fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pilnie potrzebna opinia o obiektywie VIABRILLANT 35-105 do Canona.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2008-01-12 14:13:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam okazję kupić, poniżej 100 zł, ale nie wiem jak to ostrzy. Światło nie jest bardzo istotne, bo będę głównie cykał z lampą ale ostrość/jakość i mechanika są dla mnie podstawą.

No i chciałbym wiedzieć, czy na pewno będzie współpracował z lustrzanką cyfrową, bo jeszcze tego nie wiem na 100 %.

Powiem tak - za tę cenę mam ochotę zaryzykować, ale jeżeli ktoś się zetknął z tą firmą obiektywów, to napiszcie proszę co to takiego.

Informacji potrzebuję dziś przed 19 godziną.

Pozdrawiam

Staszek Sadowski
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2008-01-12 15:06:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
raz zaryzykowałem jednego (innego) o k a z y j n e g o zooma za 49 zł, sprzedałem 2 m-ce później za 55zł i tylko o tyle był to dobry interes... jeżeli cena Cię nie boli, to ryzykuj, zawsze możesz go np. podarować 5-letniemu adeptowi fotografii, żeby zobaczył jak szkiełko wygląda od środka :-D
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2008-01-12 15:20:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chmmm... poczytałem jeszcze trochę i wygląda na to, że to jest manualny obiektyw :S. Jak to w praktyce wygląda? Tzn. Ustwię sobie ręcznie ostrość, nie problem, ale światło chyba mi aparat zmierzy, nie (canon eos 300d). Ale nawet jak zmierzy, to już nie będzie wiedział juak daleko błysnąć lampą, prawda? Czyli strzelanie z automatyczną lampą chyba odpada, czyż nie? Proszę napiszcie jak to wyglada.

weezul - dzięki za opinię
fotografia cyfrowa
weezul
fotografia cyfrowa
2008-01-12 15:21:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jeżeli manualny do Canona, to jest to raczej chyba inny bagnet, więc adios muchachos, zresztą niech się kanonierzy wypowiedzą ;)
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2008-01-14 16:06:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no nic, okazja poszła, nie ryzykowałem :). Dzięki
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa