fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
komentarze i krytyki - układ strony
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-13 16:24:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak mi się jakoś nasunęło, gdy komentowałam przed chwilą zdjęcie, że żeby coś autorowi napisać na temat zdjęcia, zawsze trzeba przelecieć wzrokiem już napisane komentarze innych.
czasem pisząc coś w komentarzu albo krytyce muszę przewijać sobie okno spowrotem do zdjęcia. czasem podczas pisania w innym oknie przeglądam portfolio autora.
to są niby drobiazgi, ale wydaje mi się, że formularz do pisania komentarza albo krytyki powinien się otwierać w osobnym oknie, np razem z formularzem ocen. mogłyby być zaraz pod zdjęciem linki - "konstruktywna krytyka", "ocena i komentarz" których kliknięcie uruchamiałoby te osobne okna.
jakoś mi się wydaje, że w ten sposób łatwiej by było oceniać i komentować zdjęcie na podstawie własnych / pierwszych wrażeń, nie zwracając uwagi na to co napisali inni. teraz nawet jak nie chcę czytać cudzych komentarzy - to właściwie muszę.
co o tym sądzicie?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-04-13 16:26:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja się nie zgadzam - takie rozwiązanie jest na ft i problem zaczyna się, gdy oglądam kilka zdjęć - wtedy nie wiem, które nowootwarte okienko do którego zdjęcia przynależy. Jeżeli już, proponowałbym, by okienko od komentarza było zaraz pod zdjęciem.
-M
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-04-15 10:55:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam sie z photoM w tej kwestii
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-15 11:13:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też uważam, że tak byłoby lepiej - okienko zarówno do komentarza z oceną jak i do krytyki powinno być pod zdjęciem, byłoby wygodniej.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa