fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pożegnania...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-21 21:23:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
popieram kandydaturę Swistakolisa... :)
MZ swoim zachowaniem zasługuje na zaufanie, robi też dobre zdjęcia... no szkoda że portal nie wykorzystuje takich ludzi dla polepszenia jakości swojego działania...

a te TWA coraz większe... i twardsze... bez kompromisów... niektórzy są tu długo i zupełnienic sobie nie robią z nawoływania do w miarę obiektywnego oceniania...
jak beton... ;)

więc też musimy być coraz twardsi przez to... choć wcale mi się nie uśmiecha ta ciągła walka... :/
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:29:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja siem czujem dobrym kandydatem na modka;

czyszczenie galerii sprawiłoby mi wielkę przjemność, zostawiłbym tylko swoje cztery foty

liczę na tłumy popierające mój zacny postulat
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:29:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tam klikam ciągle na kosz i co z tego ...
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:30:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nylonka, nie spamuj ;)
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:35:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sio :P
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:43:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nyl... kilkaj na ekranie w przeglądarce... nie na pulpicie czy też w kuchni... :P
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:44:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
następny spamer ;)
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:44:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękuję VanKert:)

Też nie uśmiecha mi się już ciągłe biadolenie o TWA, o odwetowcach, o masie gniotów, ciągłe odchodzenie z portalu ludzi, którzy naprawdę mają jakieś pojęcie o fotografii... Najgorsze jest to, że nikt z tym tak naprawdę nic nie robi. A wystarczy ograniczyć TWA (zniknięcie liczby punktów niewiele daje. Teraz większe znaczenie zaczyna mieć średnia, a to wcale nie zmniejsza ilości rozdawanych 4...), zmniejszyć ilość "gniotów" poprzez mocniejszą moderację... ludzie zobaczą, że poziom jest wyższy i pomyślą trochę zanim opublikują słabe zdjęcie. Poziom portalu ma tu duże znaczenie i podwyższenie poziomu naprawdę działa! Portal się rozrósł, ale moderacja chyba pozostała na etapie sprzed roku gdy portal był mały... Na pewno znaczenie ma tu też wprowadzenie kont premium. Nie mówię, że są złe, ale warto się zastanowić kogo lepiej zniechęcić do portalu... czy ludzi, dla których fotografia jest pasją i są w tym dobrzy (Ennio, Lonely_wolf, Hobbes, Calme, Klimas, Adamski i dziesiątki innych, którzy stąd odeszli...), czy jednak tych raczkujących, którzy najpierw powinni poczytać trochę literatury o fotografii, a nie iść na żywioł bo i tak "rzeczowo i z kulturą" otrzymają rady od innych... Owszem tak, dostaną je, ale jeśli już mają jakieś podstawy... Jeśli chodzi o kasę, to gdy podwyzszy się poziom to przyjdą tu ci lepsi, którzy zrekompensują straty i chętniej wykupią to konto premium zamiast tych nowicjuszy;] Jesli komuś zależy na tym portalu to czas najwyższy wziąć się do roboty!:) Bo jak narazie OB stają się fotograficznym przedszkolem...

Póki co... nie bójmy się klikać na te ikonki śmietników przy słabych fotach... Rozumiem, że (prawie) każde zdjęcie ma prawo być pokazane, ale nie wszystkie muszą wisieć w ogólnooglądanej galerii... portfolio autora też będzie odpowiednim (odpowiedniejszym dokładniej mówiąc) miejscem...
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:47:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No proszę jak tu wesoło się zrobiło gdy ja wysilałem szare komórki by sklecić pare zdań ;D

Dundee - dzięki Tobie galeria na pewno zyska na przejrzystości i łatwo znajdzie się to zdjęcie, które się chce;D Z tych 4 oczywiście;D
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:50:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Van !!!!!!!!! świnia jesteś !!!! Dopiero to mówisz ?????
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:57:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobry tekst, swistakolisie, ale przecież wielu dobrych zostało

ten portal to portal otwarty , taką ma strukturę i na tym polega jego moc, że kazdy ma "szansę na sukces"
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:57:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nyl... comasz przeciwko świnkom? a już szczególnie przed świętami! ;)

a jeść to się potem chce...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-21 22:59:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Świstak na prezydenta! :D
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:00:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak sobie myślę, że też bym była chyba mocno selektywna w zdjęciach na OB, które zaczynają jak plaga kiełkować ...
zwłaszcza w warunkach wzajemnych kółek różańcowych .... :/

2 tygodnie i odechciałoby im się :D
fotografia cyfrowa
Dundee
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:01:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nyl, mam przejrzeć Twoje PF,
zaznaczam, że dosyć srogo oceniam ;)
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:02:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
śmiało, ja nie mam zapędów na miszcza :)
ciągle czekam aż się czegoś nauczę ...
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:07:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też czekam... piję piwko i czekam... czekam z rana, czekam z wieczora... i śpiąc czekam...
no nie wiem co jest grane... przyjdzie ta wiedza do mnie w odwiedziny czy nie? ;)
zołza jedna...
fotografia cyfrowa
Nylonka
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:09:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
baba w końcu ... co robić ...
fotografia cyfrowa
Swistakolis
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:13:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dundee - tak... trochę tych dobrych zostało, nie przeczę:) Ale ilu odeszło?? Ilu z jakichś powodów zostało zbanowanych (nie wiem czy na prośbę, czy dyscyplinarnie). Poza tym wielu tych którzy zostało tak naprawdę tutaj tylko zerkają, a na innych portalach się udzielają znacznie więcej i tam się angażują... Wiem, bo zaglądam na wiele różnych portali;)

Plfoto i digart też są otwarte... ale przy marnej moderacji Obiektywni całkowicie się pogrążą... czy chcemy takiej sytuacji by było tak jak na Digarcie w okolicach północy? Że publikujesz zdjęcie, a (dosłownie) po 5 minutach ta fota znajduje się na 7 stronie?? Czy chemy marnować czas na przebijanie się przez zalew pstryków by dokopać się do pojedynczych dobrych zdjęć? Ja nie...

Nie twierdzę, że Obiektywni mają się zacząć specjalizować w jakimś kierunku tak jak street-foto, czy voal... Niech to będzie glaeria otwarta, ale na jakimś przyzwoitym poziomie...:)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:16:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A czyje gusta będą wyznaczać ten "poziom"?
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:16:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nawiązując do wypowiedzi uźytkownika Świstakolis: proces zmian, który się rozpoczął kilka tygodni temu wcale nie dobiega końca - naistotniejsze zmiany jeszcze przed nami i zostaną wprowadzone w pierwszej połowie stycznia (przynajmniej tak obiecują programiści).
Wszystko wymaga czasu, a zwłaszcza programowanie. :).
To tylko taki krótki, przedświąteczny wtręt. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:18:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I dodam jeszcze jedno, powtarzając za niektórymi przedmówcami: każdy z Was może być moderatorem. Ikonki kosza są po to, by w nie klikać.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:19:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hejka Admin! :))
to miłe jak się odzywacie na forum...
proszę częściej!

i w ogóle to Wesołych Świąt, dajcie jakąś kartkę świąteczną abyśmy mogli ją ocenić... :D ;))
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:19:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Damy, damy.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2007-12-21 23:20:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja nie chcę być moderatorem.
ja chcę być moderowany. :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa