fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fotograf Papieża
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-27 18:59:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem czy dobrze sie dzis przyjrzalem - ale z tego co udalo mi sie na szybko przeanalizowac Arturo Mari foci caly czas podczas pobytu u nas 3 aparatami

Nie dam sobie za to glowy uciac ale z tego co zatrzymywalem na pause to sa to chyba Nikony ?

A moje oko dojrzalo cos jakby Nikon F6 i chyba Nikon d2x z podpietymi obiektywami na stale - bo nie widzialem ani razu aby zmienial - tylko aparaty zmienia
Lampa to chyba Metz jakis duzy - ktos dojrzal cos wiecej ??
:))
fotografia cyfrowa
slipio
fotografia cyfrowa
2006-05-27 20:16:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mari od dawna uzywa Nikona, zarówno analoga i cyfrę, modele....to wiadomo, te z najwyższej półki, Metza tez
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-27 20:19:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzieki za potwierdzenie moich przypuszczen - nigdy sie nie wglebialem przyznam w to co on uzywa - tak dzis z ciekawosci popatrzylem :)
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-27 21:18:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jedna rzecz mnie jeszcze zastanawia wracajac do tematu - jak on sobie radzi w analogu z takimi zmianami swiatla - raz na dworze mocne slonce - raz w katedrze - ciemno - miesza tak filmami czy wtedy cyfra w ruch - hmm czy tez po prostu lampa robi swoje...
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-27 23:19:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Calme - Mari używa do zdjęć lamp Metz'a i dlatego robi w zasadzie w każych warunkach. Ja mam bardzo starego Metz'a 45 i częściej robie na nim niż na SB800, ma zdecydowanie lepsze światło. A przy okazji we wtorek jadę na południe Polski i zrobie dla Ciebie zdjęcia krajobrazowe na próbę, w Warszawie teraz jest fatalna pogoda i nie chcę robić fotek byle jakich.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-27 23:19:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Super bede b dzwieczny - odebrales PW ?
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2006-05-27 23:25:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak odebrałem i bym zrobił w Wawie ale niebardzo miałem czas, a teraz jest pogoda pod psem, we wtorek jadę w Bieszczady i ma być ładna pogoda to zdjęcia będą więcej mówiły o możliwościach obiektywu.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2006-05-27 23:25:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spoko jeszcze raz dziekuje za pamiec :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa