fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
problem z wyostrzaniem
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Nieostry
fotografia cyfrowa
2007-12-07 21:05:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moi mili mam powarzny problem z wyostrzniem.UżywamPS Elements 5.0.Zdjęcie po zmniejszeniu i wyostrzeniu ale jeszcze przed zapisaniem wydaje się OK.Po zapisaniu no tragedia zobaczcie sami
Ma ktoś pojęcie dlaczego się tak dzieje.No głupi chyba nie jestem i zdjęcia też już parę ładnych lat robię .Ci którzy chcą napisać, żebym sobie w necie poszukał niech sobie darują- po2 godzinach normalnie mam już dość
fotografia cyfrowa
Nieostry
fotografia cyfrowa
2007-12-07 21:06:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zapomniałem
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-243576.php
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2007-12-07 21:25:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pozwoliłem sobie to zdjęcie ściągnąć do kompa i zobaczyć w czym rzecz, tu chyba chodzi bardziej o kompresję, ba jak go wyostrzyłem i chciałem zapisać w 95% pliku *.jpg to wychodzi ponad 400 kb, a tu można max. 210.
Musisz takie fotki gdzie jest dużo szczegółów zapisywać w jak najlepszej jakości i dawać jako fotkę ponadwymiarową do oglądania na pełnym ekranie ....
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-12-07 21:36:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Twoje zdjecie ma ogromna ilosc detai! Stad zwlaszcza po wyostrzeniu, jesli bedziesz chcial zapisac w maksymalnym limici wagowy konieczna bedzie spora kompresja, a to w konsekwencji oznacza, spadek jakosci optycznej obrazu i to spadek niekontrolowalny. Zeby tego niknac msisz jaos zdjecie "odchdzic"! Jednym przykladem moze byc calkowite wykorzystanie limitu (210 Kb, a nie 185) jakkolwiek to nie zalatwi sprawy do konca. Byc moze fotografia zawiera sporo szumow, ktore czesto ledwie widoczne zabieraja ogromna ilosc danych...wiec moze powinienes odszumiec przed zmiejszeniem zdjecia.
Sprobuj wyslac na moj adres zdjecie przed wyostrzaniem i zmniejszeniem - wtedy bede mogl Ci cos wiecej poradzic!
Besir1@gazeta.pl
fotografia cyfrowa
Nieostry
fotografia cyfrowa
2007-12-08 17:28:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję za zainteresowanie
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa