fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Canon 5D czy 450D+se580II?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-05-17 10:55:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
FF, he he - ja mam F80 i mam full format :DD
fotografia cyfrowa
radosny
fotografia cyfrowa
2008-05-17 11:19:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
5D czy 450D ? co to za pytanie... co my tu mamy porownywac? dwie rozne klasy aparatow... amatorka z polprofeska.. pelna klatka z miniaturka.. mega jakosc ze sredniakiem.. autorze.. rozwin swoje pytanie.. pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2008-05-17 21:24:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Bern czyszczenie matrycy to chwyt marketingowy niezależnie od marki aparatu. To co zostanie strącone z matrycy dalej pozostaje wewnątrz aparatu i przy kolejnym klapnięciu lustra wędruje spowrotem na matrycę."

No dobra, może tak być.
Dlaczego więc w ciągu dwóch lat nigdy nie miałem paprocha, nawet najmniejszego, na matrycy? :)
fotografia cyfrowa
regis
fotografia cyfrowa
2008-05-17 22:34:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bernard - może trzymasz swój aparat w hermetycznie zamkniętym worku ? :)

A tak serio - zrób zdjęcie jednolicie jasnej powierzchni (np nieba) na max przymkniętej przysłonie i dobrze się przyjrzyj.

Jeśli dalej nic nie ma - to szczerze gratuluję :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-05-17 22:46:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
regis święte słowa..... ja tez bym dał sobie głowę uciąc że w 30D nie ma brudu po dwóch latach...... tyle że wiem że jak zrobię to co pisze regis to okaże się że matryca ma mega syfy... szczególnie jak ciągle zmieniasz obiektywy to ilość syfów się zwiększa... odkurzacz jest fajny pod warunkiem że wywala kurz poza puszkę a jeszcze nie słyszałem żeby jakikolwiek aparat miał takie rozwiązanie, w każdym innym przypadku klapnięcie lustra i ruch powietrza przez to wykonany powoduje wzbijanie się kurzu wewnątrz puszki a co za tym idzie osadzanie się go ponownie na matrycy.
fotografia cyfrowa
Cyganski
fotografia cyfrowa
2008-05-18 16:27:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wątek już jest na tym forum, dokładnie taki sam..
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa