fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
blokowanie = niesprawiedliwe i bezsensowne ocenianie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 20:58:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:)

właśnie sobie pomyślałem, że autorzy, którzy są w porządku i nie robią fochów jak ktoś im wstawi czasem jakieś 0-1-2 przy słabszych zdjęciach mają u mnie gorzej... bo z powodu wielu blokad WIELU CWANIACZKÓW blokujących TYLKO Z POWODU niższego oceniania niż "szanowne" gniotoachy IM TYLKO mogę je wystawiać... :)

co jest oczywiście niesprawiedliwe dla nich i krzywdzące w porównaniu ze średnią ocen BLOKARZY...
ja rozumiem blokadę za ewidentne chamstwo, wulgaryzm itp. ale niestety blokady są wykorzystywane do innych procederów co kłóci się z NAZWĄ PORTALU...

więc... takie ocenianie (z pełną skalą ocen) nie ma tu żadnego sensu...

mogę podać chętnym kogo należy zablokować by nie popsuli średniej swą niewiedzą, że danym autorom zdjęć należą się tylko czwóreczki pod zdjęciami... :)
wydaje się, że jest ich coraz mniej więc obserwując kto w danym momencie jest na OB można sobie poradzić i pożąglować blokadami skutecznie PODWYŻSZAJĄC W TEN SPOSÓB POZIOM SWOICH FOTEK... ;))

brafko...

ADMINISTRACJĘ proszę o zastanowienie się nad tym problemem i rozważenie czy też aby blokowanie nie powinno być MODEROWANE i głęboko uzasadniane...
to chyba ostatni dzwonek...

---------------------------------------------------------------------------------
portal w tym kształcie nie pozwala wielu ludziom wystawiać w miarę sprawiedliwych, zdrowych ocen i coraz częściej nagradza cwaniaczków wpychających się swoimi zdjęciami na PIERWSZĄ stronę!...
a TO mi nie odpowiada...
nie lubię fałszu, zakłamania i tym podobnych rzeczy (do poczytania w pf - reklama ;) )...
pozostanę teraz w fazie głębszych lub płytszych przemyśleń czekając czy TO ZOSTANIE NATYCHMIAST ZMIENIONE... :/
zostają tylko dwa wyjścia jeśli nie zostanie... ale o tym potem...

zniesmaczony i zdegustowany
VanKert
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2007-11-23 21:35:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to w takim razie, ja tez cie zablokuje, zeby nie bylo niesprawiedliwie ;)
zrobmy akcje "wszyscy blokuja Vankerta" ;P
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 21:43:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przeczytaj raz jeszcze... nie tylko mnie byś pewnie musiał...
będzie niesprawiedliwie, bo niektórzy szczęśliwcy mogą 10 (służę nickami - jakich należy) a niektórzy tylko jednego (ból)...
więc to nie jest pomysł na "sens"...
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-11-23 21:51:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert a co zrobić po zniesieniu blokad z 'artystami' co to wpadają do galerii i bez opamiętania wstawiają -1 i 0 jak leci prawie pod każdym zdjęciem, w swoim portfolio nie mają nic co można by pozytywnie ocenić i nikt ich nie ocenia, a te zera i minus jedynki stawiają bo potrzebne im kb do wystawienia następnego dzieła ...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 21:54:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
od tego jest administracja, proszę - nie mieszaj tematów...
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-11-23 21:58:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale to jest ta pozytywna strona stosowania blokad, na tych co nie wiedzą do czego służy aparat fotograficzny a oceny traktują jako sposób na zdobycie 'kb' to jest jedyny sposób, administracja nie będzie ingerować bo ktoś postawił przez jedno popołudnie 100 ocen '0', to o czym napisałeś jest niestety ubocznym i niedobrym skutkiem możliwości stosowania blokad .....
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:06:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wskaż przykład w takim razie... myślę, że taki użytkownik zostałby jednak zablokowany przez administrację... wcześniej czy później jeśłi jego oceny nie mają sensu...
po drugie - ja o nagminnej i CORAZ CZĘSTSZEJ patologii, wypaczaniu idei OB, itp. itd. - o BARDZO WAŻNEJ SPRAWIE - a Ty mi o jakimś jednym czy kilku wyjątkach... jeszcze raz powtórzę: od wyjątków jest administracja...
waga znaczenia zdarzenia jest niewspółmierna... :/
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:20:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
poza tym kb zdobywa się za komentarze, więc nie widzę powodu by ktoś dokładał tam 0 tylko by je zdobyć...

proszę wskazać dobry przykład na ogólną sensowność blokad bo ich beznadziejność i psucie portalu już wykazałem...
ja znam na razie tylko jedną -mniej pracy moderatorów przy chamstwie i kłótniach... ale to można by załatwić dając tu kilku aktywnych moderatorów... nie rozumiem, czemu ich często nie ma...
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:21:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nigdy na publicznym forum nie operuję nazwiskami lub nick'ami bez zgody osoby, szczególnie jeśli chodzi o jakiekolwiek zarzuty, uważam to za niedopuszczalne, jeżeli kiedykolwiek się zdecyduję to tylko do administratora serwisu .... a stawianie zer pod dobrymi zdjęciami nie jest patologią - też jest, niestety taka jest specyfika portali foto i nie sądzę żeby się zmieniła, ani na tym portalu ani na żadnym innym gdzie każdy może założyć konto .... smutne to ale prawdziwe ....
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:22:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i wiesz, nie napisałem że trzeba zabrać... można przecież tak:

"ADMINISTRACJĘ proszę o zastanowienie się nad tym problemem i rozważenie czy też aby blokowanie nie powinno być MODEROWANE i głęboko uzasadniane...
to chyba ostatni dzwonek..."
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:28:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takie rozwiązanie jest dużo lepsze od całkowitego zniesienia i nad takim można się zastanowić ....
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:29:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak to wszystko czytam to się powaznie zastanawiam po co robimy zdjęcia ? Gdyby nie zdjęcia nie byłoby ocen za nie , blokad , pyskowek , chamstwa i byłby spokój.Ale czy po to robimy te zdjęcia ? Dla pochwał ? Dla kasy ? Jak się komuś spodoba to nawet wymoderowane kupi i to z -1. Ehhhh idę stąd .
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:32:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no a tak jak teraz jest? na razie nie widzę błędów w swoim wywodzie, wielki błąd portalu wypaczający wszelki sens stosowania skali ocen... promujący cwaniactwo i poklepywanko...

więc pozostaję zniesmaczony i zdegustowany...

:)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:33:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"po co robimy zdjęcia?"

to nie o tym wątek... tu raczej o wystawianiu - po co wystawiamy tu zdjęcia? niektórzy dla sławy? ;)
no to jednak cwaniactwo i poklepanko dalej zwyciężają ze względu na powyższy wywód...
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:34:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jest to blad ale mysle ze administracja juz nad tym pracuje
taka mam przynajmniej nadzieje

a na dzien dzisiejszy jak ktos sie uprze to faktycznie moze ignorami odizolowac osoby "slabo" oceniajace i tym samym wzmocnic swoje TWA :)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:34:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
najlepiej załóż własny portal, wtedy będziesz mógł wprowadzić takie zasady jakie uznasz za stosowne, tutaj zasady ustalają właściciele i musimy się im podporządkować ....
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:37:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i co do "chamstwa" - naprawdę MZ tego nie ma wiele... raczej nerwowość powodująca delikatne pyskówki... ;)
lepsze to niźli cichociemna, zza krzaka wymuszana nieuczciwość (poprzez określone działania)...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:40:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na początku rekomendowałem ten portal... teraz bym nie śmiał polecić go niektórym osobom bo by mnie zjechali za to po tygodniu... :/

toteż apeluję do właścicieli poprzez administrację! :)
fotografia cyfrowa
punktag
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:41:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po doświadczeniach z kolejną 'swiętą wysokopunktowaną krową' negującą wszystko na nie za to tylko, że smiałem NIżEJ ocenić jej zdjęcie jestem za tym pomysłem. popieram Cię VanKert.
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:46:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VanKert - mam taką radę, bardzo często [ nie tylko tu na portalu ale przede wszystkim w życiu codziennym ] mam sporo powodów do zdenerwowania, czasami bardzo poważne powody, powtarzam sobie wtedy że 'tylko spokój może mnie uratować' i staram się do tego stosować, z reguły pomaga, czasami nie warto walczyć z wiatrakami .... może administracja coś zmieni ale nie sądzę żeby to dużo pomogło, szybko znajdą się inne rzeczy które będą budzić kontrowersję ... :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:46:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oo... to fajnie... jak niczego nie zmienię tym postem to chociaż sobie TWA zbuduję... ;)))
potrzebuję 500 osób, które postawi 1 pod moim autoportretem (z uwagi na fizjonomię nie oczekuję wyższych ocen buehahhhha)... :D ;)))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:46:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i będę miał FOto Tygodnia ! :D
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:47:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dawaj ten autoportret, gorzej od mojego sąsiada nie wyglądasz to ode mnie 2 dostaniesz :) :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:48:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fotografix - ależ ja nie napisałem, że jestem tym poddenerwowany... :)
jestem zdegustowany i zniesmaczony...
i w tym trwam... i czekam...
fotografia cyfrowa
Necromanser
fotografia cyfrowa
2007-11-23 22:49:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam jedno pytanie... czy potrzeba bóg wie ilu ocen aby sie dowartosciować? czy potrzeba aby np. 100 osób zostawiło 100 wpisów pod zdjeciem, popartych ocenami 4 i 5? ciesze się jak pod miom zdjęciem pojawi się jakikolwiek wpis.. jeśli jest w miarę "logiczny"..

jestem tu już czas jakiś i poczyniłem kilka subiektywnych obserwacji..

pierwsza, to fakt że jest tu najlepszy poziom zdjeć z portali na jakich bywam

druga, to nigdzie nie zauwarzyłem tak mocnych i skonsolidowanych TWA jak tu

trzecia, ... to pozwole sobie przemilczeć..po prostu nie chcę sie narażać pewnej grupie ludzi..


miłej nocy
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa