fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Eizo CE210W czy Eizo CG19 ktory lepszy do zdjec
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-02 19:20:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam zastanawiam sie wlanie nad kupnem monitora i z posrod wszystki wybralem dwa tytulowe sa w podobnym przedziale cenowym.
CE210W jest wiekszy i ma ciekawsza stopke do tego to panorama wiec bedzie wygodniejszy od CG19
ale prucz rozmiarow roznia sie matrycami pierwszy ma S-PVA a drugi S-IPS troche sie naczytalem juz na necie i sam juz nie wiem .
Doradzcie prosze ktory z tych dwoch monitorow byl by lepszy do obrabiania zdjec?
fotografia cyfrowa
bartbzdyl
fotografia cyfrowa
2008-03-02 22:36:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...Hej , osobiscie wybral bym ten ktory ma lepsze parametry.....21 cali jest zawsze lepszy od 19-ki. Wiecej miejsca na pulpicie. Wydaje mi sie ze na kazdym monitorze mozna obrabiac zdjecia , jednak chodzi o to by zadbac o jego kalibracje. Udanego wyboru....Pozdr...............
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-02 22:54:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CG19 jest monitorem specjalnie zaprojektowanym do profesjonalnej obróbki zdjęć.
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2008-03-02 22:58:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z resztę CE, też, więc na Twoim miejscu, jeśli tylko miałbym kasę, to wziąłbym CE210W ;-)
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-02 23:02:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl wedlug producenta CE210W tez jest zaprojektowany z mysla o profesjonalnej obrubce graficznej , podobno nawet na matrycy S-PVA jest mniejsze przeklamanie kolorow niz na matrycy S-IPS parametry niby ma lepsze pierwszy model bo kontrast czas reakcji i katy lepsze a mimo to patrzac na cene to ta dziewietnastka powinn byc lepsza i stad caly dylemat
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-02 23:05:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no wlasnie ale jeszcze przed dokonaniem ostatecznego wyboru chcialem sie zorjentowac czy ten CG bedzie bardzo przerastal ce jakoscia zeby puzniej nie zalowac ze moglem troche dolozyc i miec o wiele lepszy sprzet
wiecei cztery kawalki piechota nie chodza
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-02 23:24:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moze ma ktos tutaj jeden z tych monitorow lub widzial jak sie sprawuja?
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-03-02 23:26:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
są grzeczne:)
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-02 23:43:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehe hodzilo mi raczej o odwzorowanie kolorkow
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-18 01:37:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i wybrane, kupione... Powiem jedno PRAWDZIWY MERC TO EIZO...
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-18 01:39:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Naprawde polecam...
fotografia cyfrowa
sh
fotografia cyfrowa
2008-03-18 11:28:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawą propozycją wydaje się być FlexScan S2231W. Wg. deklaracji producenta gwarantuje odtwarzanie 92% przestrzeni Adobe RGB. Jest relatywnie tani, bo ok. 2500 pln brutto. CG 19 kiedyś oglądałem ale b. poważnym minusem jest zbyt mały kontrast, więc zrezygnowałem. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-18 21:42:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sh zgadza sie to co piszesz o CG19 dlatego kupilem CE210W i sie nie zawiodlem . Co prawda tani nie jest ale patrzac na stosunek ceny do jakosci to jest warty wydanych pieniedzy tym bardziej ze jest bardzo dobrze skalibrowany fabrycznie . Co prawda kalibrowalem go kolorymetrem ale poprawa byla ledwo co zauwazalna wiec mozna sobie darowac wydawanie kasy na kolorymetr
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-03-18 22:46:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ma czegos takiego jak "kalibrowanie fabryczne", dopoki nie stworzysz profilu dobrym kolorymetrem, nigdy nie ma pewnosci....
fotografia cyfrowa
pacak82
fotografia cyfrowa
2008-03-19 20:42:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w instrukcji mam napisane ze monitor zostal skalibrowany fabrycznie a na plucie dolaczonej sa dwa profile ...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa