fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
OK wymoderowali i co z tego ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
U_BoT
fotografia cyfrowa
2007-10-18 13:41:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gorzkie żale poprzedzę refleksją, a mianowicie od jakiegoś czasu zastawiałem się po co są moderatorzy skoro takie gnioty wiszą w galerii, czy oni w ogóle istnieją/ pracują/ oglądają?

I dostałem odpowiedź ISTNIEJĄ i DZIAŁAJĄ bo wymoderowali mi zdjęcie. ;-), które nie wyróżniało się z tłumu innych fotografii o niczym (ale było ładne światło;-).

Kilka słów o zdjęciu, zrobione w drodze do pracy, ot takie pstryk. Zatrzymałem samochód zrobiłem zdjęcie pojechałem dalej – zapomniałem.

Kilka dni temu przeglądając zdjęcia znalazłem i z przekory zamieściłem w portalu. Co ciekawe zebrało nawet kilka ocen ( w przeciwieństwie do innych, jak dla mnie bardziej „ambitnych” ;-) Mnóstwo jest takich landszaftów i ludziom się podobają. To i ja spróbowałem, zostałem „ukarany za populistyczną postawę :-) wymoderowali.
Nie było tak do końca do niczego nic nadzwyczajnego ale też nie zupełny gniot (nie niosło ze sobą nadzwyczajnych wartości artystycznych itp. – jak ktoś ma ochotę rzucić okiem zapraszam ;-)

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-219349.php

Jedyne co mnie wkurzyło to, to że nie dostałem o wymodelowaniu żadnej informacji komentarza, nawet w stylu "nie zaśmiecaj "poważnej" galerii – nie umiesz focić.” No kompletnie nic tylko przeniesione z galerii ;-) ot tak.

Pozdrawiam z uśmiechem
U_BoT
ps. I nie jest to uśmiech przez łzy jak niektórzy mogli by to zinterpretować. 

fotografia cyfrowa
bibi777
fotografia cyfrowa
2007-10-18 13:51:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie Ty pierwszy nie ostati :)
Nie zawsze się ma o wymoderowaniu info.... takie zycie i niekt nie mówił, że musi być sprawiedliwie ;)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-10-18 14:08:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie tutaj spotkała moderacja i przywrócenie fotki bez słowa wyjaśnień przy czynności pierwszej i drugiej:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-85622.php

Widocznie moderator też człowiek i mu się "nie podoba" ale nie wie czemu ;)
fotografia cyfrowa
U_BoT
fotografia cyfrowa
2007-10-18 22:30:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness

W przypadku Twojego zdjęcia nie rozumiem moderatora, ale ja wielu rzeczy nie rozumiem ;-)

pozdrawiam
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2007-10-31 10:55:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W jakiej formie dostaje się informację o wymoderowaniu (jeśli się w ogóle dostaje)?
Pytam, bo człowiek wchodzi, a tu a kuku, zdjęcie znienacka zdjęto nie wiadomo kiedy?

W formie rewanżu:
A KUKU, TY MODERATORZE JEDEN!


fotografia cyfrowa
monia.wer
fotografia cyfrowa
2007-10-31 11:16:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W przypadku tego zdjęcia Iness, rzeczywiście moderacja była niesprawiedliwa. Moją pierwsza fotkę wystawioną na OB wymoderowano :)) Dostałam wtedy dosyć szczegółowy wykaz popełnionych grzechów.
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-10-31 11:21:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
xrog - kiedy klikniesz zakładkę "moje zdjęcia" wyświetla Ci się Twoje portfolio a pod fotkami informacja
> prywatne (jeszcze go nie publikowałeś)
> w galerii (opublikowane)
> w portfolio (opublikowane i wymoderowane lub dla konta premium - opublikowane do portfolio)

Jak masz info "w portfolio" - klikasz na to, a tam będzie informacja "za co" lub brak takiej informacji.

That's all :)))
fotografia cyfrowa
bibi777
fotografia cyfrowa
2007-10-31 11:26:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness: przy koncie premium, opublikowane do PF przez użytkownika mają podpis: Nie w galerii
:)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-10-31 11:30:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"rzuciłem okiem"...
U_Bot - nie ma czego żałować... nic tam takiego nie ma co by wywoływać dyskusję... zrobisz jeszcze dużo lepszych... :)
pozdr

pocieszyłeś mnie, że pracują... lekką irytację rozumiem, każdy tak ma... :D
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2007-10-31 11:31:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a no tak... nie za często tego używam :))
fotografia cyfrowa
bibi777
fotografia cyfrowa
2007-10-31 11:37:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja zazwyczaj z tego :)
fotografia cyfrowa
U_BoT
fotografia cyfrowa
2008-04-14 12:08:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam ponownie ;-)
Skoro ten wątek jeszcze wisi to znowu napiszę że wymoderowali (żeby gołosłownym nie być zareklamuje; http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-282412.php).
Piszę z przekory i lekkiej irytacji bo dla mnie i tak się podoba ;-) i nie ma w nim PS za dużo (kadrowanie tylko i wyłącznie).

Powoli dochodzę do wniosku, że za każdym razem gdy ocenię kilkanaście prac (krytycznie ;)))) jakaś fotka jest wywalana z galerii i ląduje w portfolio ;-)
Tłumaczenie: "Słaba jakość" do mnie nie trafia kompresja i rozmiar są takie jakie założyłem, a prezentowana treść taka jak zaplanowałem ;-))

Podpowiedzcie mi kogo mam nie oceniać, unikać w przyszłości ;-)))))

fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2008-04-14 13:07:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czasem tak jest, że pomimo starań Autora, moderator lub inny widz "nie skuma" jego artystycznej wizji.
Widz pójdzie dalej, ale moderator może wymoderować.

Kto ma rację? Moderator, bo moderator ma zawsze rację ;-).

fotografia cyfrowa
U_BoT
fotografia cyfrowa
2008-04-14 14:17:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

1. Moderator ma zawsze rację ;-) j

2. Jeżeli się nie zgadzasz patrz punkt 1.

Wizja była artystyczna ;-)
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2008-04-14 14:40:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie gniewaj sie U-Bot, lecz na miejscu moderatora rowniez bym to zdjecie wywalil. Dla mnie jest pustym , wyswiechtanym frazesem, do tego nieestetycznie podanym. Jesli chcesz zobaczyc naprawde dobre zdjecia o tresci religijnej polecam Ci Soy na onePhoto.net , albo tutaj motorcycleman. Pozdrawiam i zycze sukcesow w przyszlosci!
fotografia cyfrowa
U_BoT
fotografia cyfrowa
2008-04-14 20:41:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie jestem tutaj aby sie gniewać ;-) raczej rozmawiać, dyskutować.
Nie wiem co miałeś na myśli, pisząc pusty wyświechtany frazes.
Ja tego tak nie odbieram, dla mnie nie jest to pusty wyświechtany frazes.
Jest to symbol, wizerunek, który znaczy wiele dla milionów ludzi i był pokazywany na tysiące sposobów.
Do którego podchodzę z należytym szacunkiem, przedstawiam także swój sposób widzenie i taką a nie inną subiektywna estetykę.
Wystawiam bo chce poznać zdanie innych (obcych=obiektywnych w pewien sposób) ludzi.
Nie uważam tego zdjęcia za porównywalne do tych prezentowanych przez Soy na onePhoto.net.
Tam są żywi ludzie, a tu drewniany krzyż stojący na rozstajach dróg. Tamte zdjęcia są prezentują tematykę religijną, ja pokazałem jedynie symbol.

Napisz mi proszę na czym według Ciebie polega brak estetyki tego zdjęcia ?

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-04-14 21:55:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przecież dalej oceniac można bo jest w portfolio a zgodnie z regulaminem (który zaakceptowałeś) każda treśc może byc usunięta bez ostrzezenia.
fotografia cyfrowa
U_BoT
fotografia cyfrowa
2008-04-14 22:32:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mimosa,
ja patrze na to tak ;-)
- ok usunięte,
- regulamin zaakceptowałem,
- godzę sie z tym takie są subiektywne odczucia moderatorów i nie mam nic do tego.

Zastanawiałem się tylko dlaczego i dałem odpust lekkiej irytacji (jak napisał VanKert) i może wyciągnąłem błędne wnioski.

A najważniejsze jest okazaja podyskutować o fotografii przecież po to tu jesteśmy (no chyba ;-)
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-04-15 11:46:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akurat w tej materii nie ma co dyskutowac bo mozna dostac po nosie.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa