fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Matowka z klinem do Nikona D40???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Flip
fotografia cyfrowa
2007-10-03 11:20:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witajcie.
Jestem szczesliwym posiadaczem D40 (naprawde bez jaj;), ktora nabylem pol roku temu. Kupujac ten aparat bylem w pelni swiadom jego zalet i wad, wiec prosze nie piszcie mi jakie to howno, bo juz sie nasluchalem od wielu specow co to maja modele kilka klas wyzsze i zdjecia robia w trybie auto, bo nawet nie wiedza co to jest czas naswietlania. Wiem czym jest 40, ale niestety na chwile obecna tylko na taki model mnie stac, a po za tym kiedys pewien madry czlowiek powiedzial, ze wspaniale zdjecia mozna zrobic nawet podelkiem z dziurka;) No dobra koniec tych wywodow i przejdzmy do rzeczy. Mam pytanie do wszystkich ekspertow. Czy istnieje mozliwosc zaistalowania matowki z klinem do D40? Nie ukrywam ze manualne strojenie ostrosci jest super zabawa i daje olbrzymia satysfakcje, ale w pewnych momentach jest to bardzo trudne i czesto wychodzi zawodnosc oka ludzkiego. Napiszcie mi prosze czy slyszeliscie o takich upgrejdach tego modelu i jakie sa koszta takiego zabiegu, no i oczywiscie czy sa jakies minusy takiego manewru. Dziekuje bardzo i pozdrawiam wszystkich OBIEKTYWNYCH:)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-03 11:28:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Jestem szczesliwym posiadaczem D40 >> (naprawde bez jaj;)
fotografia cyfrowa
orsini
fotografia cyfrowa
2007-10-03 12:28:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzizas, KTO Cie tak okaleczyl???podaj go do prokuratora, albo ja, bo to baby sa do tego zdolne hihihihi
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-03 12:29:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ej, kto mi posta okroil? :D

Flip, o matowke pytaj na forum Nikona albo wpisz w google "Katzeye"
fotografia cyfrowa
Flip
fotografia cyfrowa
2007-10-03 14:33:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No coz dzieki:) w tej sprawie kontaktowalem sie ze specami z forum nikona (dzieki BernArt) ale w wiekszosci spotkalo sie to z wysmianiem odnosnie mojego problemu i wlasciwie nikt nie byl mi w stanie pomoc. Tak wiec wziolem sprawe w swoje paluszki i w 15 minut sprzedalem D40 i za ta sama cene kupilem roczna D70 z kitowym obiektywem, 3 kartami (512MB) i 2 bateriami. Zebym wiedzial wczesniej ze za taka cene moge kupic taki komplet to bym tego posta nie pisal;) KONIEC Z SZYKANOWANIEM MOJEJ D40!!! bo juz nie jest moja:) A tak serio, to caly czas zachodze w glowe co sie ludzie tak uczepili tego aparatu-dla poczatkujacych to naprawde dobry sprzet za przyzwoite pieniadze.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2007-10-03 15:03:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ta, forum Nikona potrafi byc bardzo sympatyczne, krecilem sie tam kiedys czas jakis, na szczescie nie mialem problemow ;)
Powodzenia z nowym-starym nabytkiem ;)
fotografia cyfrowa
Flip
fotografia cyfrowa
2007-10-03 15:09:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a no dziekuje-podobno czeka mnie inna rzeczywistosc. mam nazieje ze to nie bedzie matrix;)
fotografia cyfrowa
gacek
fotografia cyfrowa
2007-10-03 15:16:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No bo jak ktoś ma 200 w łapie to myśli, że jest kimś :/ Sam mam 400d i też bardzo go lubię. Co więcej, WYGODNIE MI SIĘ GO TRZYMA, BUHAHAHAHAHAHA!!! Tylko dokładnie to samo mnie boli. Klin by się przydał. Tak więc jakby ktoś jednak miał jakiś patent, to problem jest aktualny :)
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-10-03 17:34:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Jestem szczesliwym posiadaczem D40"

:D a ja jestem najszczesliwszym posiadaczem olympusa 100GO :D
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2007-10-03 17:35:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ufffff jestes uratowany... jak przeczytalem o tym d70 :D
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa