fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Oznaczenie dla poczatkujacych fotografow
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-12 19:20:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Figowy panie figowy :)
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-04-12 23:44:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja jestem początkujący, ale nie chciałbym być traktowany ulgowo - czy mogę wstawić sobie "faka" aby poprowkować starych wyjadaczy do ostrego krytykowania moich gniotów? :-))
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-04-13 00:24:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ej ludzie piepszycie o glupotach i nie czytacie tego co napisalem! a napisalem o tym ze jesli by ktos cos takiego chcial moglby sobie to ustawic w panelu profilu i tyle! Nikt nie mowi zeby sie cackac, ale tez kazdy kiedys zaczynal i nie odrazu byl mistrzem pod wszystkimi wzgledami.
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-04-13 01:17:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To jest dokladnie to samo o czym piszesz na koncu tylko w uogolnionej formie.
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-13 02:19:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
doswiadczonym swastyke na reke, amatorom gwiazde dawida i bedzie super podział i niedlugo bedzie III Wojna Światowa

jak na mnie sprawa jest prosta, patrzysz na czyjes pf i od razu widac na jakim stopniu zaawansowania jest, wiec nie widze problemu
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-04-15 13:12:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mariush, wczoraj pisałem krytykę i pojechałem bardzo ostro. W pewnym momencie coś mnie ruszyło i zajrzałem do portfolio autora. Wg mnie była to osoba poczatkująca zatem zmieniłem ton krytyki, co wiecej, starałem sie dodać jak najwięcej uwag, które dla średnio zaawansowanego fotografa byłaby oczywista i poprzestałbym na hasłach. Uważam, ze takie oznacznie mogłoby być a każdy zdecyduje czy uwaza sie za początkującego czy już bardziej zaawansowanego. Później moze byc winny tylko sobie jeśli po przeczytaniu kilku krytyk stwierdzi, ze zakup aparatu był nieoporozumieniem.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-15 13:16:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W zasadzie warto zorientować się w portfolio autora, przed wystawianiem komentarza... równocześnie portfolio nie zawsze oddaje faktyczny stan umiejętności.
-M
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-04-15 13:34:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photoM, odnieść mam sie do konkretnej fotografii nie patrząc przez pryzmat innych dokonań autora. W tym jedym wypadku zmieniłem zdanie ze względu na całą masę niedociągnięć, które mogły być spowodowane tylko przez osobą dopiero zaczynającą zabawę z fotografią.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-15 13:40:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
noel: Niektórzy fotografowie mają maniery, które innym mogą nie odpowiadać, równocześnie warto je znać i brać pod uwagę w ocenie pracy. Nie twierdzę, że można w ten sposób zmienić ocenę, ale na pewno spojrzeć inaczej na niektóre elementy pracy. Nie wyobrażam sobie oglądać obrazu Kandinsky'ego bez znajomości zasad kubizmu i innych prac autora. Podobnie trudno moim zdaniem oceniać fotografię nie znając zasad fotografii i dorobku autora.
-M
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-04-15 16:05:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
potrafie odróznić manierę od błędów początkującego, zresztą spójrz tutaj: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-18453.php
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-15 16:09:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A po czym rozpoznasz manierę, jeżeli nie znasz dorobku autora?
-M
fotografia cyfrowa
Saint
fotografia cyfrowa
2006-04-22 22:10:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panowie odchodzicie od tematu ... tak czy inaczej sprowadzanie takiego oznaczenia do znakowani biblijnego czy tez z okresu nazistowskiego jest moim zdaniem - delikatnie to ujmujac - totalnym nieporozumieniem. Czy ktos bedzie chcial uzyc takiego oznaczenia to bedzie wynikalo z jego wlasnej woli taka koncepcje mialem od poczatku. Mowiac ktortko jesli bedzie ktos chcial uzyc takiego oznaczenia to w panelu w profilu bedzie mogl to zrobic albo nie i tyle.
fotografia cyfrowa
briken_miken
fotografia cyfrowa
2006-04-23 21:20:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taaa... To nowy projekt PiS-u: Stworzyć rejestr początkujących fotografów ;)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa