fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Atak kwiatów!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-28 01:03:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Apel do userów

moi drodzy, co sie dzieje? z dnia na dzien coraz wiecej userow zapodaje zdjecia kwiatow

prawde mowiac ja juz nie nadazam z pisaniem krytyk, bo tyle tego jest ze az strach

malo tego, kazdy walnie centralnie kwiatka w kadrze i mysli ze wszyscy beda sie zachwycali i moze jeszcze 5 dawali?


koty jeszcze jakos zniose, ale te kwiaty juz powoli zaczynaja mnie dolowac.

czy nie mozna inaczej pokazac wiosny, poprzez pokazanie jakiegos ciekawego pomyslu

(pamietam ze ktos pokazal 3 ladne panie zestawione na 1 foto, z takimi ladnymi torebkami, ze az milo sie patrzylo ;)

wiecej takich pomysłów, bo utoniemy w bagnie kwiatów

pozdrawiam

krim
fotografia cyfrowa
StefanX
fotografia cyfrowa
2006-04-28 03:13:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heh - tak to bywa,że po długiej szarej zimie każdy spragniony jest kwiatków.
Aż pchają się w obiektyw.
Z drugiej strony rozumiem twoją irytację.
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 08:12:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krim, kazdy fotografuje to co mu sie podoba, a jak cie draznia kwiatki albo pszczolki albo kotki to po prostu nie ogladaj zdjec z nimi ;)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2006-04-28 08:13:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
True. Ja np. nienawidzę foto grzybów.

I co prawda, kiedy oceniam taką pracę, piszę o tym.

Ale żeby od razu wątek zakładać?

:D
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-28 08:26:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam, od razu zalew... dużo więcej jest makro robali a tu procent dobrych jest moim zdaniem jeszcze mniejszy:), i do tego nie jest to zjawisko sezonowe.
Jak nie pasuje to nie oglądaj i nie oceniaj, nie ma musu :)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 10:03:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szanowna komisjo, uprzejmie donoszę że wielki krwiożerczy i żółty kwiat (model żonkil 2006) zaatakował modelkę magusa. być może krim ma rację, być może trzeba zacząć protestować :)
fotografia cyfrowa
west73
fotografia cyfrowa
2006-04-28 10:20:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krim z dedykacją dla Ciebie wystawiam moje kwiotki ;))) i nie denerwój sie tak, życie jest piekne :)
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-28 12:33:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rozumiem zeby wystawiac kwiaty, ale takie naprawde wyczasane, takie nawet ja wielki przeciwnik tej dziedziny lubie ogladac.

moj apel dotyczy tego zeby nie wystawiac jakichs kiepskich jakosciowo i technicznie kwiatkow, tylko zrobic ciekawe i przemyslane ujecie, a wtedy je pokazac.

przypominam ze kwiatkow jest teraz tyle, ze aby zainteresowac odbiorce, trzeba wystawic co wyjatkowego.


osobiscie zycze tworczego podejscia do tematu wiosny i kwiatkow i jak najlepszych ujęć

pozdrawiam wszystkich -krim
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-04-28 13:30:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie za to denerwuja kotki!!! ;))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2006-04-28 13:51:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie też dużo bardziej denerwują koty, chociaż ostatnio troszkę je przystopowało:) Co do kwiatków to sporo nowych userów właśnie takie prace wstawia, czy słusznie?? nie wiem, ale pewnie liczą na rady i nie można im czegoś nakazać bo często dla nich to są naprawde dobre prace im się podobają, a skoro tak to chca je porównac z innymi. Ze swojej strony przepraszam (to ostatnio modne na Obiektywnych) za to że w moim PF jest kwaitek i to do tego centralny kadr :)
pozdrawiam
Andres
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 14:01:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
słuchajcie, takie denerwowanie się na kwiatki albo kotki wydaje mi się bez sensu. zwierzęta (nawet te domowe) podobnie jak rośliny, ludzie, samochody, małe przedmioty to są po prostu TEMATY FOTOGRAFICZNE których podejmują się użytkownicy. to nie jest portal monotematyczny, poświęcony tylko jednemu zagadnieniu, anie to nie jest portal jakoś szczególnie zdominowany, przez kotki i stokrotki. przyjrzyjcie się choćby zdjęciom z topa. widzicie tam jakieś zatrzęsienie flory i fauny? ja nie.
inną kwestią jest wykonanie tych prac. jeśli są one po prostu kiepskie - można je jako takie ocenić. ale równie kiepski może być portret jak i zdjęcie architektury, jak i zdjęcie kotka.
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-28 14:04:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie... A w zasadzie, za andresem też przepraszam za kwiatki;)
fotografia cyfrowa
west73
fotografia cyfrowa
2006-04-28 14:28:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
słuchajcie przyczyna jest prosta za zdjęcie kwiotka czy jakiegoś domowego milusińskiego mozna dostać lepszą ocene, nowemu (nietylko) urzytkownikowi napewn zależy na jak najwyższej ocenie. Sam to zobaczyłem na własnych zdjęciech wystawiając zółwia czy też kwiotki (za które przepraszam ale to w ramach promocji ;) ) ocene zatrzymała się na 3 a moje portrety które uważam nie są złe nie mają szans na taką ocenę
Zawsze znajdzie się jakaś osoba która zachwyci się kwiatem czy też zwierządkiem i da 4
A większość nowych userów (początkujących fotografików) portret potrafi zrobić przy stole u cioci na imieninach także nie oczekujmy wyników
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 14:41:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt, że dla początkujących temat KWIAT jest łatwiejszy niż portret albo pejzaż. bo mniej wymagający (kwiat jest cierpliwszy niż człowiek i nie trzeba się nachodzić za nim za bardzo - a za dobrym pejzażem często trzeba)
fotografia cyfrowa
Chrup
fotografia cyfrowa
2006-04-28 14:41:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może po prostu Twoje kwiatki są lepsze niż Twoje portrety? Nie sądzę, by kwiaty były jakoś inaczej oceniane...
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 14:50:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no, moje kwiatki są w ogóle super. a moje kotki nalepszejsze na świecie.
ale jakoś nie korci mnie, żeby was nimi zalewać ;)
fotografia cyfrowa
Vojtas
fotografia cyfrowa
2006-04-28 14:57:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też wystawiłem jedną fotkę w tej tematyce, ale odzew mizerny więc raczej nie będę się już wypuszczał w tym temacie. Jak by co to nie obrażam się za niskie oceny odpowiednio uzasadnione.
pozdr.
fotografia cyfrowa
west73
fotografia cyfrowa
2006-04-28 15:05:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chrup zawsze możesz sprawdzić i wyrazić opinie co jest lepsze moje kwiotki czy portrety dla mnie do drugi
Co do Twoich kwiatków Ty starasz się pokacać coś innego piękno kwiatów od innej strony i to się chwali, nie wykozystujesz tego iż kwiaty same w sobie są ładne chcesz zwrócić uwagę ta to jak to się dzieje że takie są (pokazując pąki)

Vojtas ty zaszalałeś i wpadłeś z skrajności w skrajność ;)
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 15:17:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja proponuję (żeby już ten wątek skończyć) sportretować jakiegoś kotka w kwiatkach i wystawić go pod obstrzał obiektywnych.
kto się podejmie tej pięknej roli?
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-04-28 15:43:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w anglii nie ma kotow na ulicach - co ja poczne ;(
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-04-28 16:15:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tym bardziej musisz się przyłożyć, żeby takie zdjęcie zrobić :), Oza to dopiero będzie fotograficzne wyzwanie!
fotografia cyfrowa
krim
fotografia cyfrowa
2006-04-28 16:37:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiec podsumuje to i mozemy konczyc watek, bo jeszcze sie zrobi z tego afera rywina ;)

zeby wszystko bylo jasne

wystawiajmy kwiatki ale przemyslane kompozycyjnie a nie jakies spontaniczne ujecia jakich teraz duzo

koniec apelu ;)

EOT
fotografia cyfrowa
kasia1433
fotografia cyfrowa
2006-05-20 13:27:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja sobie pierwszy raz weszłam dzis na to forum ....fajny wątek był :))
Ale jedna rzecz czasem chciałabym dodać od siebie, czasem za kwiatkiem też się trzeba nachodzić albo naczekać. Mam takiego kwiatka na którego czekałam trzy lata, zakwitł, rozwinął się przed południem, zwinął po południu, przekwitł....następny pstryk za rok, pewnie znów będę miała na niego dwie godziny :)))
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-05-20 13:28:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masz go w portfolio? który to?
fotografia cyfrowa
kasia1433
fotografia cyfrowa
2006-05-20 13:48:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na tym portalu nie wywiesiłam, mogę jutro wrzucić jeśli chcesz :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa