fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Tamron AF Aspherical XR Di LD (IF) 28-300mm
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-12-26 04:27:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam okazyjnie DO KUPIENIA obiektyw Tamron AF Aspherical XR Di LD (IF) 28-300mm. Czy ktoś może go używał. Wdzięczny będę za jakiekolwiek informacje i opinie bo mam złe przeczucia co do niego:) Pozdr
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2007-12-26 16:43:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tyle opinii, że chyba go jednak kupię:):)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-04 16:04:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i kupiłem:) Tak zerknąłem na allegro i widzę, że faktycznie była to okazja. Może ktoś coś jednak wie na temat tego szkiełka. Pozdr
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-01-04 16:10:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lipa! lipa! żałuj! tak naprawdę to możesz już sobie miejsce na cmentarzu zamawiać. Te szkło to morderca!!!
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-01-04 16:11:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A tak poważnie to nie mam pojęcia - czy on dobry czy zły. :/
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-04 16:20:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Separatysta - kurcze, az mnie serce zakłóło po twoim 1-szym wejściu:) A tak na poważnie - kupiłem za ok. 500 zł w przeliczeniu na zł. Cena w Polsce przekracza 2 tyś. zł. Było to dla mnie miłym zaskoczeniem bo przed zakupem nie sprawdzałem - ktos potrzebował kasy więc pomogłem:)
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2008-01-04 16:28:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire, nie sugeruj się cenami w polskich sklepach, ja za jedną nówkę Sigmę (20-40mm/2.8, pełna klatka) dałem sprzedawcy z Niemiec ok. 200 euro, w Polsce w sklepach netowych stało to szkło za 2500+ złotych, diabli wiedzą dlaczego właściwie... a co do hiperzoomów to wiem o jednym dobrym, tzn. Nikkor 18-200 VR ED, reszta to hmm... btw raz, w czasach dokupowania szkieł manualnych, o k a z y j n i e kupiłem 28-200 do Minolty MD za 49 zł. Sprzedałem po kilku tygodniach za 55 zł i była to najlepsza rzecz jaką można było z tym obiektywem zrobić... :-DDD
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2008-01-04 16:36:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.bobatkins.com/photography/reviews/tamron_28_300_review.html a tu masz takie coś, jeżeli jeszcze nie widziałeś :) w sumie - chwalą :D
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-04 16:47:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Weezul - dzięki za linka. Tak przy okazji w UK ceny za ten obiektyw kształtują sie na poziomie do 200 funtów. Nawet tanio. Ja dałem 100-kę. Jeszcze raz dzięki zaraz zerknę.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa