fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Photoshop a Vista
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-09-04 19:47:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy ktos wie jak wyglada wspolpraca Windows Vista Home Premium z Photoshopem w wersji CS2 lub CS3 ??
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2007-09-04 20:01:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pracuje na vista bussiness, ale raczej nie powinno być różnicy. CS2 i lightroom bangla bez najmniejszego problemu.
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-09-04 20:06:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No przypuszczam ze z wersja bussines nie powinno byc problemow. Jednak co do wersji Home Premium nie jestem pewny :)
fotografia cyfrowa
lopcio
fotografia cyfrowa
2007-09-04 21:17:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie powinno być problemów, sam używam PS'a CS2 9.0 na Viście.
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-09-04 22:17:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale na TAKIEJ Viscie ??
fotografia cyfrowa
jerzy
fotografia cyfrowa
2007-09-05 00:28:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na Viście Home Basic, ale jest jeden problem przy każdym starcie programu wyskakuje okno rejestracji i choć się rejestrujesz to i tak znowu wyskoczy.
fotografia cyfrowa
Szamrok
fotografia cyfrowa
2007-09-05 01:58:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hej.

Ja uzywam dokladnie takiej konfiguracji systemowo-programowej - Windows Vista Home Premium + Photoshop CS2. :)
Faktycznie mam ten sam problem co jerzy, ale poza tym wszystko chula jak nalezy. To w temacie wspolpracy tych dwoch. :)

Poza tym co do samej Visty to jestem bliski zalamania i wyrzucenia w 3 dupy tego systemu, bo co chwile sie cos sypie. Jednego dnia nie mam w ogole dzwieku. Po czym nastepnego dnia dziwiek jest, ale nie dziala DVD-rom. I tak w kolko. Wyskakuje np. komunikat, ze sterowniki od napedu sa nieprawidlowe. Ale jak chce zainstalowac nowe, to dostaje informacje, ze nie mozna bo te ktore mam, sa najbardziej aktualne. :) Albo np. nie moge posluchac radia, ktore jest odtwarzane przez Windows media player, bo takiego odtwarzacza (wtyczki) nie posiadam, mimo ze posiadam. No i takiego typu cuda dzieja sie u mnie z ta Vista. Ale sam PS chodzi jak nalezy. :)

Pewnie jak znajde troche czasu to zmienie system na poczciwego XP i wszystko przeinstaluje. Tylko nie wiem jak to sie ma do tego, ze system byl razem z zakupionym komputerem. Chyba nie moze byc mowy o utracie gwarancji, ja mysle...?

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
tomekd
fotografia cyfrowa
2007-10-17 18:52:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Vista Home Premium + CS3 - zadowolony :)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-17 19:43:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tomek, a ile za taki zestaw dales? Ile trzeba?
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-10-17 21:21:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szamrok - instalujesz starą windę a jak się coś zepsuje to instalujesz tą z kupionym kompem i oddajesz do naprawy. Gorzej jak siądzie np płyta główna :)))
fotografia cyfrowa
tomekd
fotografia cyfrowa
2007-10-17 22:28:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
BernArt Vista dodana do laptopa a PS to tak jak kazdy pewnie :)
fotografia cyfrowa
tomekd
fotografia cyfrowa
2007-10-17 22:34:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masterum a to od kiedy gwarancja jest na sprzet z oryg. oprogramowaniem tylko?
bo jakis czas temu jak sie jeszcze tym zajmowalem to czy byl czy nie system to kompa musialem naprawiac.
fotografia cyfrowa
D
fotografia cyfrowa
2007-12-16 19:52:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
u mnie to samo: vista home premium i ps cs2, i to okienko wyskakuje, przypominające o rejestracji.

Szamrok - ja działam na viście od września, i jedyny problem to wyskakujący czasem komunikat o braku zabezpieczeń, mimo że wszystko wydaje się okej. a tak jestem bardzo zadowolony.

a to przełączanie między oknami w 3D :P
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-12-16 19:59:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tomekd -
(ale mam zapłon) gwarancji to tam nie tracisz tylko możesz mieć problem jak oddasz kompa z nielegalnym oprogramowaniem do serwisu ;p
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-12-16 21:54:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja wiem jak wyglada wspolpraca Linux Kubuntu 7.10 z ostatnia wersja GIMPA - zastrzezen brak.
fotografia cyfrowa
mgreg
fotografia cyfrowa
2009-01-20 18:41:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do Visty i problemu z ciągle wyskakującym okienkiem rejestracji, można się tego pozbyć bardzo szybko, jako że programy uruchomione z uprawnieniami Usera mogą mieć istotne problemy ze zmianą jakichkolwiek wpisów w rejestrze lub(i) w plikach systemowych należy Photoshopa uruchomić z uprawnieniami Administratora (jednorazowo) i przprowadzić rejetsrację (lub też ją odrzucić, jak kto woli) po tym okienko już nie wyskoczy.
fotografia cyfrowa
hackerca
fotografia cyfrowa
2009-01-20 19:48:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
visty używam już od ponad roku,photoshopa też,CS3 nie ma żadnego problemu. Dokładnie tak samo jak na xp
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2009-01-20 21:16:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ loki_p - działam od lipca 2008 dokładnie na takim zestawie jak się pytasz, PS miałem najpierw CS3 teraz jest CS4 i nie mam żadnych problemów nawet z okienkiem rejestracji. Na Viście chodzą mi nawet starsze programy Adobe, takie jak InDesign 2.

Jest tylko jedna przestroga dla wszystkich którzy używają Visty z nowymi programami Adobe, nie usuwajcie z systemu żadnej czcionki z nazwą 'Segoe UI', jeżeli tych czcionek zabraknie w systemie programy Adobe CS2 i CS3 [ photoshop, flash, dreamweaver i illustrator ], przestaną działać, nawet się nie uruchomią. Co jest dziwne to to że Vista działa a programy Adobe nie i nie zaczną działać do czasu aż nie przywróci się tych czcionek do systemu.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa