fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Do wszystkich zakręconych Tatrami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
crazyboris
fotografia cyfrowa
2007-10-22 17:11:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4600845.html


przeczytajcie to - i napiszcie coś od siebie...pliz. I tak to sytuacji nie zmieni, ale może mi lepiej wtedy będzie :]
fotografia cyfrowa
bibi777
fotografia cyfrowa
2007-10-22 17:16:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słyszałam o tym w radio...
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2007-10-22 17:21:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jednym słowem: barbarzyństwo
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2007-10-22 17:26:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do więzienia!
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2007-10-22 17:29:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
straszne :(
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2007-10-22 17:35:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przerażający przykład bezduszności, wręcz bestialstwa... :(
fotografia cyfrowa
ruda
fotografia cyfrowa
2007-10-22 17:49:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też słyszałam w radio. Nie umiem wyobrazić sobie adekwatnej kary i dla tych ( ... ) i dla rodziców, którzy ich wychowali.
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2007-10-22 18:01:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
debile, szkoda słów :((((
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2007-10-22 18:03:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To okrutne, ale pierwszą moją reakcją była myśl "zrobiłbym im to samo..." :/
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2007-10-22 18:08:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moim zdaniem kara powinna byc adekwatna do czynu. nie umiem sobie wyobrazic, do jakiego stopnia trzeba byc zdemoralizowanym scierwem-przepraszam za wyrazenie-zeby MOC popelnic cos tak ohydnego, na bezbronnym stworzeniu.


fotografia cyfrowa
dwamisie
fotografia cyfrowa
2007-10-22 18:08:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzikusy !!!! inaczej nie mozna tego nazwać! biedaczek zapewne bardziej bał się łobuzów niż oni jego:) powinni dostac surowe kary i powinno być to nagłośnione dla przestrogi innych pseudo turystów
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2007-10-22 18:20:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Natura się zemści...
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-10-22 18:21:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowni userzy .........nie wyciągajcie zbyt pochopnych wniosków skoro nie znacie prawdy, kto Was tego nauczył , poprzedni rządzący? więcej pokory i nie wsadzajcie ich juz do wiezienia na 20 lat.........od tego są sądy, jeżeli bedą winni to kara ich czeka surowa i tyle a jeżeli nie to co wtedy napiszecie....ano nic tylko sie ze wstydu spalicie.....
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-10-22 20:12:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie trzeba byc zakreconym tatrami zeby byc wstrzasnietym taka relacja.....
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-10-22 20:16:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Porównajcie sobie jak o tym samym pisze Interia:
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/niedzwiedz-zaatakowal-turystow,997688
;-)
fotografia cyfrowa
MiguelAngelo
fotografia cyfrowa
2007-10-22 20:17:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
epos ma trochę racji.
dwamisie wyodrębniły nowe pojęcie = pseudoturysta - ciekawe ze względu socjologicznego.

ogólnie nic nie usprawiedliwia takiego zachowanie, poza bezpośrednim zagrożeniem zdrowia i życia... ale nie powinno się prowokować sytuacji zagrożenia /o ile taka wogóle miała miejsce/.

potępiam takie zachowanie.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-10-22 20:25:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Epos ma 100% racji, mogło być bowiem tak jak podaje Interia:

"Jak poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy małopolskiej policji Dariusz Nowak, mały niedźwiedź brunatny zastąpił drogę turystom wędrującym Doliną Chochołowską. Rozszarpał rzucony mu plecak z jedzeniem, a potem rzucił się na ludzi.
Turyści podjęli walkę, która zakończyła się śmiercią zwierzęcia - niedźwiedź, według ich relacji, zginął utopiony w potoku."
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-22 20:26:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I nie zyze nikomy spotkania z misiem, nawet takim 2-letnim, bo pampersy moga nie wystarczyc na powstrzymanie cisnienia. A z drugiej strony nad Morskim Okiem fajnie sie z miskami mozna bawic, ale....sza ;)
fotografia cyfrowa
jadzia
fotografia cyfrowa
2007-10-22 21:12:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak każda sprawa- i ta ma dwie strony- prawdy z prasowych relacji nie poznamy -i juz.....
Spotkałam w zyciu trzy niedźwiady- te nie stanowiły dla mnie zagrożenia, gdyby zaś stanowiły, nie wahałabym się użyć wszelkich sposobów aby ocalić siebie- i to chyba nie powinno dziwić...
Inna rzeczą jest, że nierzadko pseudoturyści nie czują, ze są w Tatrach( lasach, parkach) gośćmi, i szanować należy ich mieszkańców...
pozdrawiam- Aga
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2007-10-22 21:39:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety, ale nawet gdyby to niedźwiedź pierwszy zaatakował, to i tak człowiek jest źródłem całego nieszczęścia. Otóż spora liczba niedźwiedzi w Tatrach została nauczona przez turystów do zdobywania łatwego pożywienia. Trzymają się blisko szlaków. Dużo jest tam ogryzków, skórek od bananów itp. Turyści często karmią chlebem bo można np. sobie zrobić fajne "zdjęcie". Takie zwierzęta nie będą się wysilać nad zdobywaniem naturalnego pokarmu, zwłaszcza w takim okresie jak teraz, kiedy leży warstwa przedwczesnego śniegu.

Niektórzy z was zapewne pamiętają nieszczęście niedźwiedzicy Magdy i jej trzech młodych niedźwiadków. Wszystko zaczęło się od resztek jedzenia przy ścieżkach. Potem kromki chleba na drodze do MOK'u, dalej podkradanie się do schronisk, a kiedy niedźwiedzie włamywały się do posesji w Zakopanem postanowiono wywieźć całą czwórkę do wrocławskiego ZOO. Okazało się, że zwierzę, które spędziło 15 lat życia w Tatrach było za bardzo sprawne fizycznie jak na łatwe do sforsowania zabezpieczenia (w porównaniu z innymi tłustymi misiami w ZOO) oraz zbyt agresywne w odpowiedzi na realia życia na wybiegu. Magda została uśpiona. Nie mogła się przystosować do życia na uwięzi. Jej dzieci może jeszcze pamietają górskie widoki...

Ludzie!! Jeśli będziecie wyzucać śmiecie na terenie Parku lub karmić dzikie zwierzęta, to takie wypadki jak ten będą się powtażać!!!
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2007-10-22 21:42:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken -> Nie wiem co masz na myśli pisząc "nad Morskim Okiem fajnie sie z miskami mozna bawic", ale przeczytaj co napisałem wyżej, bo może właśnie Ci o to chodzi.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2007-10-22 22:00:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
slawomirek - nie tym mowa.
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2007-10-22 22:12:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
SVolken -> Spoko.

Dodaj jeszcze, że takich niedźwiedzi jak Magda i jej dzieci było więcej. W minionych dniach dołączył następny :(
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2007-10-22 22:12:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
(Dodaj = Dadam, przepraszam za literówkę)
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2007-10-22 22:13:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
q*** i znowu się pomyliłem, idę spać :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa