fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Akcja zorganizowana "Nikoś d80"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
preston
fotografia cyfrowa
2008-01-15 20:31:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mój dobry kumpel podróżnik wybrał się na 4 miesiące w podróż dookoła Ameryki Południowej. Wcześniej przez pół roku wyposażał się w sprzęt na wyprawę, miedzy innymi nikosia d80 z fajnym szkłem. Niestety został napadnięty kilka krotnie i obrabowano go ze wszystkiego, podróż musiał przerwać po ok 2 miesiącach. Między czasie prowadził bloga - to jest ostatni jego zapisek - powód powrotu po polski http://www.loswiaheros.pl/porady-praktycze/la-paz-porwanie-napad-z-bronia-w-reku.php
Obecnie trwa konkurs na onecie na blog miesiąca w którym do wygrania jest nikoś d80, więc zorganizowaliśmy ze znajomymi akcję wysyłania smsów aby przynajmniej skorzystać z szansy. sms kosztuje jedyna 1zl i jego koszt jest przeznaczony na akcje charytatywna - nikt nie zarabia - a kolega z zamiłowania fotograf ma szansę na odzyskanie choć kawałka tego co stracił. Jeżeli podoba wam się jego blog z zapiskami z podróży i macie zbędnego złocisza na telefonie to z góry dziękuję za pomoc.
http://www.blogroku.pl/loswiaheros,gvgxk,blog.html
cyt z regulaminu onetu 'Dochód z głosowania zostanie przeznaczony na cel charytatywny.' Z jednego telefonu można wysłać tylko jednego smsa
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-01-15 21:01:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
+ 22 grosze VAT dla fiskusa
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 22:31:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurcze moze i ja zaczne pisac :D
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2008-01-15 23:50:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po przeczytaniu fragmentu dotyczacego napadu, dlugoi sie nie zastanawialem :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa