fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wymoderowali Newtona ;))
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wakor
fotografia cyfrowa
2006-06-27 19:51:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze za życia wystawiałem w najlepszych galeriach na świecie. Podobno byłem jednm z najwybitniejszych fotografów na świecie.
Teraz po śmierci chciałem parę moich troche mniej znanych zdjec poddac ocenie na tym portalu. Niestety juz pierwsze moje zdjęcie zostało wymoderowane.

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-36696.php

Tylko dzieki interwencji pewnej osoby zdjęcie wrociło do galerii. I tej osobie bardzo dziekuje. Pozdrawiam wszystkich obiektywnych

Halmut Newton

PS
Ten żarcik nie miał na celu kogokolwiek obrazić albo urazić. Jeśli tak się stało to najmocniej przepraszam.
Mam nadzieje, że zapoczątkuje spokojną dyskusje o moderacji i "wątpliwych wartościach".
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-06-27 19:59:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ha!, zupełnie jak w wątku
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-791.php

No, ja przynajmniej, jako jeden z nielicznych, dałem 3. ;-)
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-06-27 20:06:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I jeszcze jedno, panie Newton, Pana równie znanego kolegę Cartier-Bressona spotkał na innym portalu podobny los:

http://www.flickr.com/photos/andrerabelo/70458366
fotografia cyfrowa
. ... ... .
fotografia cyfrowa
2006-06-27 20:42:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowny Panie Newton

W odpowiedzi na Pańską skargę jesteśmy skłonni uznać Pańskie zdjęcie za Wybitne i umieścić je na czas 1 mięsiąca roboczego w wyróżnianym dziale VoxDei.
Oczywiście pomyłka jaka nastąpiła była wynikiem błędu w kodzie strony internetowej i nie byliśmy w stanie odpowiednio szybko zareagować (co związane jest bezpośrednio z natłokiem czynności moderacyjnych a pośrednio z winy użytkowników którzy uparcie nadsyłają do nas swoje miernej jakości prace).
Proszę przyjąć nasze serdeczne przeprosiny i ufamy że powyższy gest nie utrudni Naszej dalszej współpracy i będziemy stale gościć Pana i Pana Prace...

Pozdrawia Zespół Moderatorsko - Inkwizycyjny Oobiektywnych.pl

fotografia cyfrowa
mariush
fotografia cyfrowa
2006-06-27 21:06:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wakor, wszystko przez to, ze oglądanie (i ocenianie) zdjęć na ekranie komputera (w szczególności zdjęć niecyfrowych) zamiast na papierze przypomina seks na telefon zamiast seksu...
fotografia cyfrowa
mepooh
fotografia cyfrowa
2006-06-27 21:18:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wakor: Wybrałeś zdjęcie jednego z bardziej kontrowersyjnych fotografów (o ile faktycznie jest to jego zdjęcie, bo kojarzę raptem parę jego bardziej znanych prac), wyrwane jak na mój gust z kontekstu i wystawiłeś na portalu gdzie obowiązuje fiaposkie poczucie estetyki - innej reakcji być nie mogło. Udowodniłeś więc rzecz oczywistą:) Zacząłeś dyskusję mając pewnie jakąś ideę - więc co dalej?
fotografia cyfrowa
adminjk
fotografia cyfrowa
2006-06-27 21:32:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na sprawę można popatrzeć na wiele sposobów - również i tak, że moderatorzy na tym poratlu są ignorantami. Tyle tylko, że w ten sposób można każdego wystawić na pośmiewisko, nawet najbardziej wytrwanych znawców fotografii czy jakiejkolwiek innej dziedziny sztuki czy też życia w ogóle.

Inną kwestią jest sprawa, na którą hobbes zwrócił uwagę.

A już zupełnie inną sprawą jest problem kradzieży fotografii i opublikowania jej jako własnej pracy.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-06-27 21:34:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja myślę, że jesteśmy przede wszystkim amatorami, co nam do sztuki, co nam do swiadomości własnej fotografii??
jak widać na załączonym obrazku ;)

-M
fotografia cyfrowa
Quadrifoglio
fotografia cyfrowa
2006-06-27 23:05:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja myslę, że czasem za dużo tu jest Mistrzów, którzy chcą robić za Mistrzów a nie pokazywać z pokora swoje zdjęcia. Bo robią to dla odbiorcy, nawet kompletny laik może powiedzieć, że mu się fotka danego "mistrza" nie podoba - bo takie jego prawo i to fotograf jest dla odbiorcy, chyba że robi zdjęcia do szuflady. Sporo tu ludzi którym brakuje pokory, to co robią nie jest najważniejsze na świecie, ba, nie jest nawet dość ważne by pozować na Primadonny Obiektywu. Mówienie komuś, że się nie zna bo Autor jest Mistrzem (realnym czy tutejszo-internetowym) to bufonada i pozerstwo.
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-07-20 21:02:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
doooobre :)
no to sobie poczytałem od początku. cieszę się że mnie to zdjęcie zaciekawiło :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa