fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Szukajka na forum
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
teodork
fotografia cyfrowa
2006-05-13 16:24:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mysle, ze umieszczenie prostej wyszukiwarki na forum byloby dobrym pomyslem.
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-05-13 23:54:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jup, ktos juz o tym wspominal. jestem za.
fotografia cyfrowa
Grzybu
fotografia cyfrowa
2006-05-14 00:28:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też byłbym za. Pomocne byłyby jeszcze takie rzeczy jak "zobacz posty od ostatniej wizyty" itp. Czyli standardowe funkcje większości forumów ;)
fotografia cyfrowa
czarna_mamba
fotografia cyfrowa
2006-05-14 21:42:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jeszcze wodotrysk. Przyda się kiedyś.
fotografia cyfrowa
Benek_sz
fotografia cyfrowa
2006-05-28 19:44:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I cyfra zeby byl canal + i HBO
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-05-29 01:19:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarna_mamba i Benek_sz - zupelnie was nie rozumiem - szukacz na forum TO PODSTAWOWA SPRAWA. forum ma byc pomocne userom, a bez szukajki trudno cokolwiek znalezc.

to nie jest zaden "wodotrysk" - to standard.


do tego dodalbym funkcje "nowe posty od ostatniej wizyty" oraz "wyszukaj wszystkie posty danego usera".

az dziw, ze dopiero teraz zaczelo tego brakowac...
administracja chyba spi.



fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-05-29 01:25:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pisalam juz tym kilka miesiecy temu!!! ;/
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-05-29 06:55:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Udowodnij ;-))
fotografia cyfrowa
superfly
fotografia cyfrowa
2006-05-29 08:08:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurka, same wymagania stawiacie adminowi:) ale fakt wyszukiwarka była by nie zgorsza
fotografia cyfrowa
RAF
fotografia cyfrowa
2006-05-29 08:47:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam podobne odczucia, przesadzacie z tymi żądaniami, szczególnie że jest to portal na którym widać zamysł administratorski i ciągle dokonujące się zmiany. Natomiast wyszukiwarka na forum dyskusyjnym i dalszy rozwój tej części serwisu, to ostatnia rzecz, której sobie życzę. Zacznie się gadanie, skończy się komentowanie. Brakuje jeszcze tylko tutaj 5 wątków na godzinę z tytułem: "cyfranka do 1200 zł", albo "jaki zamiennik do kita Canona?". For onanistycznych jest do cholery, tutaj wolałbym by cała para szła w ocenianie zdjęć, a nie w gwizdek (czyli pogaduszki na forum).
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-05-29 10:12:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, ale można tu też porozmawiać o sprawach _ściśle_ związanych z portalem, o jegio fukcjonowaniu, proponowanych zmianach etc. Trudno nazwać to 'pogaduszkami' i szkoda, że tak trudno (w jego obecnym kształcie) sięgnąć do bogatego już archiwum tego forum.
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-05-30 19:02:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
RAF - jesli takie jest zyczenie userow, to niech pytaja o cyfraki za 1200 zl, to nie Twoj problem.
nie musisz tego czytac skoro az tak Ci to przeszkadza.

to nie sa "żądania" tylko prosby o rzeczy oczywiste, ktorych tu brakuje.

traktujecie "szukajke", jak jakies zlo, ktorego trzeba sie wystrzegac, bo jeszcze portal rozwali... ciekawe podejscie.



fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-05-30 19:13:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, wiemy, słyszeliśmy. Pewne rzeczy są oczywiste i pojawią się w serwisie. Cały czas pracujemy bez wytchnienia (czy w to wierzycie czy nie.... :)) i praktycznie co tydzień wprowadzamy nowe funkcjonalności, niejako w biegu wdrażając mniejsze zmiany i poprawki, które często są mało zauważalne lub wręcz niewidoczne.

Nie mówiąc już o tym, że bywają też, niestety, niezauważone. Jakiś czas temu na tymże forum było sporo głosów i próśb o rozbudowę rankingów o paramter czasu. I co? I prawie nic... Mam nadzieję, że tak nie będzie z szukajką (kiedy ją wdrożymy).

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Oza
fotografia cyfrowa
2006-05-30 19:15:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galex - jak by byl search to bym Ci chetnie udowodnila ale raczej nie zamierzam spedzic calej nocy szukajac swojego posta;) hehe
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2006-05-30 19:34:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Rozbudowa rankingów o parametr czasu" jest genialna i choć nie brałem udziału w dyskusji na jej temat, to jednak sam myślałem o przydatności takiego rozwiązania i osobiście dziękuję administracji za wprowadzenie tejże przydatnej funkcji :)
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-05-30 22:10:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adminie, pisałem gdzies na forum o przycisku wyświetlania galerii z losowo wybranego dnia (taki automacik). dałoby się zrobic (na długie, zimowe wieczory :-))?
fotografia cyfrowa
iceman
fotografia cyfrowa
2006-05-30 23:47:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mariush - chyba juz dziala takie cos w galerii.
chyba, ze sie nie rozumiemy ;-)
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:25:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
iceman, chodzi mi o to, że siedze sobie w galeri, naciskam guziczek - a program wybiera mi losowo jeden dzień i z tego dnia wyswietla zdjęcia. Teraz sam musze wybrać jakąś datę (a leniwy jestem... :-))
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:31:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prawdopodobnie będzie, ale nie teraz. W następnym tygodniu zobaczycie małą ale istotną niespodziankę. Jak już Was znamy, części się pewnie spodoba, a część powiesi na nas psy i zażyczy sobie zaprzestania zmian :)

Z pozdrowieniami od czuwających.
fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-05-31 18:35:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
adminie, trzymam cię za słowo - i egzekwował będę :-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa