fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
PRZEPROSINY
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-04-11 19:00:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@kuma - mysle ze okazana skrucha powinna byc okolicznscia lagodzaca, po co dobijac kogos kto rokuje szanse na resocjalizacje ;)
fotografia cyfrowa
Kuma
fotografia cyfrowa
2006-04-12 08:22:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może i tak... ale sam widzisz co sie teraz zaczyna dziac... a to juz jakas firma dysponuje zdjęciem... a to nie daj boże pójdzie do druku bez zgody własciciela... rozniesie sie jak zaraza...
może i rokuje... może i załuje... ale kara musi być... niestety nawet mandat za szybką jazde musisz zapłacic mimo iż po tym incydencie jeździsz 30% wolniej...

takie jest moje zdanie
fotografia cyfrowa
arkjus
fotografia cyfrowa
2006-04-12 08:47:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie mowie ze skrucha likwiduje kare tylko ze dziala jako okolicznosc lagodzaca wymiar kary
fotografia cyfrowa
pshem7
fotografia cyfrowa
2006-05-19 11:30:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.worldpressphoto.nl/index.php?option=com_photogallery&task=view&id=185&Itemid=115&bandwidth=high
mam wrażenie, że ta fota też się gdzieś pojawiła....
fotografia cyfrowa
Karez
fotografia cyfrowa
2006-05-19 12:17:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dlatego ja zamieszczam najsłabszą - optymalną jakośc prac. Z czegoś takiego dużo się nie wyciągnie, a na konkursy tez wymagana jest odpowiednia jakość co w takim przypadku dyskwalifikuje pracę. Dobrze wiem jak jest zobaczyć swoje pod nikiem kogoś innego. Miałem kilka takich numerów na amerykańskich portalach. Reakcja była natychmiastowa. Pozdro
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa