fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Problem z Proshow 2.5 - pomocy!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Makatka
fotografia cyfrowa
2007-09-12 14:22:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam wszystkich expertow,

jestem tutaj nowa i byc moze zadawane przeze mnie pytania beda dla was lakoniczne i smiesznie proste (a raczej tak bedzie), ale postanowilam sie stopniowo przemoc i zglebiac wiedze :)

obiektywni bardzo mi przypadli do gustu a wasza wiedza robi na mnie ogromne wrazenie wiec bez maslenia przejde do rzeczy :)

lacze dwa slide show'y (zdjecia + music) w jeden projekt dvd - wszystkow Proshow 2.5.
niestety nie moge sobie poradzic z jednym gowienkiem ktore doprowadza mnie do szewskiej pasji.

utworzylam intro menu gdzie wstawialm po jednym thumnail + tytul do kazdego pokazu i progem z uporem maniaka zmienia mi rozmiar jednego z thumbnails (zawsze pierwszego).
obydwa maja ksztalt kwadratu a po nagraniu i odpaleniu dvd non stop jeden jest rozciagniety do rozmiarow prostokata ????!!!!

na podgladzie wszystko wychodzi jak ta lala - ale w ostatecznym efekcie ten zonk sie zawsze pojawia...
macie jakies sugestie? czy ktos z wam mi pomoze jak uniknac tego bulba, ktory sprawia, ze cala moja misterna praca wypada dosc malo profesjonalnie...

z gory wielkie dzieki!
fotografia cyfrowa
mr_sepia
fotografia cyfrowa
2007-09-12 14:28:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy to nie bylo juz omawiane na ich stronie support? wydaje mi sie, ze upgrade do wersji 3.0 powinien ci pomoc, moge sie mylic, ale sprawdz to u nich i jaka masz wersje, producer, gold czy standard? bylo tez zabezpieczenie w oryginalnej wersji jest dongle
fotografia cyfrowa
Makatka
fotografia cyfrowa
2007-09-12 15:36:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przelecialam ich support i nic nie znalazlam - moze cos przeoczylam albo zle szukalam :(
mam Golda 2.5
co to jest dongle?
fotografia cyfrowa
mr_sepia
fotografia cyfrowa
2007-09-12 15:41:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dongle to taki kawalek elektroniki wkaldany w tym przypadku do zlacza usb, jest tam zaszyta pewna informacja, ktora pozwala programowi pracowac poprawnie i wiedzeic, ze jest to wersja originalna, w innym przypadku, gdy program zostal zlamany aby ominac sprawdzanie jego oryginalnosci moze sie wydarzy cos takiego, ze na pierwszy rzut oka wszystko jest ok ale gdy probujesz zapisac prace, tak jak to robisz, prztyrafiaja sie chochliki
tutaj masz poprawki jakie zostaly wprowadzone do noweh wersji: http://www.photodex.com/support/revisions/proshowgold/win2x.html
zwroc uwage aby zdjecia zawieraly ten sam profil
fotografia cyfrowa
Makatka
fotografia cyfrowa
2007-09-12 15:45:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wielkie dzieki wieczorem w domu poprobuje again :)
gdybys(cie) cos jeszcze mieli do dodania to poprosze :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa