecinny bardziej niż wskazują na to jego posty -Ekspert Do Spraw Orzeczeń Co Jest Knotem a Co Nie (EDSOCJK) : Zec zablokował mi wcześniej również tą wątpliwą przyjemność.
A chciałem pochwalić ten autobus który z wdziękiem wjechał w kadr na jednym z dzieł wybranych -niestety nie dane mi było, więc z żalu zrobiłem to samo.
Ja przynajmniej moje knoty pozwalam zmiażdżyć przez krytykę -bo poto powstały.
No cóż -mniej kupek śniegowych -idzie odwilż.

Kategoria "Zwierzęta" jest właściwa.
To nie małpia mina -to żal że tak wielki krytyk więcej nie będzie zajmować się moimi knotami (choć widać że to lubi) :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-27 20:13:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak milo, ze jest jeszcze prawdziwa meska przyjazn tutaj ;]]]]]
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2006-03-28 10:01:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panowie z grząskiego gruntu twórczości postanowili wystąpić na ubitą glebę? :) W sumie czemu nie, obserwowanie przez chwilę pojedynku na cięte riposty może być nawet ciekawe. Panowie, postarajcie się trochę, publika chce zobaczyć KREW!!! ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa