fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Darmowy program do Raw_ów
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
epos
fotografia cyfrowa
2007-11-19 10:24:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem czy ten wątek by już poruszany ale proponuję w wolnej chwili przetestować program do wywoływania RAW_ów - Raw Therapee 2.2 - można go ściagnąć tutaj: http://www.rawtherapee.com/?page=download
Program jest darmowy i między innymi dlatego jest godny polecenia. Posiada więcej opcji niz niejeden płatny program.
Po zainstalowaniu go zauważyłem, że tempo wykonywanych operacji nie jest rewelacyjne ale spróbować warto.
Ciekawy jestem jaka jest Wasza opinia - ale jak na darmowy program to nie powinniśmy zbyt mocno narzekać.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2007-11-19 10:33:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem od czego to zależy ale ja próbowałem nim wywoływac moje RAWy i wychodziły strasznie zaszumione. Próbowałem w nim odszumiać ale wychodziło strasznie rozmydlone. Nie wiem albo coś robię źle albo moje RAWy są jakieś dziwne. Jakoś dziwi mnie, że na ustawieniach domyślnych wywołuję RAWy gorsze niż JPGi. Oczywiście w końcu udało mi się rozwiązać problem wywoływania RAWów ale robię to w innych programach. Aaaaaa mam Canoana A710IS z upgradem.
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2007-11-19 10:57:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ściągnąłem, wygląda przyjaźnie, wieczorem sie pobawię
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa