fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
matryca, a dlugie czasy naswietlania
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
mareku
fotografia cyfrowa
2006-07-15 22:06:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam
nurtuje mnie takie pytanie, czy dlugi czas ma wplyw na zywotnosc matrycy? Otoz zauwazylem, ze przy czasach powyzej 15s naswietlania, aparat zapisuje fotografie "dosc dlugo" (np. przy 30s naswietlania, prawie tyle samo zapisuje na karte) I tak wlasciwie zaczalem myslec, czy tak dlugo otwarta migawka, moze miec jakis negatywny wplyw na matryce?
i takie drugie pytanie, czy w Waszych aparatach (a zwlaszcza eosach 300d i 350d) wystepuje taka sama sytuacja z dlugoscia zapisywania fotek?
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-07-15 22:13:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po długim czasie naświetlania aparat zamyka migawkę i po raz drugi "naświetla" ten sam kadr.
tak działa system redukcji szumów i nie ma to wpływu na matrycę
fotografia cyfrowa
mareku
fotografia cyfrowa
2006-07-15 22:18:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli dlatego tak dlugo to trwa, dzieki za info, bo juz sie balem ze cos nie tak z moim eosem ;) przyznam ze to ciekawe ;) pozdrawiam
fotografia cyfrowa
emzet
fotografia cyfrowa
2006-07-15 22:20:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przeczytałeś instrukcji?
fotografia cyfrowa
mareku
fotografia cyfrowa
2006-07-15 22:25:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szczerze?? nie :D nigdy nie czytam w sumie, jedynie sobie wydrukowalem i jak zobaczylem ogrom kartek to ladnie odlozylem na polke ;) przynajmniej teraz mam pretekst by tam zajrzec ;)
fotografia cyfrowa
nunes
fotografia cyfrowa
2006-08-28 23:21:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja miałem nikona d 50 i czas zapisywania był bardzo długi, możesz spróbować wyłączyć Long Exp. skróci się czas ale jakość może spaść.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa