fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wymiana zdjęcia na poprawione
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
stz
fotografia cyfrowa
2006-07-11 11:49:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja z postulatem :-) Czy nie dałoby się wprowadzić mozliwości dokonania JEDNEJ wymiany poublikowanego już zdjęcia, bez straty przestrzeni dyskowej? Moja ostatnia fotkę słusznie skrytykowano za bład w kadrowaniu. Opracowałem poprawioną wersję, ale teraz uświadomiłem sobie, że mogę ją tylko dodać, tracąc miejsce. Więc chyba zostanie w archiwum, bo szkoda mi tego cennego dobra, jakim na obiektywnych.pl jest miejsce na dysku ...
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-07-11 12:01:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podobne wątki już się pokazywały na tym forum i umiierały dość szybko śmiercią natruralną (bądź też z łepkiem ukręconym przez adminów:)).
miejsce na dysku zyskasz komentując i krytykując (konstruktywnie;)) cudze zdjęcia. a za nowo wystawioną fotkę możesz zawsze zgarnąć kolejne punkty - jeśli rzeczywiście będzie ona lepsza...
fotografia cyfrowa
stz
fotografia cyfrowa
2006-07-11 12:11:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz ... ona nie jest lepsza jako zdjęcie. Jest poprawniejsza (dodałem fragment poprzednio uciety, co raziło wielu komentujących) Byłoby to w pewnym sensie powielenie tematu, więc, skoro jest tak jak mówisz, to po prostu zostanie to u mnie. Trochę szkoda dłubaniny (musiałem dodać fragment z innej klatki), no ale trudno ....
fotografia cyfrowa
.. ... .....
fotografia cyfrowa
2006-07-11 12:13:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dlaczego nie wystawić poprawionego do porówniania? wielu userów tak robi.
ale twoja decyzja.
fotografia cyfrowa
stz
fotografia cyfrowa
2006-07-11 12:15:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie chciałbym np. oberwać, za powtórki ...:-) Ale jęśli jest to przyjęte na tym forum, to tak zrobię.
fotografia cyfrowa
stz
fotografia cyfrowa
2006-07-11 12:17:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W każdym razie dzięki piękne za poradę :-))))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa