fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Lightroom
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
el_coyotte
fotografia cyfrowa
2008-02-24 22:27:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam pytanie: czy ktoś z Was używa Lightroom? Jak Wam sie na nim pracuje? czy nowsza wersja jest tak samo pamięciozerna jak poprzednie?
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-02-24 22:30:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hej!!! czekaj zaraz sprawdze...
fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-02-24 22:37:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam P4HT 3,0GHz i 2Gb RAM karta zintegrowana 128Mb. Chodzi fajnie bez zaciec.
Programy do RAWow sa w zasadzie bardzo podobne jesli chodzi o obsluge.
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-02-24 22:38:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam zainstalowana wersje 1.0 z jakimis tam numerkami = odpalam go na swoim laptopie 1Ghz i 1GB i chodzi - nie jest demonem szybkosci ale jakos super nie narzekam... co prawda jak juz przygotuje folder fotek i chce go wyeksportowac np do jpg to musze kompa zostawic nawet na kilka godzin :(
ale na moim stacjonarnym jest podobnie - do kilku minut na wyeksportowanie 1 foty

urzywam Capture One Pro jak pracuje ze zdjeciami na ktorych mam ludzi itp - lepsze kolory skory tak mi sie wydaje - Lightroom uzywam zawsze przy zdjeciach wody i gdy mam duzo nieba - kilka istotnych sowakow jest w lightroomie ktorych nie ma ani w C One Pro ani w PS
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-02-24 22:39:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
urzywam - uzywam :|
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-02-24 22:39:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sowakow - suwakow ;)
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2008-02-25 07:49:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na dwurdzeniowym Pentium 1.8 i przy 1Ghz RAM Lightroom smiga az milo. Kilkadziesiat rawow do 16bit Tif eksportuje w kilka minut.
fotografia cyfrowa
el_coyotte
fotografia cyfrowa
2008-02-25 08:38:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kiedy instalowałem pierwsza wersję, komp praktycznie zamierał... nie dało się pracować. wczoraj ściągnąłem sobie triala ze strony adobe i jakoś faktycznie śmiga całkiem sensownie.
generalnie wrzuciłem go dlatego, że chce miec program do podstawowej obróbki zdjęcia i do tego, żeby móc iptc wpisać. chce mieć wszystko w jednym. a adobe bridge w połączeniu z ps jest świetny, ale niestety oba naraz są cholernie obciążające sprzęt.
czy capture one tez daje takie możliwości?
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2008-03-01 12:03:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
produkcyjna wersja LR ma zmieniony silnik, który pojawił się już w wersji Beta 4. Używam niemal codziennie do pracy na Athlonie 6000 + 2Gb RAM 800MHz i działa stabilnie i płynnie, wszelkie korekty na RAWie w czasie rzeczywistym bez czekania aż maszyna sobie policzy. Eksport RAW tak jak pisze Bernard, bardzo szybki, 100 RAW (z tym, że do PSD a nie TIFF) kilka minut. MZ b. dobry program, który świetnie uzupełnia PSa
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-03-01 14:53:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ant_z - to zestaw masz fajny - zmobilizowales mnie zebym zaraz puszke otworzyl i dolozyl wszystkie RAM'y jakie znajde w domu ;) - odezwe sie po testach...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-03-01 14:54:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo i nie, jak się RAMy wzajemnie zantagonizują ;-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa