fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pytanie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-09-30 05:14:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak z ciekawosci pytam... Po raz juz chyba 20sty dowiaduje sie , ze jedno z moich zdjec wisi na serwisie fotka.pl, randka.pl czy tez gorzej... panienkinatelefon.pl (jakkolwiek sie to nazywalo)... Na poczatku wnerwialam sie i pisalam do adminow serwisu, przewaznie pomagalo.. lecz teraz gdy moje zdjecia zaczely wystepowac na podejrzanych stronach typu "umow sie ze mna" gdzie administrator zdaje sie nie istniec zaczelam miec problem...
moje modelki zaczynaja byc rozpoznawalne, dla mnie ani dla nich to juz nie jest zabawne.. pisze po raz 10ty i nic sie nie dzieje..
czy nasza administracja jest przygotowana na tego typu sytuacje? czy mozna sie od was spodziewadz porady prawnej?
W tej chwili to wyglada tak, ze albo zaplace za prawnika albo przestane wystawiac zdjecia........
:(
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2007-09-30 06:01:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest trzecie wyjście, zmienić temat zdjęć, albo zdjęć z modelkami nie wystawiać... po prostu są za dobre :) albo umieszczać w zdjęciach znak wodny i zatrudnić dobrych prawników i sieciowych szperaczy... i zarabiać na każdym bezprawnie wykorzystanym twoim zdjęciu :) to może się bardziej opłacać... niż sprzedaż zdjęć :) a mówiąc poważnie.. to chyba walka z wiatrakami, żadna galeria cię przed tym nie ochroni... jeśli już raz ktoś gdzieś 'pożyczył' sobie kopię twojego zdjęcia... to nigdy nie wiadomo gdzie wypłynie po raz kolejny... heh... pocieszające dla ciebie może być tylko to, że oryginały wciąż są u ciebie :) pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-09-30 07:33:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przeżywaj Oza
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-09-30 08:17:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bez wzgledu na to jaki serwis powinien miec przy zdjeciu odnosnik - zglos kradziez zdjecia albo cos podobnego. jak nie ma to serwis dziala nie zgodnie z prawem.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-09-30 08:17:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://ks.sejm.gov.pl:8009/proc2/ustawy/86_u.htm
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-09-30 08:29:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym umieszczał same ramki bez zdjęc, wtedy nie bedzie tak łatwo ukrasc :P
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-09-30 08:33:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja rozumiem wkurzenie Ozy, zwłaszcza w kontekście tego, gdzie te kradzione zdjęcia są publikowane oraz perspektyw dalszej pracy z modelkami... ;\
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-09-30 08:36:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kazdy rozumie
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2007-09-30 08:44:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oza - w czym Ci pomóc? Mam ten sam problem non stop.
fotografia cyfrowa
CyBeRmAnTiS
fotografia cyfrowa
2007-09-30 09:25:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wybieraj paskudne modelki
trudniej zrobić ładne zdjęcie - ale nie bedzie pokusy do kradzierzy
albo zacznij kotami się - zajmować zrobiło się wolne miejsce na OB w tym temacie
fotografia cyfrowa
Canthi
fotografia cyfrowa
2007-09-30 09:34:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wczoraj, gdy opowiedziałam mojemu mężczyźnie, co się zdarza, w kontekście tego, że zdjęcia papkina znalazły się na deviantarcie u kogoś innego, powiedział, że jest jedno znane mu wyjście - zmienienie wszystkiego tak, żeby zdjęcia były odtwarzane przez flashplayera. Podobno modyfikacja nie byłaby taka duża, żeby obejrzeć zdjęcie, trzeba mieć tego flashplayera czy jak mu tam, ale to jest już standard i każdy go ma, no a z drugiej strony zdjęcia się skopiować podobno nie da.
Co na to szanowna administracja?
fotografia cyfrowa
gizmo
fotografia cyfrowa
2007-09-30 09:43:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kazde zdjęcie da się skopiowac naciskajac na klawiaturz przycisk PRINT SCREEN a nastepnie wklejenie zrzutu ekranu do obojetnie jakiego programu graficznego.
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-09-30 11:43:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
więc lobbujmy aby producenci klawiatur nie dawali kalwisza print screen...
takie już jest ryzyko wystawiania zdjęć w internecie...
niestety...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2007-09-30 13:00:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ewentualnie zmienić print screen na steal screen.
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-09-30 13:03:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja nadal uważam, że serwis powinien obligatoryjne dodawać swój znak wodny na każde zdjęcie.
Wtedy nie będzie narzekania ze strony userów -> -1 punkt za napis itp bo każdy będzie miał takie samo logo obiektywnych.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-09-30 17:03:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to jest smutny problem, ważne by model (modelka) o tym wiedział (wiedziała)... rasowe modelki wiedzą i się tym mniej przejmują (coś za coś), amatorom może być przykro...
niestety, albo jesteśmy publiczni (często tragicznie) albo się ukrywamy, wybór należy do Ciebie...

nic nie wymyślimy nowego... luzik internetowy i pseudoanonimowość jeszcze trochę czasu potrwa... prawo ochrony wizerunku jest tu jeszcze za słabe...
fotografia cyfrowa
pasciuch
fotografia cyfrowa
2007-10-04 21:44:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już trzykrotnie pisałem do Administracji, że nie działają mi zakładki na koncie; zebrane komentarze, ulubione, moi odwiedzający i reszta zakładek. Jak wchodzę na którąkolwiek zakładkę pojawia mi się inna, nieaktualna punktacja; to samo dotyczy ulubionych. Niby drobiazg ale denerwujące...
Wiem, że konto mam darmowe ale to chyba nie zwalnia Administracji z dbałości o poprawne funkcjonowanie konta..? Pomijanie absolutnym milczeniem prośby o naprawienie tych błędów zniechęca równie skutecznie przed aktywacją konta premium co podnoszone na forum problemy innych użytkowników portalu po awarii baz danych.
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2007-10-11 15:22:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pasciuch - cos nie na temat chyba?
gizmo - przezywam bo do tej pory zdjecia kradly mi jakies laski i wysawialy jako swoje na roznych fotkach i randkach...
teraz moje zdjecia wisza na stronie gdzie panie za 150zl swiadcza uslugi tylu "I'm young 18 years old Lolita. I want to be your cat. I love oral sex with your ending in my mouth..."
No sorry, ale to juz jest k.. przegiecie...!!!!
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2007-10-11 17:47:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
daj linka :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa