fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
jakość zdjęć.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
m_m
fotografia cyfrowa
2006-07-06 00:38:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem, czy potrzebuję pomocy, czy jedynie rady, żeby dać sobie spokój z publikacją zdjęć i-co za tym idzie- pocieszenia...

otóż podczas zmniejszania zdjęć do wymaganych na portalach rozmiarów znika jakość. gdzieniegdzie tylko inni krzyczą, że jest strasznie, ja tego aż tak bardzo nie widzę, niestety.
ale to,co się stało podczas dopasowywania zdjęcia do wymaganego tutaj rozmiaru mnie przeraziło- zdjęcie jest rozpikselowane totalnie i wygląda jak sklejka kwadracików. dosłownie.

w jaki sposób w corelu można zmniejszyć wagę zdjęcia poza zmniejszaniem jego wymiarów?
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-07-06 01:29:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
photopaint?
Zmniejszasz rozdzielczość zdjęcia, wyostrzasz i zapisujesz tak, żeby nie przekroczyć kompresji na poziomie 10-15 (im mniej tym lepiej)
-M
fotografia cyfrowa
m_m
fotografia cyfrowa
2006-07-06 01:44:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nic to nie daje.
w oryginale dla mnie jest do przyjęcia, a w pomniejszeniu- kateogrycznie nie. wygląda jak powiększany wycinek wręcz.
fotografia cyfrowa
piotrbuda
fotografia cyfrowa
2006-07-06 19:17:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.stopa.cso.pl/technika/index.html
http://www.fototok.tkb.pl/pt/h2sc_h2sc.php
fotografia cyfrowa
gipa
fotografia cyfrowa
2006-09-03 21:00:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak bardzo mogę ingerować w zdjęcie, chodzi mi np o to czy jak wytnę z fotografi obiekt i umieszczę go np na czerwontm tle, to czy takie zdjęcie mogę opublikować w np "fotografi przyrodniczej" czy już tylko w "programach graficznych"
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa