fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
padła mi karta CF ... i co teraz ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-04-13 11:16:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie ... taka smutna sprawa bo nacykałem wczoraj trochę śmiesznych fotek i b. chciałbym je sobie zgrac na kompa ... niestety nagle psrtyk i w aparacie sie pojawił komunikat "card error" i aparat sie zawiesza ... to samo jest jak ją pod kompa podłączam ... zero reakcji, widzi nowy dysk ale nie moze wyswietlić jego zwartości ... :( porażka, jakieś pomysły i rady jak z tego wyjść z zachowaniem fotek ?
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-13 11:19:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zero Assumption Digital Image Recovery 1.2
Narzędzie umożliwiające odzyskiwanie danych z kart pamięci takich urządzeń, jak aparaty i kamery cyfrowe. W aktualnej wersji obsługuje następujące formaty plików: JPEG, TIFF, CRW (Canon RAW data), GIF, MOV (QuickTime movie) oraz WAV. Współpracuje m.in. z nośnikami CompactFlash, MemoryStick i SmartMedia.

http://www.z-a-recovery.com/
Moze pomoze
fotografia cyfrowa
noel
fotografia cyfrowa
2006-04-13 11:21:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miałem to samo z moim Pretecem. Odczekaj troche, ogrzej ją. Nie ma problemu, powinno zadziałać a jak nie, to program do odzyskiwania danych z CFa pozostaje.
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-13 11:28:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kingston padł?

tez mialem taka przygotuje, poszła CF 512 kingstona - czekalem 3 tygodnie na wymiane
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-13 11:41:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
*przygode
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-13 11:54:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bolas - i jak tam zadzialalo cos ??
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-04-13 13:27:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm ściagnałem ten programik i odpaliłem ale widać że to nie 5 minut tylko chyba z godzine potrwa albo dłuzej ... a że jestem w pracy to nie bardzo moge działać bez klawiatury (mam taki badziewny czytnik, że zeby sie podpiac pod USB, musze odlączyć klawiaturke - za duza ma obudowe) - rzuce okiem w domu ...

czy po tym leczeniu tym z-a-recovery fotki bedą odzyskane w full rozdziałce ?
czy karte sformatowac przed "leczeniem" czy nie ?

no nic dzieki za pomoc, popróbuje wieczorem.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-13 13:44:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bolas musisz doczytac FAQ programu - ja do tej pory nie musialem go na szczescie uzywac
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-04-13 16:57:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmmm coś to cienko działa ... nie wiem jak to powinno działać ale chyba u mnie sie wiesza i tyle ... pół godziny sobei skanuje karte 128mb ... toi chyba troche za długo ?
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-04-13 17:21:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
haaaaa, działa !
zajebiscie działa !

karta nadal trup (komp jej nie widzi)

ale wszystkie fotki w jakości idealnie takiej jak powinny być już są uratowane !
REWELACJA ! Wielkie dzieki Calme za link i helpa! Wyczes :) !
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-04-13 17:23:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bolas jeżeli program jest za free to jest to możliwe.
Możesz wypróbować jeszcze Pc Inspector Smart Recovery: http://www.pcinspector.de/download.asp?language=1#smart_recovery kiedyś z niego skorzystałem i udało mi się odzyskać prawie wszystko, chyba tylko 3 zdjęcia były uszkodzone na około 30. Program jest oczywiście za free. Działa niestety jak żółw, dlatego trzeba się uzbroić w cierpliwość. A gdybyś chciał wykupić licencję to polecam BadCopyPro - świetny i szybki.
pozdr.
fotografia cyfrowa
bolas
fotografia cyfrowa
2006-04-13 17:26:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No dobra to idąc za ciosem ... czy tą kartę jakoś sie da odratować czy raczej ją olać ? Jak ją sformatować (aparat jej nie widzi - "card error") ? Z kompem jest problem bo sie "zamyśla" przy wszelkiej próbie klikniecia ikonki dysku f:/karty CF ... z tego co pamietam to CF sie formatuje w FAT czy FAT32 ? Chyba FAT ...
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-04-13 17:26:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O widzę że się powiodło. Możesz spróbować sformatować teraz kartę w zewnętrznym czytniku a następnie jeszcze raz w aparacie. Jeżeli nie będzie działać pozostaje serwis.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-13 18:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bolas - ciesze sie, ze sie udalo :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa