fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
KONKURS - podziękowanie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-03-29 21:07:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aaaa rozumiem - dzieki za wyjasnienie - szczerze mowiac to dla mnie tylko czysto techniczne pytanie - bo zanim dojdzie do tych 30 czy 50 :) to minie czasu oj minie - :)))
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-03-29 21:11:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Saint --> Doskonale wiesz od Przemka, że pieniądze zostały przelane na Twój rachunek bankowy. Pozostaje Ci tylko sprawdzić to w banku. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi na regulamin.
Calme --> Naliczanie wypłat za poleconych odbywa się raz w miesiącu, po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Jeżeli Twoim zdaniem kwoty nie zostały Ci naliczone, skontaktuj się z Przemkiem.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-03-29 21:13:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam mam jedynie 154 poleconych ;)
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-03-29 21:15:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adminjk: doskonale dowiedzialem sie od Przemka, ze sprawa jest w toku u ksiegowej, a ze zostaly mi wyslane takiej informacji nie otrzymalem.
fotografia cyfrowa
darekk
fotografia cyfrowa
2006-03-29 21:24:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co ciekawe to u mnie wisi jak wół ze pieniądze w oczekiwaniu a w poniedzałek sprawdzałwm na koncie.I co ? I są.To prędzej jakiś błąd w programie.Radzę sprawdzcie na swoich kontach.Pozdro
fotografia cyfrowa
lonely_wolf
fotografia cyfrowa
2006-03-30 11:04:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wybrana przeze mnie pozycja (inna i droższa niż proponowane dodam) dotarła na miejscie zgidnie z regulaminem

dzięki jeszcze raz

fotografia cyfrowa
ajdukiewicz
fotografia cyfrowa
2006-03-30 17:51:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do mnie karta dotarła. dziekuję bardzo, nie zmarnuje się :)

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-03-31 12:19:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak... wypadałoby przeprosić administratorów, że mam niewyparzony dziób... i troche mało cierpliwości... ale prawda jest taka, że kilka razy coś mi obiecano (oczywiście nie na obiektywnych) i kila razy tylko sie oblizałem. Uczciwie przyznam ze byłem przekonany, ze tym razem będzie podobnie... stąd tez tyle sarkazmu i ironii znalazło się w mojej wypowiedzi...
Więc na forum wszystkich chciałbym przeprosić i zarazem podziękować za otrzymana książkę. Ksiażka dotarła do mnie wczoraj. I... ucieszyła... mimo iż teraz mam dwie. Ale jak to mówią od przybytku glowa nie boli. Ale dzieki temu mam też prezent dla znajomego którego wciąga fotografia równie mocno jak mnie...

Chciałbym równiez podziękować, ze zaistniał taki portal... bo dzięki niemu poznałem wiele osób, z którymi rozmawiam poza portalem. Z którymi mogę podyskutować na tematy foto...
A przede wszystkim nareszcie doczekałem się konkretnych uwag i krytyk do swoich zdjeć. Mimo iż nie obylo się również bez spieć...
no ale cóż... wszyscy jestesmy tylko ludźmi...

pozdrawiam
Darek
fotografia cyfrowa
Foba
fotografia cyfrowa
2006-03-31 13:28:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak tak, ja tez juz dostalam :D i to jakis czas temu :) bardzo dziekuje i czekam na kolejne konkursy ;P no i gratuluje Asolt ! :D najbardziej wytrwaly z nas wszystkich ;P pozdrawiam wszystkich !
fotografia cyfrowa
asot
fotografia cyfrowa
2006-03-31 16:16:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Foba ~ bardzo mi miło słyszeć takie słowa ;)

Pozdrawiam ;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-03-31 18:36:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W końću i na mnie spłyneła chwała, i łądna książeczka mi się dostała..

Bardzo serdecznie za nią dziękuję, zaraz ją użyć w praktyce spróbuję.. ;)

fotografia cyfrowa
Nawrot
fotografia cyfrowa
2006-03-31 19:40:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to pewnie niedługo i mi sie dostanie prenumerata... :) Czekam wytrwale ;P
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa