fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Błędy pisowni w serwisie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
monczkin
fotografia cyfrowa
2007-10-21 13:28:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam.

Jak się pisze --> fotoreportaze czy fotoreportaże - w nazwie kategorii jest literówka, widoczna choćby tu
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-216832.php
podobne błędy - np. w kategorii podroze czy innych.

Skoro jest to polski serwis, i część jest napisana poprawnie, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie żeby pozostałe elementy również były napisane po naszemu.

No chyba, że się czepiam.

Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-10-21 13:36:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czepiasz się, ale poniekąd słusznie...
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2007-10-21 13:41:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, masz rację. Zupełnie tak samo, jak tu: "Niektóre obiekty są dość trudne
po pokazania." No i jeszcze tu: "zdeko". Pewnie teksty są Ci znajome. Jeżeli nie, to daj znać - podeślę Ci linki.
Ukłony
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2007-10-21 13:43:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jeszcze tu się znalazło: "(jeśli chcesz się dowiedziec więcej o danym państwie,
kliknij na oznaczenie internetowe danego kraju)". Też służę linkiem lub zrzutem ekranu...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-10-21 13:47:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna: nie za bardzo rozumiem o czym Ty piszesz, bo chyba nie o głównym temacie...
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2007-10-21 13:52:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ależ jak najbardziej o głównym - o błędach w pisowni w serwisie - w tym serwisie i serwisie autora niniejszego wątku. Ten drugi też w końcu jest polskim serwisem.
Wcale nie robię off-topiców; a jakież by mogły one być piękne - o czepialstwie, biciu piany, lansie, braku konstruktywizmu itp.
Ukłony
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2007-10-21 13:54:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Teraz rozumiem, sorry....
fotografia cyfrowa
pawelradymno
fotografia cyfrowa
2007-10-21 16:07:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak ja mam kompa i oprogramowanie niemieckie to jak mam polskie znaki pisac ? Mam zato takie ü,ö,ä.ß .
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-21 16:22:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na forach i wszelkich grupach dyskusyjnych w internecie, nie wymaga sie polskich krzakow, bo takie byly poczatki i weszlo w krew. Ja ciagle zapominam i czasami napisze ę a czasami nie. Nie tu lezy pies pogrzebany;)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-10-21 16:34:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zostawić psy w spokoju! ;)
Monczkin - ciekawe, że ja przez 1,5 roku nie zwróciłem na to uwagi... zapewne jest jakiś powód... pewnie wystarczy z ciekawości spytać admina... ;)
fotografia cyfrowa
monczkin
fotografia cyfrowa
2007-10-21 17:50:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@czarna_mamba

Nie rozumiem, co to ma wspólnego z tematem. Wydaję mi się, że dotyczy to obiektywnych, a nie moje strony domowej. Mimo to, fajnie, że odwiedziłeś/odwiedziłaś.

BTW - czy ja się czepiam ?? biję pianę ?? Może tak, mniej czasu przed kompem, więcej na spacerze i więcej czytania ze zrozumieniem.

Ukłony.

@pawelradymno
Problem znika, w momencie stosowania kodowania znaków na stronie w UTF, a obecnie jest ISO



fotografia cyfrowa
monczkin
fotografia cyfrowa
2007-10-21 17:56:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@pawelradymno

Sorki, napisałem o kodowaniu w odniesieniu do strony www, a Ty piszesz o oprogramowaniu. Mój błąd.


Nie czepiam się, jak kto pisze - jego sprawa. Uważam tylko, że błędy związane z serwisem są nie na miejscu i powinno się je poprawić.

fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa