fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Admin - jak zaplacic???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-12-10 19:02:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Admin- a moze tak poprawienie tego co zapiep....łeś w pierwszym rzedzie? chce zaplacic za konto premium swoj karta kredytowa, ale ty w swojej nieskonczonej madrosci wymysliles, ze potrzebny tam pesel....jaki pesel??? Czyzbys zapomnial , ze co najmniej 10% uzytkownikow tej galerii mieszka za granica , a czesc z nich nawet nie slyszala o peselu?
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2007-12-10 19:05:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Te pretensje proszę kierować do operatora systemu płatności - to jego wymóg, nie nasz.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2007-12-10 19:11:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obecnie rozwiązanie problemu jest następujące:
Należy skontaktować się z operatorem serwisu platności.pl w celu uzyskania jednorazowego numeru akceptowanego w polu PESEL.
Niestety, każdorazowo numer jest inny.

Jedna z kolejny zmian zaplanowanych na najbliższą przyszłość to rozszerzenie modułu płatności o przelewy dla obcokrajowców.
fotografia cyfrowa
vagabond
fotografia cyfrowa
2007-12-10 19:16:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adminie - takie skontaktowanie sie ....zupelnie nie wiedzialbym od czego zaczac i gdzie szukac....ja w ogole nie wiem co to jest ten pesel i czy przypdkiem nie jest to pewne wykroczenie przeciw prawu o ochronie danych osobowych...no bo po co to komukolwiek, jesli wystarczylyby dane osobowe i karty kredytowej. Rozumiem jednak , ze to nie Twoja wina...niemniej wcale nie jestem mniej sfrustrowany, skoro przeszedlem juz przez te formy i na koncu jakis pie...rzony pesel jest wymagany, czyli dla mnie prog nie do pokonania :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-12-10 19:21:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marku, a nie możesz po prostu zrobić przelewu przez internet?
fotografia cyfrowa
loki_p
fotografia cyfrowa
2007-12-10 19:31:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A to polska wlasnie...
Bez dowodu osobistego ani rusz
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-10 20:17:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja poproszę o możliwość zapłaty SMS'em (chcę mieć płatne konto przez miesiąc - oferuję 5 zł)... :)
6zł?

czasem mogę tak płacić za usługi w internecie i to najbardziej mi odpowiada...
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-10 20:21:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziwny system płatności ... nigdy nie zdarzyło mi się podawać numeru pesel ...
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-12-10 20:38:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W moim przypadku zaplacenie karta trwalo ponad miesiac i wymagalo kilku przydlugich maili z Polcardem i administracja. Czy nie prosciej byloby zeby wlasciciel serwisu zalozyl sobie konto Paypal???
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2007-12-10 20:43:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O, rany... czy Wy naprawdę nie możecie obsłużyć swojego konta przez internet? U mnie zapłacenie przelewem trwało w porywach 2'47"... :-)
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2007-12-10 20:45:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk - u mnie podobnie, chyba nawet krócej :)))
Dobry bank, konto i po problemie :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-10 20:51:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jpk - 2'47"?
normalnie wyobraziłem sobie jak za każdym razem włączasz stoper! :DD
fotografia cyfrowa
Andresz
fotografia cyfrowa
2007-12-10 20:55:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlaczego mialbym robic przelew bankowy na 15 Euro, to jest smiesze?, w transakcjach miedzynarodowych to nie ma sensu, takie platnosci zalatwia sie przez Paypal, albo karte platnicza, platnosc karta najwyrazniej jest w tym przypadku problematyczna.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-10 21:32:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tym razem problemem jest co innego, a mianowicie dlaczego platnosci.pl żadają tego peselu
dlaczego = w jakim celu i w jaki sposób
to mnie naprawde zainteresowalo
sciagnelam sobie ich regulamin i dokumentacje techniczna
regulamin mowi, ze "Moduł płatności dokonywanych przy użyciu kart płatniczych dostępny jest w dwóch opcjach: Express Payment i Protected Payment.", przy czym "W przypadku wybrania przez Użytkownika ( modułu płatności realizowanych przy użyciu kart płatniczych Protected Payment, Spółka (PayU S.A. prowadzaca platnosci.pl) przeprowadza dodatkową weryfikację osób dokonujących płatności przy użyciu karty płatniczej."
pytanie brzmi, na czym polega ta dodatkowa weryfikacja
raczej nie na sprawdzaniu pesel-u
takze dlatego, ze nie ma go na liscie parametrow przekazywanych do serwisu - por. punkt 2.3. Parametry nowej płatnosci - na 5. stronie dokumentacji (7. pdf-a)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2007-12-10 21:54:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tak konkretnie to

2.4.2. Karta kredytowa - c
Dla płatnosci typu c podczas tworzenia nowej transakcji nalezy obowiazkowo podac nastepujace pola: first name, last name, email.

i to by było na tyle
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa